Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[ÜCRETLİ] ESX için Uyuşturucu Sistemi

dexatwitch

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
soundtwins-rp.online
Discord
Dexa#3784
Öncelikle Merhaba, Biraz kendimden bahsedeyim.

Vizyonum ;
Yaklaşık 2011 den beri yazılım işleri ile uğraşmaktayım. İlk başladığımda Minecraft Plugin türkçeleştirme ve geliştirme ile başlamıştım. Daha önceki çalışmalarıma da google'dan "WindArmy" veya "berkayacar94" olarak arattığınızda ulaşabilirsiniz. (Minecraft üzerine yapılan çalışmalarım.) Sonrasonda Metin2 Platformuna dahil olmuştum ve oradaki Private Server'larında ücretli olarak geliştirmeler yapmaktaydım. Şu zamana kadar oynayabildiğim çoğu Private Server'ı bulunan oyunda geliştirme ve düzenleme yapmış bulunmaktayım. (Minecraft , Metin2 , CS 1.6 , CS:GO , Romero's Aftermath , Infestation Survival Stories , Black Desert Online vb.)

Yaklaşık olarak 1-1.5 senedir Fivem platformu içerisindeyim ve bireysel olarak geliştirmeler ve bug fixleri üzerine çalışmaktayım. Fivem'e ilk giriş yaptığımda esx_policejob üzerinde durmuştum ve kendimi bunun üzerinden geliştirmiştim. Gerek mantığını gerek işleyişini anlamak olsun bunlar da dahildir.

Bu piyasada bir adım öne geçmek için birbirini harcayıp bitiren de çok insan gördüm. Özellikle de İngilizce metinleri Türkçe'ye çevirip kendisini Programmer/Developer ilan edenlerden bahsetmekteyim.

Script bildiğiniz üzere uyuşturucu sisteminin tarafımca tamamen geliştirilmiş ve düzenlenmiş halidir.

İletişim ;
Discord : Dexa#3784

Referanslarım ;
Dolunay RolePlay
Merlin RolePlay
Kuzey RolePlay

DF
Ellerine sağlık, efsane olmuş!!

DF
Adam işini yapıyor. Fivemin "Tanınmadık" sayılı developerlarından birisi. Herkese taş çıkaracak adam. Eline sağlık.

DF
Gerçekten efsane kendi sunucumdada kullanıyorum herkes bu scripti çok sevdi oyuncular açısından dilediğiniz gibi kullanın hiçbir sıkıntısı bulunmamakta

DF
Ellerine sağlık, inşallah emeğinin karşılığını alırsın. Hayırlı satışlar.

DF
Script tam anlamıyla tamamlandı.
+ Şuanki halinde Kara Elmas toplamak istediğinizde Kazma sorgusu eklendi ve kazma'nız olmadan toplama yapamamaktasınız.
+ Ayrıca Kazmanın içerisine belli bir oran ile kırılma şansı eklendi. Default halinde %25 olarak belirlenmiştir.
+ Tüm işlemelere hem sesli hem görsel animasyonlar eklendi.

Kokainler bu şekilde yerde çıkmaktadır.
kok.PNG

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!