Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [ÜCRETLİ] FiveEye Anti Cheat - 1 HAFTA UCRETSIZ DENEME

Neox

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar, ben kaan aka neox bugün sizlere piyasadaki çoğu anti cheat yazılımından farkını gördüğüm bir anti cheati tanıtacağım.

anti Trigger
(Exec farketmeksizin, eğer sunucunuzda bulunan bir trigger hile tarafından çalışıtırılsa tespit eder )

(Birisi, hile üzerinden bir kişiyi izlerse anti-cheat tespit eder. )
anti GiveWeapons

(Hile üzerinden Verilen Silahları Engeller. )
anti PedSpawn

Anti Executor
(Eulen,redEngine,KekHack,Project XY gibi çoğu execi tespit eder.)

EnchancedMenuDetection
(Piyasada bulunan çoğu paid/free menüyü tespit eder. )

anti CitizenModifications
(Oyun dosyalarını editleyerek fire rate, damage boost yapılmasını engeller)

Tüm özellikler
  • Admin Menu (daha fazla oyun içi moderasyon için`)​
  • Yeni"fiveeyereinstall " ve"fiveeyeuninstall " komutu​
  • Anti Radar​
  • Anti Spectate​
  • Anti Tiny Player​
  • Anti Blips​
  • Anti Give Armor​
  • Anti Heal​
  • EMD Detection (rE, parazetamol and lua menus )​
  • Anti NoClip​
  • Anti Executors and NUI_Devtools​
  • Anti Resource Stop and resource Injection​
  • Anti SuperJump, GiveWeapon and Revive.​
  • Anti Spawn (Peds, objets, vehicles, and vehicle delete)​
  • Anti FreeCam​
  • Anti ASI Menus​
  • Anti Trigger Blocker​
  • Improved AntiTriggers​
  • Anti-Aimbot (BETA)​
  • Anti-RageBot / TriggerBot (BETA)​
  • Anti-Names​
  • Anti-Animations​
  • Anti-KickOutOfVehicle​
  • Anti-Fire Rate (BETA)​
  • Screenshots system​
  • PlayerChecks and more!​
Extra features

• Oyun içi yönetim paneli.
  • Web tabanlı yönetim paneli ( )
  • Admin menü
  • Discord logs
  • Hwid Ban

FiveEye Kullanan Türk Sunucuları;

Anti Exec Videosu;

Referanslı ve indirimli bir şekilde satın almak için.
Neox#1732

Referansız bir şekilde satın almak için kendi discord adreslerinden iletişime geçebilirsiniz.
Ayrıca ilk defa deneyecek sunucular için 1 hafta deneme sürümleri mevcut.

//

Fiyatlar (Bizim refarnsımız sayesinde %15 indirim kazanabilir, yıllık planı türklere özel olarak 150$ ile satın alabilirsiniz.);
unknown.png

(Eğer sunucunuz küçük ve gelişmekte olan bir sunucu ise ve yine de fiveeye kullanmak istiyorsanız endişelenmeyin. Benim ile iletişime geçerek belli şartlar altında fiyat için anlaşmaya varabiliriz. 🪙 .)

Son düzenleme:
Yıllık plan türk kullanıcılara özel 150$ olmuştur, bilgi almak için discord üzerinden yazabilirsiniz.

up

Eğer sunucunuz küçük ve gelişmekte olan bir sunucu ise ve yine de fiveeye kullanmak istiyorsanız endişelenmeyin. Benim ile iletişime geçerek belli şartlar altında fiyat için anlaşmaya varabiliriz.

up

Eulen , redEngine , kekhack , PROJECT XY Exec tamamiyle full olarak engellendi satın almak isteyenler için fiyatlarda indirimimiz devam etmekte.

Anti exec videosu eklendi.

Up+

+Güncel

Eulen detection tekrardan güncellendi. Eulen kullanıcıları artık yükleme ekranında banlanacaktır.

halla halla giren giriyor hala
Merhaba, eulen detection sürümü henüz beta stabil olmayan bir sürümde olduğu için kişilerin isteğine göre dağıtılmaktadır. Eğer aktif lisansınız bulunuyorsa ticket açıp yeni sürümü isteyebilirsiniz. Lütfen konuyu baltalamayın.

Merhaba, eulen detection sürümü henüz beta stabil olmayan bir sürümde olduğu için kişilerin isteğine göre dağıtılmaktadır. Eğer aktif lisansınız bulunuyorsa ticket açıp yeni sürümü isteyebilirsiniz. Lütfen konuyu baltalamayın.
hayır kullanmıyorum ama millete yükleme ekranından sonra ban atıyor demeyin eulen gayet de anticheatinizde çalışıyor

hayır kullanmıyorum ama millete yükleme ekranından sonra ban atıyor demeyin eulen gayet de anticheatinizde çalışıyor
Dediğim gibi şu an sayılı sunucular beta sürümünü kullanmakta, sürüm herkes tarafından kullanılmaya başlandığında tekrardan denemenizi isterim.

Dediğim gibi şu an sayılı sunucular beta sürümünü kullanmakta, sürüm herkes tarafından kullanılmaya başlandığında tekrardan denemenizi isterim.
euleni fixlemesi bilgililer için kolay oldu skript.gg fixlenemez

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!