Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum [ÜCRETLİ] FİVEM DEVELOPER HİZMETİ

candarr01

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Ry7n#7562
Calsma_yuzeyi_1.png Calsma_yuzeyi_1-1.png
Yaşınız : **
Yaşadığınız Yer : Antalya
Daha Önceki Tecrübelerim : 7+15 Referansım bulunuyor.
Günlük Online Süreniz : Hafta İçi 5 Haftasonu 9 Saat
Diğer / Ek : NewQB / OldQB QbTo
Esx tiplerinde hizmet vermekteyim.

Anlaşma Yaptığımız Sunuculara Paket Desteği Sağlanır.

Benim Hakkımda Bikaç bilgi
Lua, Html CSS JavaScript ve Az çokda olsa C# Python Extra Olarak Çalışmaktayım

discord : arvenm

Ekli dosyalar

• Calsma_yuzeyi_1.png
    Calsma_yuzeyi_1.png
    803.5 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
! Banshee#3169 Ulaşırmısın?

doğrudan dm üzerinden iletişim kurarsanız sevinirim.
lil.dopeee#9999

rep+ müq eleman hizmet iyi babağğ

Kişisel Bilgilerim
Adım: Barış
Yaşım: 19
Yaşadığım Yer: Antalya
Daha önce tecrübeniz var mı?: Ortalama 50 sunucuda Developer Hizmeti Ve Paket satışı- bug fix gibi tecrübelerim var
Günlük Online Sürem: Öğlen 12 Gece 00:00
İletişim Bilgileri: Ry7n#7562

Çalışma Günlerim, Saatlerim
Pazar Öğlen 12:00 GECE 22:00
Cumartesi Pazar Öğlen 12:00 GECE 22:00
HAFTA İÇİ Öğlen 12 Gece 00:00

FiveM Deneyimim:
5000 Saate Yakın Bir Sürem Var 2019 - 2018 Den Beri HemOyuncu Hemde Developerlik Tercübem Var

Hakkımda:
Sessiz Çalışmayı Seviyorum Bir Sorun Olduğunda Şarkı Dinliyip Yapmayı Severim Küfürlü Hakaretli Ortamlardan Uzağım.

Çalışma Şeklim Ve Şartım
Sessiz Ortamda Çalışmayı Seviyorum Çalışmadan Önce Ödememin Berilli Bir Kısmı Karşılandıktan Sonra Başlamayı Tercih Ederim
Eğer Fixlencek Sorunlar Var İse Not Alınarak İletişim Sağlanması Tercihimdir Veya Not Defterine Yükleyip Paylaşınız
+rep

+Rep | NFreya Roleplay

+REP Mia Roleplay

+REP Dark Roleplay

1. REP+ Mia RP

+REP birlikte çalıştığım ve hizmetinden memnun kaldığım samimi ve işinde iyi bir adam

Bir İnsan İşini Bu Kadar Düzgün Yapabilir. Yaklaşık 1 Aydır Paket Yapımı İçin Uğraşıyoruz Ve Her Sorunuma Hızlı Bir Şekilde Destek Verdi Aksine Gece 3 Yazdım Ve Hızır Gibi Yetişti Üçret Konusundan Aldığı Paranın Hakını Misliyle Veriyor
Burdaki Formlarda Developer Arayan Arkaşlara Ufak Tavsiye Vereyim 2019 Da Hiç Birşey Bilmiyorken 1 Developer İle Anlaştım Ve Beni Dolandırıp Paketi Silip Gitti 2020 de Anlaştım Üçreti Verdim İlgilenmedi Umursamadı Böyle İnsanlara Taviz Vere Vere Böyle Güzel Kardeşimlerimin Önü Kapanıyor Bu Yapanlar Kişişer Cidden Sabır Gerektiren Şeylerdir Umarım Bütün Formdaki Developer Arkadaşlara Başarılar Dilerim .
Sayın Barış Kardeşim Emeğine Koluna SAĞLIK Bütün Desteklerin İçin Teşekkürlerimi Sunarım Böyle Güzel Bir Platform Seni Bana Karşıma Çıkardı.

Bir İnsan İşini Bu Kadar Düzgün Yapabilir. Yaklaşık 1 Aydır Paket Yapımı İçin Uğraşıyoruz Ve Her Sorunuma Hızlı Bir Şekilde Destek Verdi Aksine Gece 3 Yazdım Ve Hızır Gibi Yetişti Üçret Konusundan Aldığı Paranın Hakını Misliyle Veriyor
Burdaki Formlarda Developer Arayan Arkaşlara Ufak Tavsiye Vereyim 2019 Da Hiç Birşey Bilmiyorken 1 Developer İle Anlaştım Ve Beni Dolandırıp Paketi Silip Gitti 2020 de Anlaştım Üçreti Verdim İlgilenmedi Umursamadı Böyle İnsanlara Taviz Vere Vere Böyle Güzel Kardeşimlerimin Önü Kapanıyor Bu Yapanlar Kişişer Cidden Sabır Gerektiren Şeylerdir Umarım Bütün Formdaki Developer Arkadaşlara Başarılar Dilerim .
Sayın Barış Kardeşim Emeğine Koluna SAĞLIK Bütün Desteklerin İçin Teşekkürlerimi Sunarım Böyle Güzel Bir Platform Seni Bana Karşıma Çıkardı.
Çok teşekkür ederim değerli görüşlerin benim için çok önemli .

Kaliteli bi abim işinin hakkını veriyor bişey sorduğumuzda hızlı geri dönüş yapıyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!