Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] HATASIZ 2021 EFSANE PAKET ANTİCHEAT + WEBPANEL İLE SATILIKTIR İLGİLENEN DM

+Güncel

kardeşim yorumlara bakılıdığında çoğu kişi beğeniyor sorun sende senin zevkin ayrı ise lütfen başka konularla ilgilen bu konuyla ilgilenmeyebilirsin :)
Zevkimde sıkıntı yokta esx_inventory hud ve çoğu scriptin milattan öncesinde kalmış pakete baksak 0.40 0.50 resmon değreleri çıkar umarım "YÜKSEK FPS" verir ;)

Zevkimde sıkıntı yokta esx_inventory hud ve çoğu scriptin milattan öncesinde kalmış pakete baksak 0.40 0.50 resmon değreleri çıkar umarım "YÜKSEK FPS" verir ;)
ahaha kardeşim görmedigin şey hakkında yorum yapma scriptler çoğu güncel +60 fps garantisi veriyorum konuyu kirletme başka kapıya :)

İyi satışlar dilerim

ahaha kardeşim görmedigin şey hakkında yorum yapma scriptler çoğu güncel +60 fps garantisi veriyorum konuyu kirletme başka kapıya :)
Eleştirmek benim en doğal hakkım zaten bu saatten sonra esx ile paket yapıp "EFSANE PAKET" diyenleri anlamıyorum neyse umarım satarsın

+GÜNCEL

Satış devam etmektedir ölücüler yazmasın lütfen.

+GÜNCEL

+Güncel

+Güncel İndirimde

scriptler disc ve esx uyumlu :)
scriptlerin disc ve esx uyumlu olması hiçbirşeyi değiştirmez, Kişi disc kullanmak isterse es_extended değiştirmekle başlayacaktır (en temel creator) es_Extended i değiştirmesi dolayısıyla bağzı identity creatorlerinin patlaması muhtemel birşey neredeyse paketin bütün temelini değiştirmesi gerekir

Kişisel görüşüm ESX çok eskide kaldı, ellerie sağlık hocam başarılar dilerim ama paketinin çok ilgi göreceğini sanmıyorum

X xth3x PC Özelliklerini ve resmon değerlerini paylaşırsan daha güzel hoş olabilir

scriptlerin disc ve esx uyumlu olması hiçbirşeyi değiştirmez, Kişi disc kullanmak isterse es_extended değiştirmekle başlayacaktır (en temel creator) es_Extended i değiştirmesi dolayısıyla bağzı identity creatorlerinin patlaması muhtemel birşey neredeyse paketin bütün temelini değiştirmesi gerekir

Kişisel görüşüm ESX çok eskide kaldı, ellerie sağlık hocam başarılar dilerim ama paketinin çok ilgi göreceğini sanmıyorum
Teşekkür ederim benle aynı fikre katıldığın için

+Güncel

+Güncel

+GÜNCELL

Fiyatı keşke buraya yazsanda alacak adam seninle iletişim kursa.

• Fiyat Nedir​

+Güncel İndirim Devam Ediyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!