Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ücretli] %90'ı bitmiş satış hakları ile satılık paket

herakles

Üye
FT Kullanıcı
Ben web ve mobil sektöründe fullstack developer olarak çalışıyorum. Boşluk buldukça fivem sistemleri üzerinde kendimi geliştirdim.

İçerik

2 aydır üzerinde çalıştığım qbtoesx envanterli roleplay fivemin en güncel scriptleri ile hazırladığım paketi teknik desteğini sağlayacağım şekilde satış haklarını 1000-3000₺ arasında bir fiyat ile ilgili arkadaşlara telim edeceğim. Pakette ki script sayısı 180 civarı ve her scriptin resmon değerleri düşüktür. Kullanılan modeller türkçeleştirilmiştir.
Pakette yanlızca banka ve ev soygunu gibi scriptler eklenmemiştir onlarda oldukça kolaydır. Kişi soy, polislerin kişi aramaları, barut testi gibi temel ve gelişmiş scriptler sorunsuz bir şekilde aktiftir.
Ücret

Fiyat Teklifleri : min 1000 - max 3000 ₺

Görseller

Video :

Resim :

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    1.1 MB · Görüntüleme: 31
  • 2.png
    2.png
    654.8 KB · Görüntüleme: 32
  • 3.png
    3.png
    1 MB · Görüntüleme: 32
  • 4.png
    4.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 28
  • 5.png
    5.png
    1.2 MB · Görüntüleme: 28
  • 6.png
    6.png
    1.1 MB · Görüntüleme: 27
  • 7.png
    7.png
    794.3 KB · Görüntüleme: 28
  • 8.png
    8.png
    1.2 MB · Görüntüleme: 27
  • 10.png
    10.png
    1.2 MB · Görüntüleme: 27
  • 1.png
    1.png
    4.2 MB · Görüntüleme: 25
  • 2ız.png
    2ız.png
    223.3 KB · Görüntüleme: 24
  • 3.png
    3.png
    1.9 MB · Görüntüleme: 28
  • 4.png
    4.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 30
  • 6.png
    6.png
    1 MB · Görüntüleme: 28
  • 7.png
    7.png
    3.2 MB · Görüntüleme: 25
  • 8.png
    8.png
    3.4 MB · Görüntüleme: 25
  • 9.png
    9.png
    415.6 KB · Görüntüleme: 26
  • 25.png
    25.png
    390 KB · Görüntüleme: 25
  • 99.png
    99.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Konunuzu 24 saat içerisinde, düzenli ve belirgin bir satış konusu haline getirmeniz gerekmekte. Aksi taktirde konunuz kapatılacaktır.​

Merhabalar, 2 aydır üzerinde çalıştığım qbtoesx envanterli roleplay fivemin en güncel scriptleri ile hazırladığım paketi teknik desteğini sağlayacağım şekilde satış haklarını 1000-3000₺ arasında bir fiyat ile ilgili arkadaşlara telim edeceğim. Pakette ki script sayısı 180 civarı ve her scriptin resmon değerleri düşüktür. Kullanılan modeller türkçeleştirilmiştir.

Konunuzu 24 saat içerisinde, düzenli ve belirgin bir satış konusu haline getirmeniz gerekmekte. Aksi taktirde konunuz kapatılacaktır.​

konuda gerekli güncelleme yapılmıştır

Merhaba paketinizi 1000 ₺ gibi bir bütçeye satıcak değerli hiçbirşey göremedim ne yazık ki sadece forumdan al kur mantığı olmuş yada eski scriptler bence daha çok geliştirilebilir diye düşünüyorum. ( beni kötülüyor olarak algılamayın sadece fikrimi sundum )

Merhaba paketinizi 1000 ₺ gibi bir bütçeye satıcak değerli hiçbirşey göremedim ne yazık ki sadece forumdan al kur mantığı olmuş yada eski scriptler bence daha çok geliştirilebilir diye düşünüyorum. ( beni kötülüyor olarak algılamayın sadece fikrimi sundum )

Eleştiriniz için teşekkürler, daha fazla detayı burada sunamadım fakat 2aylık bir emek verdiğim konusu ve paketin satış haklarını devrettiğim için fiyatı bu şekilde biçtim. Görüşünüze saygı duyuyorum iyi günler

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!