Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım [ÜCRETLİ]GRAZEEL SKİN

Grazeel

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba bu scripti leak sunucularda bulabilirsiniz fakat türkçe ve yeni özellikler eklenmiş halini bulamazsınız. Leak halini yorumlarda paylaşabilirsiniz. Fakat bu scripte kendim yeni özellikler ekledim ve girişte kıyafet saç vs 1 tane gözüküyordu o sorunun fixledim ucuz bir fiyata veriyorum. Yanında entegreli 0.2 ms yiyen berber dükkanı, kıyafet dükkanı ve skinchangerıda vericem Ayrıca bu scriptin düzgün halinin forumda paylaşıldığını görmedim fotoğrafını çekmediğim daha birçok özelliği var ağız burun vs herşeyi ayarlayabiliyorsunuz. güzel yorumlarınız için teşekkürler :)

iletişim DC: ! Grazeel#6666

Scriptten görüntüler:

SPOILER_dfgdfgdfgdfdfg.gif

SPOILER_Aasdasdsa.gif

SPOILER_dfgdfgdfgdfdf.gif

Son düzenleme:
yeni özellikten kastınızı öğrenebilirmiyim attığınız sslerdeki bölümler zaten o scriptte de vardı.Kötülemek için değil belirtmek için yazıyorum.

yeni özellikten kastınızı öğrenebilirmiyim attığınız sslerdeki bölümler zaten o scriptte de vardı.Kötülemek için değil belirtmek için yazıyorum.
çanta arma vs yoktu ve bazıları oyuna ilk giriş yapıldığında 1 tane var olarak gözüküyordu dediğim gibi hatalarını fixledim ve daha fotoğrafını çekmediğim bir sürü özellik var diye belirttim bu özellikleri ben ekledim demiyorum bazılarını ekledim diyorum saolun yorumunuz için

Arkadaştan satın aldım ve gayet sağlıklı bir şekilde sorunsuz çalışıyor kurulumunuda yaptı +rep

çanta arma vs yoktu ve bazıları oyuna ilk giriş yapıldığında 1 tane var olarak gözüküyordu dediğim gibi hatalarını fixledim ve daha fotoğrafını çekmediğim bir sürü özellik var diye belirttim bu özellikleri ben ekledim demiyorum bazılarını ekledim diyorum saolun yorumunuz için
anladım,iyi satışlar dilerim dostum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!