Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] Kanatls Ful Fix M3 Paket

şu konunun altında gelip boş boş bilip bilmeden konuşuyosun ya harbi boş bi insansın ben bu paketi bugüne kadar kaç kişiye sattım biride senin gibi çıkıp demedi ki bunu böyle yapmışsın şunu şöyle yapmışsın ayrıca beğenmiyorsan saygı duymak zoundasın anlıyorum konunun 1. sırada olması zoruna gidiyoda bukadar ağlamana gerek yok
1. sırada olması mı wayy reis kusura bakma top 2.'den geliyorum yerini alıcam kusura bakma yawww

abu 170 grtnlnme almış benimki daha 50 olmadı affed
62946

affettim yavrum sıkıntı değil sen yeter ki üzülme asdhbasdıyhaısd

şu konunun altında gelip boş boş bilip bilmeden konuşuyosun ya harbi boş bi insansın ben bu paketi bugüne kadar kaç kişiye sattım biride senin gibi çıkıp demedi ki bunu böyle yapmışsın şunu şöyle yapmışsın ayrıca beğenmiyorsan saygı duymak zoundasın anlıyorum konunun 1. sırada olması zoruna gidiyoda bukadar ağlamana gerek yok
haklisinda paket kac para musteri memnuniyeti 0 hic cevap yok

buda benim abim gardeşim kapıştırak?
62947

paketin resmonu tahmini 4,4.5 bunu sadece fotoğraflardan anlayabiliriz bence.

Sunucuca Kimse Yokken Ki Resmon Değeri resmon.png

YETER LAN YETERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR ÖLÜN LAN HEPİNİZ ÖLÜN DOĞUKAN BARANDA SENDE ÖL LAN ÖLLLLL ÖLLLLLLLLLLLLLLLLL ÖL LAN ÖL

YETER LAN YETERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR ÖLÜN LAN HEPİNİZ ÖLÜN DOĞUKAN BARANDA SENDE ÖL LAN ÖLLLLL ÖLLLLLLLLLLLLLLLLL ÖL LAN ÖL
ksjjaasdhnkd

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!