Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] +200 İLE DENENDİ GELİŞMİŞ FULL OPTİMİZELİ ES_EXTENDED ALT YAPILI PAKET

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Siyahadam

Üye
FT Kullanıcı
//////

Son düzenleme:
Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır

güncell

GÜNCELL

güncel

PAKET İNFİNİTY PAKETTİR PAKET +200 GÖRMÜŞ PAKETTİR GÜNCEL OLARAK EARTH ROLEPLAY'DA KULLANILMAKTADIR ARKADAŞLAR DETAYLI BİLGİ İÇİN DİSCORD EKLEYEBİLİRSİNİZ. FAZLA RESİM ATIP GÖZÜNÜZÜ YORMAK İSTEMEDİM İYİ FORUMLAR.

SiyahADAM#4013
! ???????#6073

1. Gerçekçi silah kullanımı (tepme ve sesler),
2. Gelişmiş kasapçılık,
3. Detaylı madencilik,
4. Gelişmiş kıyafet arayüzü,
5. 200+ güncel ve modern kıyafet,
6. Gelişmiş market, banka, kuyumcu soygunları,
7. Rol kalitesini arttıracak Mapler
8. Sorunsuz, güncel anti-cheat,
9. Modern MDT (polis tableti,görsellerde inceleyebilirsiniz),
10. Gerçekçilik temelli ayarlanmış araç handlingleri,
11. Gerçekçi hard-medium arası ekonomi,
12. DLC araçların neredeyse hepsi sorunsuz aktif,
13. Sorun yaratmayan uygun düzeyde bağış araçları aktif,
14. +120 FPS,
15. Hat kullanımında sorun yaşayan arkadaşlar paket 200 kişi çekerken düşük hat kullanımı 50-60 mbit arası yiyor max 120 görebiliyor proxysiz
16. Her türlü illegal, uyuşturucu maddeyi kullanabiliyorsunuz,
16. Sorunsuz gcphone
17.Sorunsuz Radial Menü
18.Sorunsuz Legal Meslekler
19.Güncel Hudlar

.Ekli dosyayı görüntüle 59276 Ekli dosyayı görüntüle 59277Ekli dosyayı görüntüle 59266Ekli dosyayı görüntüle 59265Ekli dosyayı görüntüle 59267Ekli dosyayı görüntüle 59268Ekli dosyayı görüntüle 59269Ekli dosyayı görüntüle 59270Ekli dosyayı görüntüle 59271Ekli dosyayı görüntüle 59272Ekli dosyayı görüntüle 59273Ekli dosyayı görüntüle 59274Ekli dosyayı görüntüle 59275
Paket güzel ama eski sistemler çok fazla bulunuyor artık bu sistemlerde sevilmiyor veya tutulmuyor

AlexMcflye DeathFung Yazıyı okumadın sanırım en üstteki yazıyı okumanı öneriyorum fazla resim atıp göz yormak istedigimi belirttim. teşekkürler yorumun için

güncell

up

güncell

pakette ozel veya ucretli bir script yok, insanlar bunu almak yerine free paketin uzerine ekleme yaparak daha guncel ve daha detayli bir paket yapabilir

pakette ozel veya ucretli bir script yok, insanlar bunu almak yerine free paketin uzerine ekleme yaparak daha guncel ve daha detayli bir paket yapabilir
cok haklı bu arada

özel script şuan satılan çoğu pakette yok varsada ufak tefek şeyler | free paketlerde çoğu şeyinde sorun çıkabiliyor envanter telefon gibi önemli şeylerde

AlexMcflye DeathFung Yazıyı okumadın sanırım en üstteki yazıyı okumanı öneriyorum fazla resim atıp göz yormak istedigimi belirttim. teşekkürler yorumun için
O anlamayabiliyor çok zorlamamak gerek.
Ellerine sağlık♥️

+rep

jessy0 jessy0 dostum üst kısımda belirttim zaten sende aynı soruyu soruyosun göz kalabalığı olmasın diye eklemedim ciddi şekilde alacak adam discorda gelir detaylı bir şekilde gösterilir herhangi bir konuya yorum yapmadan önce yorumları okumanı tavsiye ederim. İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!