Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] Kanatls Ful Fix M3 Paket

Sunucuca Kimse Yokken Ki Resmon DeğeriEkli dosyayı görüntüle 62966
resmon değeri sunucudaki kişi sayısına bağlı artmaz güzel kardeşim, client-resmon demek senin kendi bilgisayarının paket içerisindeki sistemlere karşı değeridir, senin sunucu dolu iken ki değerlere bakablimen için server-resmon'u açabilmen gerekiyor, keşke bilmiyorum da diyebilsen.

resmon değeri sunucudaki kişi sayısına bağlı artmaz güzel kardeşim, client-resmon demek senin kendi bilgisayarının paket içerisindeki sistemlere karşı değeridir, senin sunucu dolu iken ki değerlere bakablimen için server-resmon'u açabilmen gerekiyor, keşke bilmiyorum da diyebilsen.
ayn tamam prof. sün git kendi işinle ilgilen ozaman boş boş gelip yazma zaman kaybediyosun ondan diyorum :D

ayn tamam prof. sün git kendi işinle ilgilen ozaman boş boş gelip yazma zaman kaybediyosun ondan diyorum :D
benim zamanım bol kanks, senini gibi cahiller ile ugrasmayı sevdigimden hosuma gidiyor

makine resmonu değil ayrıca makine resmonu olsa zaten yüksek çıkar makine resmonu yüksek gösterir
kanka mapte o kadar blip var ve scriptler eski öyle bi resmon beklenmez .d

merhaba kardeşim test edebiliyomuyuz

neysen ben bunada ölüm duasını yapıyım böyle olmaz belki tutar
...تَوَفَّنِي مُسْلِمًا وَأَلْحِقْنِي بِالصَّالِحِينَ... hadi tutması dileği ile

...تَوَفَّنِي مُسْلِمًا وَأَلْحِقْنِي بِالصَّالِحِينَ... hadi tutması dileği ile
JQRPIOQUJWRIPQUJPASFJASOPĞFMĞASJNF

la tuttu koronayım

güzel kızlar kavga etmeyin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!