Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [Ücretli]FKeditV1 Şehir Paketi

hortlakkaan

Üye
FT Kullanıcı
Paket Disc uyumludur,disc sıkıntısız çalışır.FPS Yüksektir drop vs yaşanmaz.Güncel sunucudaki popüler ve sevilen scriptler dahildir.Diğer sunucularda bulunmayan veya nadiren bulunan scriptlerde mevcuttur.2-3 Gün içinde satış başlayacaktır.Herşey disc-inventoryhud entegrelidir.Daha fazla özelliği görmek için ve detay için yada
Fatih Kaan#2632 iletişime geçebilirsiniz.

Bu paylaştıklarım sadece küçük kısmıdır Daha fazla bilgi için bana yazabilir veya discord adresimize gelebilirsiniz.

Ekonomi Hard'dır.LSPD Şefi 200$ Almaktadır.
Sultan RS Fiyatı 14.000$'dır.
Tüm sunucunun itemleri ve ekonomi ayarlıdır.Ekonomik olarak patlak vermez.
İtemler elinizde patlamaz.İlla satacağınız veya dönüştürebileceğiniz bir yer vardır.
USB ve Card Sistemi vardır.Çöpten veya Detector ile belli bölgelerden düşük bir olasılıkla çıkartabilirsiniz.

Örnek; Ev soygunundan çıkarttığınız Rolex ile isterseniz eritebilir, İsterseniz Pawnshop'da satabilir, İsterseniz daha fazla para kazanmak amacıyla riskli bir Rolex Satışında bulunabilirsiniz.Her item için bu söz konusudur.Bir yere satmak zorunda değilsiniz.İstediğiniz gibi o itemi kullanıp değişik şekilde satabilirsiniz.

Paket 2-3 Gün içinde satışa çıkartılacaktır.Birkaç script üzerinde uğraşıyoruz rolünüze rol katıcak.
Sunucuda herşey ayarlıdır.

Scriptler:
Slotlu Envanter
19743

Kendi yaptığım np-menu:
19744

Araç Parçalama İlk işlem: Anlaşma yap ve listedeki araçları bul

19746 19745

Aracı Bul ve Parçala:

19749

Paranı Al:

19750

Motel sistemi malum sunucu gibi yapıldı Pinkcage Motel Teleportlu+Interior Sistem ve birkaç Yenilik: 19751
moteltabl-png.19752
19753

Bitcoin Hack,Bitcoinli Black market,Bitcoin Alımı ve Ha 19754 cker 19755 Sistemi: 19756 19757 19758 19759

55'e yakın normal saçlar haricinde Saç yanlarını ayarlama: 19760

Banka sistemi:
19761

Craft Sistemi: 19762

Araç içindeki NPC Soyma(Aracı çalıştırmak için NPC'yi aramanız gerekir ve şanslıysanız parada çıkabilir):

19763

Rolex+Altın Eritme:

19764

Notify Sistemimiz:

Taco Sistemi:

19765

Saat sistemli Pawnshop:

19766

Yeni Bennys Sistemi(Araç için bir değişiklik yaptığınız zaman ses çalar):

19767

Ekli dosyalar

• parçalama.png
    parçalama.png
    981.7 KB · Görüntüleme: 9
  • moteltabl.png
    moteltabl.png
    907.4 KB · Görüntüleme: 532
Önerilerinizi yazabilirsiniz.

+rapor

arkadaşım olduğu için paketi beğenmeye hakkı yokmu :D

esx'di o, bu disc ayrıca başlığı yanlış yaptım değiştiremiyorum ama sıkıntı yok başlıkta

Şöyle bi şey var fulll fivem forumdan ingilizce yazılmış scriptleri indirip türkçeleştirip paket yapmışsın alan bi foruma baksın bence

aynen çoğu öyle yoksa siz kendinizmi yazıyorsunuz paketi 0'dan kendi frameworkunuz var sanırım :D
ben yaptım gibi bir şey söylemedim gidip sizde yapabilrisiniz madem varsa daha sonrada paylaşabilirsiniz

Kendi Yaptığın Np-Menu Güzelmiş

Teşekkürler

-rep S01 ve Fatih Kaandan paket almayın. Paketlerini kullanmayın. Developer olarak işe almayın. Sonradan arkanızdan vururlar sizi :)

Aynı paket bende var isteyen bana ulaşabilir. Ücretsiz veririm. Dolandırıcı bunlar.

Beleşe developerlık yapıyoruz sonra paketi çekiyorlar :D yazık cidden

gerçi çekseler paylaşırlardı ama tık yok :D 1 haftadır paylaşcak arkadaş

Sonra da bütün her şeyi silip kaçıyorsunuz. Bizi salak yerine koyuyorsunuz. Daha bir de kendilerini savunuyorlar ya :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!