Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucundaki aşağı yukarı her script ya leak ya da sahiplerinin free paylaştığı şeyler, ve heryerde en ufak arama ile bulunabilecek cinsten dosyalar. Aynı zamanda araç paketi satıyorum diyorsun araçların toxic'den hadi araçları geçtim görselleri bile toxic'in discordundan alınmış. Scriptlerinde aynı şekilde %90'ı o veya benzer şekilde, bu tarz şeyler için para verip paranızı yakmayın. (Kendi öznel görüşümdür herkesin kendi tercihi, hür irademle buraya yorumumu yaptım, sürekli olarak böyle milletin postunun altında toksikleyen birisi değilim sadece bariz olduğunu gördüm ve kimsenin yazmaması hala daha satış yapması arkadaşın sinirimi bozdu yazmadan edemezdim.)

Sunucundaki aşağı yukarı her script ya leak ya da sahiplerinin free paylaştığı şeyler, ve heryerde en ufak arama ile bulunabilecek cinsten dosyalar. Aynı zamanda araç paketi satıyorum diyorsun araçların toxic'den hadi araçları geçtim görselleri bile toxic'in discordundan alınmış. Scriptlerinde aynı şekilde %90'ı o veya benzer şekilde, bu tarz şeyler için para verip paranızı yakmayın. (Kendi öznel görüşümdür herkesin kendi tercihi, hür irademle buraya yorumumu yaptım, sürekli olarak böyle milletin postunun altında toksikleyen birisi değilim sadece bariz olduğunu gördüm ve kimsenin yazmaması hala daha satış yapması arkadaşın sinirimi bozdu yazmadan edemezdim.)
Dostum bak mesajını sil lütfen ordaki ayarsız arabaları ayar yapıp koyduk istediğini böyle bok atma insanlara

dostum boş boş yorum yapmanızdan sıkıldım bu araçların full ayarları yapılmış düzenlenmiş ve 170+ araç bir araya getirilmiş
geri ekleyeceğim çünki 170tane aracı fotoğraflarına bakıp alacaklar demi başka nasıl alacaklar discordumda var hepsi

Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır

Discord yönlendirmesi tarafımca kaldırılmıştır.

Dostum bu araçlar zaten free heryerde?
NE BOŞ ADAMLARSINIZ

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!