Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] M3 QB EDİT | İNFİNİTY | +128 TEST EDİLDİ

[ÜCRETLİ] M3 QB EDİT | İNFİNİTY | +128 TEST EDİLDİ

yetkililer konunun ismini değişebilirmisiniz

DF
Son düzenleme:
m3 to qb mi bu gözler daha neler görecek

DF
m3 to qb wauw :oops:

DF
Son düzenleme:
dalgınlıma gelmiş yanlıs yazıyorum insanlar nasılda atlıyor xd
Ekli dosyayı görüntüle 56642
asıl komik olan böyle insanların nankörlük yapması.
kanka bu fotoğraf ne zaman:d? 2020 Kasım ayı yani aradan tam tamına 8 ay geçmiş, 8 ayda insanlar neler neler öğreniyor, ama sen öğrenememişsin herhalde, m3-to-qb gibi birşey yok, ya css'i değiştirsin m3 qbcss dersin yada esx to m3 dersin farklı bir açıklaması olamaz :d

DF
kanka bu fotoğraf ne zaman:d? 2020 Kasım ayı yani aradan tam tamına 8 ay geçmiş, 8 ayda insanlar neler neler öğreniyor, ama sen öğrenememişsin herhalde, m3-to-qb gibi birşey yok, ya css'i değiştirsin m3 qbcss dersin yada esx to m3 dersin farklı bir açıklaması olamaz :d
Ben m3-to-qb diye bişey var demedimki yanlış yazdıgımı belirttim zaten :D
ve 8 ayda bişey öğrenememişim keske düzgün yazsaymısım baslıgı ya :( KIAFJIODSAIFDFJSAD0JFJ09*FDJ09*FD9J0FD90FD

DF
Ben m3-to-qb diye bişey var demedimki yanlış yazdıgımı belirttim zaten :D
ve 8 ayda bişey öğrenememişim keske düzgün yazsaymısım baslıgı ya :( KIAFJIODSAIFDFJSAD0JFJ09*FDJ09*FD9J0FD90FD
birşey öğrenip öğrenememen beni alakadar etmez, paket satış konundaki başlıkta ne yazıyorsa ben ona göre bir yorum yaparım. m3-to-qb diye birşey olmadığı için komiğime gitti ve yazmak istedim, yanlış yazman beni alakadar etmez, 8 ay içerisinde birşey öğrenip öğrenememen de beni alakadar etmiyor, yani var olan scriptlerin adını değiştirerek bir yere gelemezsin xd

DF
birşey öğrenip öğrenememen beni alakadar etmez,
: 8 ayda insanlar neler neler öğreniyor, ama sen öğrenememişsin herhalde

var olan scriptlerin adını değiştirerek bir yere gelemezsin xd
?????? (sadece paketine baktım ve hepsi free script xd)

daha kendi dediğin kendi dediğini tutmuyor :D anlamassan diye altını çizdim

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!