Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [ÜCRETLİ] DISC SERİ NUMARALI EŞSİZ İTEMLİ DAYANIKLILIK KODLAMALI ENVANTER

Herdem

Üye
FT Kullanıcı
// Konu Kapatılabilir

DF
Son düzenleme:
Bozuk Hali İle Çalınıp Paylaşıldı Fixlenemez Eksik Projedir Çalıntıdır. Yetkililer İlgilenmedi Zamanında.

DF
Bozuk Hali İle Çalınıp Paylaşıldı Fixlenemez Eksik Projedir Çalıntıdır. Yetkililer İlgilenmedi Zamanında.
Neyi bozuktu acaba ben bir sıkıntı görmemiştim kullandığımda :) Sadece Mükemmel yazısı falan geç geliyordu 1-2 saniye oda buda satışa koyulacak ya da fixlendi diye satılacak bir şey değil bence

DF
Seni İlgilendirmiyor Konu Benim Script Benim. Çalındı Bozuk Hali İle Paylaşıldı Videoyu İzlememişsin Sırf Baltalamak İçin Burda Yorum Yapıyorsun Detaylı Fixlemeler Gecikme Sorunları , Item Dupe'ler Ve Data Yazma Süresi Kısaltıldı İtem Silmeme , Marketten Alınan İtemlerin Dataya Gidip Yazılma Süresi Esnasında Aktarılan Kaynağın JS Tarafında Table Bozuklukları Fixlendi. Paylaşılan Hali Bozuktur, Eksiktir, Çalıntıdır. Görüşünü Bildirdiğin İçin Teşekkürler.

DF
Çalındığı Hakkında Forum Yetkililerine Görüntü Olarak Bildirmiştik Lakin İlgilenen Olmayınca Bizde Bozuk Diye Forum Yetkililerini Meşgul Etmedik.

DF
Paylaşılan envanteri bireebir leak gibi düşünün eksiği var artısı yok onun yerine discin daha stabil bir envanteri daha ön plana çıkar fakat güncel olarak kullandığım bu durability'nin bir hatasıyla karşılaşmadım üzerinde çok emek verildi bunun her şeyiyle uğraşıldı +rep başarılar.

DF
Paylaşılan envanteri bireebir leak gibi düşünün eksiği var artısı yok onun yerine discin daha stabil bir envanteri daha ön plana çıkar fakat güncel olarak kullandığım bu durability'nin bir hatasıyla karşılaşmadım üzerinde çok emek verildi bunun her şeyiyle uğraşıldı +rep başarılar.
Değerli Yorumunuz İçin Teşekkürler Efenim..

DF
Seni İlgilendirmiyor Konu Benim Script Benim. Çalındı Bozuk Hali İle Paylaşıldı Videoyu İzlememişsin Sırf Baltalamak İçin Burda Yorum Yapıyorsun Detaylı Fixlemeler Gecikme Sorunları , Item Dupe'ler Ve Data Yazma Süresi Kısaltıldı İtem Silmeme , Marketten Alınan İtemlerin Dataya Gidip Yazılma Süresi Esnasında Aktarılan Kaynağın JS Tarafında Table Bozuklukları Fixlendi. Paylaşılan Hali Bozuktur, Eksiktir, Çalıntıdır. Görüşünü Bildirdiğin İçin Teşekkürler.
UZATMAK İSTEMEDİĞİM İÇİN YORUMUMU DÜZENLEDİM UZAKLAŞTIRMA ALMAK İSTEMİYORUM :)

DF
KOLAY GELSİN.
hocam bizzat kendim ücretli aldım istiyorsan ödeme sslerinide atarım emin olabilirsin okadar cok fark var ki istiyorsan gel incele aldıgım zaman yanında hediye ettikleri scriptlerde oldu güvenerek alabilirsiniz KOV GANG <3 :D

DF
hocam bizzat kendim ücretli aldım istiyorsan ödeme sslerinide atarım emin olabilirsin okadar cok fark var ki istiyorsan gel incele aldıgım zaman yanında hediye ettikleri scriptlerde oldu güvenerek alabilirsiniz KOV GANG <3 :D
Değerli Yorumunuz İçin Teşekkürler...

DF
+GÜNCEL GÜNCELLEMELER , GÜNCELLEME KISMINA EKLENDİ.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!