Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Mod [ÜCRETLİ] ARAÇ GELİŞTİRİCİLİĞİ (ÇAKAR, HAYALİNİZDEKİ ARAÇ, ANİMASYONLU SUNROOF VS.)

l4wyer

Üye
FT Kullanıcı
Discord
lawyer#1323
Merhaba, 3 yılı aşkın süredir GTA 5 tabanlı her türlü aracın geliştirilmesinde/modellenmesinde uğraş veriyorum, bu sürede onlarca belki de yüzlerce projede yer aldım. Daha önceleri yabancı topluluklara hizmet verirken hizmetlerim arasına yeni bir kilometre taşı ekleyerek şimdi de Türk topluluğuna hizmet vermeye başlıyorum. Başlıca çakar, animasyon (ışıklı açılış-kapanış veya sürekli), animasyonlu sunroof, animasyonlu hardtop, livery, kişisel özelleştirmeler (kurşungeçirmez cam/lastik, plakalar, isim ekleme, kapı altı logo yansıtma, handling, sedan aracı arkaya kasa ekleyerek pikap yapma, her türlü akla gelen yaratıcı fikirler) ve isteğe göre sıfırdan araç yapıyorum. Kısacası araçlara (botlar, motorlar vs. dahil olmak üzere) her isteğinizi yapabilecek yeteneğe sahip olduğumu düşünüyorum.

Ek güncel referans:
(Yeni kurallara uygun örnek araç)

Referans kısa videolar:

Referanslar sadece bunlar olmamakla beraber araçlara istisnasız sınırsız teknik destek sağlanıyor.
Aklınıza takılan en ufak soru veya daha fazla referans için aşağıdan ulaşabilirsiniz.
~200₺ civarlarından başlayarak isteklerinize göre fiyatlandırma yapılır.
İyi forumlar.

Detaylar
ve siparişler için discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz:
lawyer1323

Son düzenleme:
24 saat içerisinde hesabınızı onaylayınız.

Konunuzu güncellemek için Yukarı Taşı butonunu kullanınız.

Konu tekrar açıldı.

24 saat içerisinde satmış olduğunuz ürünlerin fiyatını konunuza ekleyiniz.

İyi satışlar dilerim.

Merhaba,

Konunuzu yanlış kategoriye açtığınızdan dolayı tarafımca taşıma işlemi uygulanmıştır.

İyi Forumlar Dilerim , Saygılarımla..

Güncel yeni kurallara uygun referans ek olarak eklenmiştir.
Detaylar ve siparişler için discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz:
lawyer#1323

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!