Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] 0,90 Resmon Full Optimize QbCore Custom Script Roleplay Paketi

Ayrıca envanterin kodlarını görmek istersen de discord adresinden ulaşabilirsin dediğim gibi qbcore'un zaten githubda paylaşmış olduğu envanter üzerine css oynaması ve bug düzeltimi yapıldı.

Ekli dosyayı görüntüle 67482
Ekli dosyayı görüntüle 67483
öyledir yahu tabii dedim ya usta amaç kötülemek değil piyasada dolaşan leak scriptlerin sslerini göstermişsiniz genelde o yüzden yazdım zaten paket güzel görünüyor dedi ilk baştada

öyledir yahu tabii dedim ya usta amaç kötülemek değil piyasada dolaşan leak scriptlerin sslerini göstermişsiniz genelde o yüzden yazdım zaten paket güzel görünüyor dedi ilk baştada
Teşekkür ederiz.

Yeni Uİ Güncellemeleri yapıldı

67525

67526

67527

+rep 0.90 Resmon Cidden Çok Güzel

Fiyat ?

SISTEMLER
Sunucu sistemlerimizden bazıları aşağıda yer almaktadır.

CRAFTING SISTEMI
Bu sistem tüm oyuncularımıza açıktır. Gelişmiş üretim sistemi ile gereken çaba ve zaman sonucunda bir çok işinize yarayacak eşyalara ulaşım sağlayabileceksiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 67449

ENVANTER SISTEMI ve TUŞ AYARLARI
Slotlu gelişmiş envanter sayesinde eşyalarınızı organize etmeniz daha kolay olacaktır. Oyun içerisinde kullandığınız tuş atamalarınızı oyunun ESC menüsündeki Fivem kısmından dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 67450

HUD
Sadece gelişmiş hud sistemimiz ile düzenlemesini kendiniz yapabilirsiniz.

"Los Santos çok güneşlidir... Bu şehirde zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın bile..."

Ekli dosyayı görüntüle 67451

MEKANİK SİSTEMİ
Gelişmiş Mekanik sistemi ile hem araçlarınıza daha yeni özellikler kazandıracak aynı zamanda artırılmış gerçekçilik ile aracınız gerçekten sorumluluğunuz altına olacak.

"Ayakların seni A noktasından B noktasına götürür... Ancak Los Santos'ta araban seni heryere götürür..."

Ekli dosyayı görüntüle 67452

BURGERSHOT
Özenle hazırlanmış bir sistem olan burgershot'ta gerçekten bir hamburgerci işlettiğinizi / çalıştığınızı iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Tüm işlem basamaklarının özenle ve dikkatlice hazırlandığı Burgershot ile tüm Los Santos'u doyurmaya hazırmısınız?

Ekli dosyayı görüntüle 67453

MODLU SİLAHLAR VE EKLENTİLERİ
Optimizasyon çalışması yapılmış ve yeraltı dünyanız için hazırlanmış size yaşadığınız anı iliklerine kadar hissettirecek silah ve parçaları.

"Bunlar gerçekten Los Santos'un ölüm melekleridir. Ancak elinde ateş tutmaya çalışmaya benzer... Dikkatli olmalısın..."

Ekli dosyayı görüntüle 67454

METHLAB
Gelişmiş laboratuvar sistemi ile akşam krallara layık bir yemeği hakedebilirsin. Tabi nasıl yapacağını biliyorsan...

"Elinde patlamasın dikkat et, yoksa bembeyaz bir toz bulutuna dönüşmen an meselesi."

Ekli dosyayı görüntüle 67455

15.12.2021 Bazı Uİ güncellemeleri yapıldı.

Ekli dosyayı görüntüle 67528

Ekli dosyayı görüntüle 67529

Ekli dosyayı görüntüle 67530

Örnek Resmon Değeri

Ekli dosyayı görüntüle 67459

Paketin Sürümü V1 olarak satışa sunulmuştur en kısa sürede V2 sürümü piyasaya çıkacaktır. Piyasa da ki kalitesiz projelerden değildir. Dosya düzeninden tutunda script optimizasyonu ve diğer bütün her şey " Clean Code" prensiplerine göre yazılmış ve paket oldukça uzun bir süre Debug sürecinden geçmiştir. Aktif oyuncu olarak da oynatılmıştır. Olumsuz geri dönüş sayıcı oldukça azdır. Kurulumda ve satış sonrasında destek sağlanmaktadır.

Detaylar için Discord ; LEDUN#8815
+rep

Güncel
TEST SUNUCUSU AKTİF
connect 85.117.239.72

Güncel !

Çok Kötü Bir Bilgisayarım Olmasına Rağmen Resmon Güzeldi +REP
Teşekkür ederim sunucunun çalıştığı sunucu 2GB Ram'e sahip daha performanslı bir makinayla çok daha iyi sonuçlar alınabilir..

Güncel !

Güncel !

+rep Tarafsız olacağım...

Artılar: Sunucudaki scriptlerin tasarımları daha hoş hale gelmiş.
Eksiler: QBCore'nin kendi paylaşımından farklı ek olarak bir kaç şey görebildim.

Yanlış düşünüyorsam lütfen bana dönüş sağla :) Çok ciddiyim belki hoşumuza giden bir şeyler vardır, gözümden kaçmıştır :) Yanlış anlama sakın.

+rep Tarafsız olacağım...

Artılar: Sunucudaki scriptlerin tasarımları daha hoş hale gelmiş.
Eksiler: QBCore'nin kendi paylaşımından farklı ek olarak bir kaç şey görebildim.

Yanlış düşünüyorsam lütfen bana dönüş sağla :) Çok ciddiyim belki hoşumuza giden bir şeyler vardır, gözümden kaçmıştır :) Yanlış anlama sakın.
Yorumun için teşekkür ederim dostum :)

Güncel !

Güncel !

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!