Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum [ÜCRETLİ] DEVELOPMENT YAZILIM HİZMETİ

OgZn61

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
fivem.cyberkod.com
Discord
OgZn#4727
Adınız : Oğuzhan
Soyadınız : U******
Yaşınız : 23
Yaşadığınız Yer : *******
Ben Kimim : 2011 de ilk olarak samp platformunda developerlik öğrenip ve yaptıktan sonra kendimizi geliştirdik.Yaptığımız scriptlerde yazılımsal tarafları kardeşim tasarım ve tester olarak ben görev alıyorum. 2018in başından beri fivem oynayıp developerlik yapıyoruz. Bunun haricinde oyun dışı web tasarım ve masaüstü programlama üzerinde iş yapıyoruz.
Daha Önceki Developer'lık Tecrübeniz : 2011 senelerinden samp platformunda developerlik yaptık. 2018in başından beri fivemde hem oynayıp hemde developerlik yapıyoruz kendi açtığımız sunucularda kurucu ve geliştirici rolünü üstlendik. Ek olarak 2 sene önce yaptığımız zombi sunucusu ve bir kişinin isteği doğrultusunda şu anda neredeyse bitmiş sıfırdan yazdığımız nfs yarış sunucusu var. Diğer yaptıklarımız dost tanıdık arkadaşlarımızın sunucularına gidip hatalarını fixledik.
Fivem Saati : 3200 saat
Günlük Online Süreniz : 8 - 10 saat+
Özellikleriniz : Optimizasyonlu script, İsteğe göre sıfırdan paket veya script yazabilir, kontrol ve karakter paneli yapabilirim hata ve bug fixleyebilirim.
Aktif Kullandığım Diller : Lua, JS, C#, React, NextJS, NodeJS, Html, Css, Scss, Tailwind Css, MYSQL, Sql, PHP
İletişim Adresi (Discord) : OgZn#4727
Github Adresim : (Bu adresimden paylaştığım bazı fivem projelerime ulaşabilirsiniz)

Dipnot: Arkadaşlar bunları okuduktan sonra aklınızdaki soru işaretlerini biliyorum bu piyasada ismim olmasada çok yakınen takip ediyorum çoğu kişi mağdur kalmış parayı vermiş scripti alamamış edit script vermiş biz özellikle bunu belirtiyorum editçi değiliz hazırın üstüne 2 3 şey kodlayıp size vermiyoruz çalışma prensibim kapora olarak scripte biçilen fiyatın %50 si kadar ücretini alırım geri kalanı işi yaptıktan sonra size gösterip yada demo sunucumda test edersiniz tamam dedikten sonra ücreti alıp size teslim ederim. Kafanızda herhangi bir soru olursa istediğiniz gibi sorabilirsiniz.

REFERANSLAR
SAPPHIRE ROLEPLAY
ASCENDİO CİTY
7SING ROLEPLAY

Son düzenleme:
Sa hocam sıfırdan meslek diğer scriptler için bug ve hata fix yapabilir misiniz?

Desteklerimiz devam ediyor. UP

2 yeni referans eklendi Sapphire Roleplay ve Ascendio City.

FusionV ekibi olarak öncelikle teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Paketimin SQL kaybolmuştu 8+ developer ile görüştüm fakat herkez bana dediki sql 0dan kurmak uzun saatler sörer, bazıları bunu yapmak imkansız dedi fakat uzun bir aramadan sonra OgZn61 ile tanıştım sorunu bildirdim ve şunu soylemek isterim kardeşi ile ikisi gelip saygılı bir şek,lde ilgi gösterdiler sql 0'dan yazdılar onun haricinde birkaçtane script hata verdi onları da fixlediler FusionV ekibi olarak onlarata teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kardeşim bol şanslar dilerim sana ve kardeşine umarum daha da iyi işler çıkarırsınız.

FusionV ekibi olarak öncelikle teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Paketimin SQL kaybolmuştu 8+ developer ile görüştüm fakat herkez bana dediki sql 0dan kurmak uzun saatler sörer, bazıları bunu yapmak imkansız dedi fakat uzun bir aramadan sonra OgZn61 ile tanıştım sorunu bildirdim ve şunu soylemek isterim kardeşi ile ikisi gelip saygılı bir şek,lde ilgi gösterdiler sql 0'dan yazdılar onun haricinde birkaçtane script hata verdi onları da fixlediler FusionV ekibi olarak onlarata teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kardeşim bol şanslar dilerim sana ve kardeşine umarum daha da iyi işler çıkarırsınız.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!