Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] 150 Kişilik Disc Paket

Bloood

Üye
FT Kullanıcı
Discord
_Bloood#1922
+150 Kişilik Disc Paket

Pakette RX 570 ile +145 FPS Alındı:

Paket Özellikleri:

2 Adet Motel Var Biri Apartman Diğeri Şuanda TR'de (Benim Bildiğim) Yok

Apartman Motelin Aşşağısını Çekemedik Motel Odaları Bu Şekilde

Video Bana Ait Değildir Fakat Karakol Aynıdır.

Villa Park

- Garaj Sistemi Aracın Hasarını Vs. Tutar Hem Çekilmişler Hem Garaj içinde Bulunmaktadır.

- F3 Araç İşlemlerinden Açılır.
Craft Sistemi Var Çöpten Topladıkların İle Silah Üretebiliyorsun ss Alınıcak Birşey Değildi Almadım.

- Modlu Mekanikler Her Mekaniğin Kapısı Polis Ve Mekanik Tarafından Kitlenip Açılabiliyor.
- Modlu Mekanikler Her Mekaniğin Kapısı Polis Ve Mekanik Tarafından Kitlenip Açılabiliyor.
- Banka Soygunu
- Banka Soygunu

- Mesleği Var

Normal Kasap, Terzi Tarzı Meslekler Yanmeslek Olarak Perm Gerektirmeden Yapılabiliyor.

- Video Bana Ait Değildir.
Nalbur Sistemi Bulunmakta SS Almayı Unuttum Yakında Eklenir İçinde Nitro, Araç Boyaları VS. Var.
Silah Modları
Combat Pistol

Pistol
Assault SMG
Teaser
Assault Rifle
Carbine Rifle
Micro SMG
- Görüntü Başka Birisi Tarafından Alındığı İçin Pastel Boyayla Boyanmış gibi :D

İSTENİRSE TEST SUNUCUSU AÇILIR

İLETİŞİM

_Bloood#4864

DF
Son düzenleme:
Şuan Oynadığımız Sunucuda Bu Paket Var Ve Gayet Fps Boostu Vardır +Rep

DF
Bilgisayarımda çok fazla fps dropları yiyorum, zaten şuanda bu paketin olduğu sunucuda oynuyorum ve fiveme başladığımdan beri ilk defa
fps dropsuz keyif çıkardım...

+rep Kaliteli Paket

DF
Bilgisayarımda çok fazla fps dropları yiyorum, zaten şuanda bu paketin olduğu sunucuda oynuyorum ve fiveme başladığımdan beri ilk defa
fps dropsuz keyif çıkardım...

+rep Kaliteli Paket
Teşekkürler :)

DF
Paketi Bloood Yaptıysa Emin Olun Güzel Ve Güvenilirdir!

DF
150 yazmışsınız evet güzel ancak 150 kişi ile oynandı mı paket bunu yazarken merakımdan soruyorum. Veya referansınız neresi 150 kişilik disc paket için?

DF
150 yazmışsınız evet güzel ancak 150 kişi ile oynandı mı paket bunu yazarken merakımdan soruyorum. Veya referansınız neresi 150 kişilik disc paket için?
dostum 500 kişilik disc paket vs. diye satış yapan insanlar var onlar 500 kişi ile test etmiyor ayrıca 150 kişi ile test etmedik fakat temel halleri ile karşılaştırma vs. yaparak ort. 150 kişi diye yazdım :)

DF
Merhaba,

Konu altında yer alan konuyu baltalamaya yönelik ve tartışma içeren mesajlar tarafımca temizlenmiştir.

İyi forumlar dilerim.

DF
Telefon Güncellendi.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!