Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Discord Bot [Ücretli] Database Yönetimi İle Entegre İstediğiniz Özelliklere Sahip Discord Botu!

Fio

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle herkese selam saygıdeğer forum üyeleri. Kendimi tanıtarak başlasam daha doğru olur muhtelen. Ben Fio yaklaşık 9 aydır (karantina başlangıcından beri) discord bot işleri ile uğraşyorum. Orta seviye html ve js biliyorum diyebilirim sanırım. Kendime ait 1 botumun yanında şimdiye kadar sattığım 3 bot ve hazırladığım 1 bot daha var. Birçok örneği ekleyeceğim elbette. Bu konuda ise sizlere FiveM database sistemine uyarlı bir botumun tanıtımını yapmak istiyorum. Hala geliştirme aşamasında olan botun database yönetim kısmını kendim kodlamadığımı söyleyebilirim(Daha önce database yönetim için bir bot kodlamamıştım). Kısaca sunucularınız için discord bot hazırlayabilir kullanımınız için discord sunucuları tasarlayabilirim.
FiveM Discord Sunucusu

Sizlerin bir FiveM botu için geldiğini varsayarak öncelikle madde madde özellikleri sayacak sonrasında ise görsellerini ekleyeceğim.(Görseller için kelimenin üstüne tıklarsanız sizi iletecektir.)

Discord Eğlence Katogerisi

Discord Moderasyon Katogerisi

Konuşma temizleme(görsele pek gerek yok direk mesaj silici işte)

Süreli engelleme(görsele gerek yok direk süreli olarak engelliyor)
Hoşgeldin Görüşürüz
Kişi güvenli mi değil mi?
Rollü çekiliş(belli rol için çekiliş)
Discord Log

FiveM Database Yönetimi(Kodlar eklenecektir ve kodlar bittiğinde görselleri eklenecektir.)
WH Ekleme/Silme(discord wl gereklidir)
CK

Meslek verme
Telefon numarası değiştirme(oyuncu aktif olmamalı)
Hex üstünden kimlik bilgisi
Sunucu durumu ve aktif kişiler listesi
FiveM Aktif/Restart Vs.

Satın Alımlar ve Pazarlıklar İçin:
Discord üstünden bana ulaşmanız yeterli olacaktır. Discord adresim: Fio#2794 . Lütfen ulaşmadan önce botumun normal piyasadan daha fazla özellik barındırdığını ve fiyatın da bu oranda piyasanın biraz üstünde olduğunu unutmayın. Tabi ki öyle fazla değil ancak istediğiniz özellik listesine vs göre fiyat artma azalma yaşayacaktır. İstediğiz tüm kodları hazırlayabilirim.
Tüm özellikleri test edebileceğinizi garanti ediyorum. Tüm müşterilerim benden kaynaklanan sorunlarda tam teknik desteğe sahip olacaktır.
Herkese iyi günler iyi oyunlar dilerim. Konu ile iligli yorumlarınızı da bekliyorum kendimi geliştirmek için her türlü yapıcı yoruma açığım.

Satış için discord adresi:

Referanslarım:
Yeterli referansımın olmadığını düşünüyorsanız sizi anlarım. Fakat sizde biliyorsunuz ki sizler almadan referans elde edemem.
Range Topluluk Sunucusu
Kira Topluluk Botu
CristoRP Discord Botu
ColdRP Discord Botu
SaveFivem Community Discord Botu

Son Notlar
Database komutlarını baştan kendim yabancıı bir kaynaktan yararlanarak kodladığım için bu kısmı sildim.

Ekli dosyalar

• 1_S6iMHfBXUJv07vyn5mo2RQ.png
    1_S6iMHfBXUJv07vyn5mo2RQ.png
    17.4 KB · Görüntüleme: 467
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    26.8 KB · Görüntüleme: 387
Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu tarafımca taşınmıştır, hayırlı satışlar. :)

• Beğen
Tepkiler: Fio
Başarılı bir çalışma eline sağlık

Merhaba Fio Fio,

Konuya 12 saatte bir güncel atabilirsiniz.

İyi forumlar.

Hem sunucu üstünde deneyebilmek ve oyuncu geri dönüşlerini alabilmek hemde sunucu sahiplerini mutlu edebilmek amacıyla aktif sayısı ortalama 15+ olan bir sunucuya sadece discord üstünden yardımcı olacak (databese için uyarlama yapıyorum şuan o kodların düzenleme süreci var) bir bot hazırlayabirim. Tamamen ücretsiz yapacağım bu botun detaylarını vs konuşabiliriz. Bana ulaşacak ilk 2 sunucu tam teknik destek+kurulum sonraki 3 sunucu ise kurulum alabilir.

Son düzenleme:
Discord Developer dediğin bu şekil olmalı , 2 rol açıp Discord Developerım diyorlar ....

Discord Developer dediğin bu şekil olmalı , 2 rol açıp Discord Developerım diyorlar ....
Inan bana sadece o olsa şükredersin. Tamamen altyapı üstüne bot yapıp sonra developerım diyen tayfa ile uğraşmaya dahi değmiyor. Basit bir komut yazmaktan aciz insanlar developerım diye geçinip gidiyor. Sonra piyasa neden çöküyor diye bize soruyorlar. Yorumun için teşekkür ederim

Gayet ilgili, güvenilir ve stabil çalışan botuyla güzel işler yapıyor.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!