Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım ÜCRETLİ LAG SORUNU DESTEĞİ !

• Konbuyu başlatan revorka
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 1K

revorka

Üye
FT Kullanıcı
ARKADAŞLAR YENİ BİR SUNUCU SAHİBİYİM VE KİMLERDEN DESTEK ALIRSAM ALAYIM BİR SORUN İLE CEBELLEŞİYORUM ! VE KİMSE ÇÖZÜME ULAŞTIRAMADI . .
SUNUCUMDA ARA ARA HİTCH WARNİNG SORUNU YAŞIYORUM VE HİTCH SORUNU İLE İLGİLİ Mİ EN UFAK FİKRİM YOK AMA 50 60 KİŞİDEN SONRA YADA BELLİ BİR DURUMDAN SONRA SUNUCUYA İNANILMAZ BİR LAG GİRİYOR VE 1 - 2 DAKİKA ARAÇLARA DAHİ BİLİNMİYOR F1 F2 GEÇ AÇILIYOR ARA ARA OLAN BU DURUM CAN SIKICI BİR HALE GELMEYE BAŞLADI ETW KURUP BAKACAK ARKADAŞLAR HİÇ YAZMASSA SEVINIRIM BU LAG GECİKME SORUNUNU ÇÖZEBİLECEK KENDİNE GÜVENEN ARKADAŞLAR DİSCORD KULLANICI ADLARINI İLETİRSE GERİ DÖNÜŞ YAPACAĞIM BU HATA İÇİN AYIRDIĞIMIZ BÜTÇE 500 - 1000 TL ARASINDADIR !

Momentum roleplay ve asgard roleplay 'e sorabilirsin lag problerinin kalıp kalmadığını discorddan ulaşabilirsiniz.

Merhaba R revorka

Bu konuya hiç göz gezdirdiniz mi belki bazı bilgiler işinize yarar.

network hicth warning - server thread hitch warning hangisini alıyorusunuz ?
Bu arada bu konu cidden baya açıklayıcı olmuş elinize sağlık

4. Sorunun Çözümü İse SQL Buffer Limitini Arttırmaktır. (Bu çözüm sadece xampp kullananlar için geçerlidir.)

Bu xampp yerine appServ öneririm

5954

Discord: Rotto#0001

Şöyle örnek vereyim bunu da konunuza eklerseniz çok yardımcı olur. Şüphelendiğiniz scriptlerde server side taraflı bir print bloğu oluşturun o scriptin kaç defa çalıştığını sonsuz loop'a girip girmediğini hele hele sql sorgusu atıp ve bu sorguyu döngüler ile devamlı tekrarlarsa ve bu döngüden çıkış yoksa yandınız.

Merhaba,

dilerseniz sorununuz ile yakından ilgilenip size özel bir teklif sunabiliriz.
Sorun cihazınızın kaynakları yada script dosyalarınız ile alakalıdır.

Saygılarımızla.

ARKADAŞLAR YENİ BİR SUNUCU SAHİBİYİM VE KİMLERDEN DESTEK ALIRSAM ALAYIM BİR SORUN İLE CEBELLEŞİYORUM ! VE KİMSE ÇÖZÜME ULAŞTIRAMADI . .
SUNUCUMDA ARA ARA HİTCH WARNİNG SORUNU YAŞIYORUM VE HİTCH SORUNU İLE İLGİLİ Mİ EN UFAK FİKRİM YOK AMA 50 60 KİŞİDEN SONRA YADA BELLİ BİR DURUMDAN SONRA SUNUCUYA İNANILMAZ BİR LAG GİRİYOR VE 1 - 2 DAKİKA ARAÇLARA DAHİ BİLİNMİYOR F1 F2 GEÇ AÇILIYOR ARA ARA OLAN BU DURUM CAN SIKICI BİR HALE GELMEYE BAŞLADI ETW KURUP BAKACAK ARKADAŞLAR HİÇ YAZMASSA SEVINIRIM BU LAG GECİKME SORUNUNU ÇÖZEBİLECEK KENDİNE GÜVENEN ARKADAŞLAR DİSCORD KULLANICI ADLARINI İLETİRSE GERİ DÖNÜŞ YAPACAĞIM BU HATA İÇİN AYIRDIĞIMIZ BÜTÇE 500 - 1000 TL ARASINDADIR !
Bir firmadan satın almadan önce test etmeyi talep edin kandırılmayın :D

Bu arada rotto size bu konuda rahatça yardımcı olabilir şuan benim pek vaktim yok sorununuz pazartesi,salı gününe kadar çözülmezse ulaşabilirsiniz ama rottonun çözeceğini düşüyorum

Ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olacak arkadaşlar Discord bırakırsa iletişime geçeyim ?

Herkes farklı birşey söylüyor bilgili birisine ödeme yapmak istiyorum

Scriptlerime düzgün bakacak sorunu çözüme ulaştıracak kendine güveni olan arkadaşlar iletişime geçsin lütfen boş muhabbet çekemeyeceğim kaliteli arkadaşlara gözümüz kapalı ödeme yapmaya hazırız

Rottonun yardımcı olacağını düşünüyorum. Ben pazartesi,salı günü müsait olacağım anca o zaman destek verebilirim. Elimde proje olduğundan ötürü

Script dosyalarınızın harcamaları ve makina özellikleriniz önemli bu durum da, bizzat otuken roleplay'in sahibi olarak sorunsuz 70 ila 90 kişi görmüş bir sunucuyuz sizin sorunlarınızı bizzat öncesin de bizde yaşadık, tecrübe edindik script dosyalarınızın optimize edilmesi gerekiyor ekstra olarak makina özelliklerinizi gözden gecirmeniz gerekmekte, detaylı yardım almak isterseniz, Discord - Raider#0031

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!