Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] Disc Paket

Olum dalga geçtim gerçek sanmışsın paketin gideri var kanka inventory değiştirmek çok zor birşey değil

Resmon değerlerinin localhosttan açmanın bir fark etmeyeceğini anlayın artık.

+ Paket Fiyatı 1 Haftalığına 200TL

+Güncel Satışta 200TL

Öncelikle Selamlar;
daha önceden çıkartmış olduğum paketi biraz daha geliştirerek satışa sunuyorum paket konusunda boş yorum yapmayın elden çıkartmak için satıyorum
paket türü: essentialmode
ort. fps: 1050ti ile ss lerde görebilirsiniz min. 70 fps
Sanal Paralı Disc Paket
(Tahmini) ortalama +80 Kişi Kaldırır

Resmon Değerleri; Paket LocalHosttan Açılmıştır.
Ekli dosyayı görüntüle 46347

Envanter;
Ekli dosyayı görüntüle 46323

Ekli dosyayı görüntüle 46333

Motel-1;
Ekli dosyayı görüntüle 46324

Ekli dosyayı görüntüle 46325

F1 - Telefon;
Ekli dosyayı görüntüle 46326

F3 - Menü
Ekli dosyayı görüntüle 46328

Motel-2;
Ekli dosyayı görüntüle 46329

Ekli dosyayı görüntüle 46330

Harita Görünümü;
Ekli dosyayı görüntüle 46331

LS-Custom Mekanik;
Ekli dosyayı görüntüle 46334

Ekli dosyayı görüntüle 46335

Her Mekanikte 1 Tane Sadece Tamir Eden NPC;
Ekli dosyayı görüntüle 46336

Banka Görünüş;
Ekli dosyayı görüntüle 46337

Banka Menüsü;
Ekli dosyayı görüntüle 46338

Gokart Mapi;
Ekli dosyayı görüntüle 46339

Hastane;
Ekli dosyayı görüntüle 46340

Surf;
Ekli dosyayı görüntüle 46341

Garaj;
Ekli dosyayı görüntüle 46342

Reyonlu Market;
Ekli dosyayı görüntüle 46343

./antilag Egzoz Patlatma - config'den istediğin araca ayarlanabilir;
Ekli dosyayı görüntüle 46344

Silahı Eline Aldığın Zaman Gelen Crosshair;
Ekli dosyayı görüntüle 46345

F7 Animasyon Menüsü;
Ekli dosyayı görüntüle 46346

Televizyondan Youtube;
Ekli dosyayı görüntüle 46348

PD BodyCam;
Ekli dosyayı görüntüle 46349

Can Barı;
Ekli dosyayı görüntüle 46350

+ PD Araçlarında Megafon
+ Limon Toplama
+ Salatalık Toplama
+ Çilek Toplama
+ Üzüm Toplama
+ Portakal Toplama
+ Bazı Resimlerde Gözüküyor Haritanın Heryerinde Güzel Düzgün Yollar
+ Su Sebillerinden Su İçme
+ Çöp Toplayıp Silah Craft Edebilme
+ Teaser, Pistol, Combat Pistol, Micro SMG, Assault Rifle, Carbine Rifle, Assault SMG ve Normal SMG Modları
+ Daha Birsürü Şey

NOT: Tekrar söylüyorum paketi elden çıkartmak için satıyorum. Kötü yorum yapanlar boş yapmayın pls .d

FİYAT : 250TL

İletişim : _Bloood#7888
-cöp moplama paket

paketin infinity olamdığını söylemitşin

46443

1. essentialmode, extendedmode, v1 final gibi framework altyapılarının şu kadar kaldırır bu kadar kaldırır gibi bir farkı yok tamamen serverside opitmizasyonu ile ilgili ve essentialmode+es_extended aralarındaki en kötü serverside optimizasyonuna sahip olanlar (v1 final için söylemiyorum standart es_extended ve essentialmode için)

2. paket infinity değil ise maxclient i 64 üstüne çıkartamıyorsun paketinde kusursuz bir serverside optimizasyonu olsun yine çıkartamıyorsun çıkmıyo kanka çıkmıyo yalan yanlış bilgiler ile alıcıların gözlerini boyayıp 3 5 kuruş kazanmaya çalışmayın

3. bulup bulabiliceğin her disc envanterin serverside ı rezealet umarım serverside optimizasyonu yapılmıştır

4. kodlar işlemci üzerinde çalışır ekran kartı grafiğin tamamı ve ışıklandırmanın büyük bir bölümü üzerinde çalışır dolayısıyla ekran kartı yerine işlemci paylaşsan daha doğru olur

5.
:d aynen kanka etmiyor boş yorum yapma pls
evet etmiyor

6. **Bunları saldırmak/linçlemek amacıyla söylemiyorum. Yanlış bildiğin şeylerin doğrusunu söylüyorum**

paketin infinity olamdığını söylemitşin

Ekli dosyayı görüntüle 46443

1. essentialmode, extendedmode, v1 final gibi framework altyapılarının şu kadar kaldırır bu kadar kaldırır gibi bir farkı yok tamamen serverside opitmizasyonu ile ilgili ve essentialmode+es_extended aralarındaki en kötü serverside optimizasyonuna sahip olanlar (v1 final için söylemiyorum standart es_extended ve essentialmode için)

2. paket infinity değil ise maxclient i 64 üstüne çıkartamıyorsun paketinde kusursuz bir serverside optimizasyonu olsun yine çıkartamıyorsun çıkmıyo kanka çıkmıyo yalan yanlış bilgiler ile alıcıların gözlerini boyayıp 3 5 kuruş kazanmaya çalışmayın

3. bulup bulabiliceğin her disc envanterin serverside ı rezealet umarım serverside optimizasyonu yapılmıştır

4. kodlar işlemci üzerinde çalışır ekran kartı grafiğin tamamı ve ışıklandırmanın büyük bir bölümü üzerinde çalışır dolayısıyla ekran kartı yerine işlemci paylaşsan daha doğru olur

5.

evet etmiyor

6. **Bunları saldırmak/linçlemek amacıyla söylemiyorum. Yanlış bildiğin şeylerin doğrusunu söylüyorum**
umarım dediklerime alınmamışsındır eminim ki paketini kullanan bir sunucuda oynamak keyiflidir ve teknik tarafı dışında çok başarılı bir pakettir.

sadece paketinin teknik tarafını gerçekçi bir şekilde eleştirdim

umarım dediklerime alınmamışsındır eminim ki paketini kullanan bir sunucuda oynamak keyiflidir ve teknik tarafı dışında çok başarılı bir pakettir.

sadece paketinin teknik tarafını gerçekçi bir şekilde eleştirdim
1. si 80 olayına karışmıyorum kişisel görüşün olabilir
2. si xampp, cmd vs. babasının hayrına çalışmadığı için :) localhost ms değerini arttırıyor 0.15, 30 arasıydı yanlış hatırlamıyorsam hatam varsa düzeltebilirsiniz.

1. si 80 olayına karışmıyorum kişisel görüşün olabilir
2. si xampp, cmd vs. babasının hayrına çalışmadığı için :) localhost ms değerini arttırıyor 0.15, 30 arasıydı yanlış hatırlamıyorsam hatam varsa düzeltebilirsiniz.
Kanka çok basit birşey ya KİŞİSEL GÖRÜŞ DEĞİL FİVEM İZİN VERMİYO İNFİNİTY AÇMADAN OLMUYO OLMUYOOO 64 ÜSTÜNE ÇIKILMIYO İNFİNİTY AÇMADAN BAK PATLAR FALAN DEMİYOM OLMUYO OLMUYO AÇILMIYO

2. bunda hak verdim

Kanka çok basit birşey ya KİŞİSEL GÖRÜŞ DEĞİL FİVEM İZİN VERMİYO İNFİNİTY AÇMADAN OLMUYO OLMUYOOO 64 ÜSTÜNE ÇIKILMIYO İNFİNİTY AÇMADAN BAK PATLAR FALAN DEMİYOM OLMUYO OLMUYO AÇILMIYO

2. bunda hak verdim
okey

Güzel bir pakete benziyor başlangıç için önerebiliceğim bir paket

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!