Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ÜCRETLİ - Disc-Inventory

opergecer

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar,

Ücretli olarak Disc-Inventory bugsız şekilde alınacaktır elinde olan varsa iletişime geçerse sevinirim.

DC : OPERGECER#9510

Bir arkadaşta aynı şekilde bir konu açmıştı fakat sanada yazayım.İki üç editle fixlenen veya kaliteli hale getirilen bir sc ayrıca neredeyse çoğu kişi tarafından kullanılıyor bunu satacak karaktersiz yoktur bence.Yanlış anlamayın bunu Scriptin kendi sahibi yapsa anlarım hani gcphonev1 ve gcphonev2 gibisinden fakat bunu scriptin sahibi değilde başka bir şahıs yaparsa karaktersizlik olur o yüzden paranı boşa harcama :D

Bir arkadaşta aynı şekilde bir konu açmıştı fakat sanada yazayım.İki üç editle fixlenen veya kaliteli hale getirilen bir sc ayrıca neredeyse çoğu kişi tarafından kullanılıyor bunu satacak karaktersiz yoktur bence.Yanlış anlamayın bunu Scriptin kendi sahibi yapsa anlarım hani gcphonev1 ve gcphonev2 gibisinden fakat bunu scriptin sahibi değilde başka bir şahıs yaparsa karaktersizlik olur o yüzden paranı boşa harcama :D

Yorumun için teşşekür ederim sadece aradığımı belirttim. :)

2-3 edit ile mi fixleniyor güldüm. disc-inventoryhud kullanmayın. Başa beladır, onun yerine esx_inventoryhud kullanın önerim.

2-3 edit ile mi fixleniyor güldüm. disc-inventoryhud kullanmayın. Başa beladır, onun yerine esx_inventoryhud kullanın önerim.
Bende buna güldüm.Vallahi yapan ve paylaşmayan arkadaşlar fazla bir şey değiştirmediklerini söylediler bilgili kişiye göre kolay bilgisiz kişiye göre zordur ve dediğinde doğru disc başa beladır fakat en kaliteli inventory şuan da disc-inventoryhuddur.Sadece son sürüm es_extended ile çakışıyor o kadar.Scriptin JS'sini baştan yazmıyorsun bile :D

Bende buna güldüm.Vallahi yapan ve paylaşmayan arkadaşlar fazla bir şey değiştirmediklerini söylediler bilgili kişiye göre kolay bilgisiz kişiye göre zordur ve dediğinde doğru disc başa beladır fakat en kaliteli inventory şuan da disc-inventoryhuddur.Sadece son sürüm es_extended ile çakışıyor o kadar.Scriptin JS'sini baştan yazmıyorsun bile :D
He aynen 2-3 şey değiştiriyorlar.

Disc keşke öyle sizin düşündüğünüz gibi olsa. Parayı item yapma mevzusu, Disc'i kiloya çevirme gibi trickleri var. Buyurun önden yaparsanız salın piyasaya.

Disc keşke öyle sizin düşündüğünüz gibi olsa. Parayı item yapma mevzusu, Disc'i kiloya çevirme gibi trickleri var. Buyurun önden yaparsanız salın piyasaya.
Parayı item yapma kolay, kiloya çevirmeyi denemedim. Ona rağmen bir sürü hata ile karşılaştım. Yanından geçmem bundan sonra.

Parayı item yapma kolay, kiloya çevirmeyi denemedim. Ona rağmen bir sürü hata ile karşılaştım. Yanından geçmem bundan sonra.
Yapmış olmanız veya yapmamış olmanız önem taşımıyor yaptıysanız satabilirsiniz ya da paylaşabilirsiniz. Satan kişilere rahatsızlık çıkarmayınız. Burası bir forum baltalama ya da satışa engel olma yeri değil. Varsa baba yiğit çıkar paylaşır helal olsun deriz. Kimse emek verdiği şeyi parasız vermek istemez. Eğer paylaşılması gerekiyorsa buyrun siz paylaşın.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!