Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Web Panel [ÜCRETLİ] Fivem Script Lisanslama Hizmeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Crypteer

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Web sitesi
sourcelicense.net
Discord
crypteer#6666
Merhabalar FivemTurk Ailesi Bugün Geliştirdiğimiz Tamamen Zararsız Fivem Paket Lisanslama Hakkında Bilgi Verdim.
- Kesinlikle Hiç Bir Zararı Yoktur Sunucuya Trojen Atma Veya Sunucuyu Kapatma Gibi Problemler Yoktur
- Burda Önemli Olan Paketinizin Çalınmaması Veya Scriptlerinizin Çalınmamasıdır
- Fiyat Konusunda Derdiniz Olmasın Discord Üzerinden Ayrıntılı Bilgi Alabilirsiniz. [Aylık 25 TL]
- Kötü Yorumlarınızı Lütfen Kendinize Saklarsanız Sevinirim İyi Günler İyi Çalışmalar Dilerim
- İletişim Discord: discord.gg/cNXdEx9

standard.gif download.png

Acaba hangi bilgileri kullanarak çalışıyor ? bios seri numarası ve ip adresi falanmı

İp İle Ekleniyor Ondan Sonra Biosu Otomatik Kullanıyor
Bios lisanslama sistemleri şöyle işler;
Script bios get serial number şeklinde pcnin seri numarasını alır ve bunu bir siteye bağlarsanız sitedeki paket yapımcısının verdiği müşterisinin bios numarası ile kontrol edilir. Eğer uyuşmuyorsa direkt kapanır olay budur yani bir şey söylerken biraz daha açarsanız daha iyi olur.

DİKKAT!
Sizin 2 paketiniz varsa ve varsayalım 1. paketinizi o makineye lisansladınız ama adam sadece 1. ve diğerinden daha değersiz paketinizi satın aldı. Eğer bir gün paketiniz dağıtılırsa o arkadaş sizin 2. paketinizi de lisanslı gibi kullanabilir bunun dezavantajı budur. Bunu önlemek için her kullanıcıya ayrı bir şekilde lisans numarası oluşturursunuz buda paketini lisanslayacak adam için ölümdür çünkü 1 SC lisanslamaz kimse en az 2-3 SC lisanslar. Her müşterisine ayrı ayrı lisans numarasını değişecek obfuslicak falan ölüm yani.

IP LISANS ZATEN BIR IŞE YARAMAZ.
Günümüzde bir çok Lisans sistemi VPN kurup bağlanma olayına karşı gelemiyor ve gelebileceğini de zannetmiyorum şu anda en mantıklısı Bios ama anlattığım gibi yapılırsa ciddi bir koruma sağlarsınız.

10 numara Hizmet

Bios lisanslama sistemleri şöyle işler;
Script bios get serial number şeklinde pcnin seri numarasını alır ve bunu bir siteye bağlarsanız sitedeki paket yapımcısının verdiği müşterisinin bios numarası ile kontrol edilir. Eğer uyuşmuyorsa direkt kapanır olay budur yani bir şey söylerken biraz daha açarsanız daha iyi olur.

DİKKAT!
Sizin 2 paketiniz varsa ve varsayalım 1. paketinizi o makineye lisansladınız ama adam sadece 1. ve diğerinden daha değersiz paketinizi satın aldı. Eğer bir gün paketiniz dağıtılırsa o arkadaş sizin 2. paketinizi de lisanslı gibi kullanabilir bunun dezavantajı budur. Bunu önlemek için her kullanıcıya ayrı bir şekilde lisans numarası oluşturursunuz buda paketini lisanslayacak adam için ölümdür çünkü 1 SC lisanslamaz kimse en az 2-3 SC lisanslar. Her müşterisine ayrı ayrı lisans numarasını değişecek obfuslicak falan ölüm yani.

IP LISANS ZATEN BIR IŞE YARAMAZ.
Günümüzde bir çok Lisans sistemi VPN kurup bağlanma olayına karşı gelemiyor ve gelebileceğini de zannetmiyorum şu anda en mantıklısı Bios ama anlattığım gibi yapılırsa ciddi bir koruma sağlarsınız.
Bios ilede çok iyi koruma sağlanmaz

Kaliteli Hizmet +REP

Tavsiyelerinizi Dikkatlice Okudum Fakat Kısa Ve Öz Olarak Bios Ve İP Lisanslama Sistemidir Tanıttığım Şey

İp İle Ekleniyor Ondan Sonra Biosu Otomatik Kullanıyor
Her ikisinide kullanıyor ise makinada IP değişikliliği yapıldığında çok ciddi sorunlar olacağından eminim (tecrübe ettim daha önce)

Yorumumu ciddiye almanızı tavsiye ederim sisteminizi geliştirmenizde önemli olabilir.

Her ikisinide kullanıyor ise makinada IP değişikliliği yapıldığında çok ciddi sorunlar olacağından eminim (tecrübe ettim daha önce)

Yorumumu ciddiye almanızı tavsiye ederim sisteminizi geliştirmenizde önemli olabilir.
Şuana Kadar Hiç Bir Müşterim Sorun Yaşamadiki Biz Piyasaya Sürmeden Önce Her Türlü Testlerini Yapmış Bulunmaktayız

Şuana Kadar Hiç Bir Müşterim Sorun Yaşamadiki Biz Piyasaya Sürmeden Önce Her Türlü Testlerini Yapmış Bulunmaktayız
hm ne güzel yakında müşteriniz olabilirim ?

gayet başarılı bir sistem ellerine sağlık

Bios numarası sıkıntı olabilir başka yöntem kullanabilirsiniz bence.
ne gibi bir sıkıntı mesela :D

FiveM de kullanılan pöpuler lisansların neredeyse hepsi bios seri numarası ile çalışıyor (aktif olarak 2 pöpuler lisans sistemi kullanıyorum ve çokca lisans sistemi gördum hepsi stabil sorunsuz bi şekilde bios seri numarasını kullanıyor. Buna dayanarak konuşuyorum)

ne gibi bir sıkıntı mesela :D

FiveM de kullanılan pöpuler lisansların neredeyse hepsi bios seri numarası ile çalışıyor (aktif olarak 2 pöpuler lisans sistemi kullanıyorum ve çokca lisans sistemi gördum hepsi stabil sorunsuz bi şekilde bios seri numarasını kullanıyor. Buna dayanarak konuşuyorum)
MAC Adresi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!