Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] 0,90 Resmon Full Optimize QbCore Custom Script Roleplay Paketi

Ledun

Üye
FT Kullanıcı
SISTEMLER
Sunucu sistemlerimizden bazıları aşağıda yer almaktadır.

CRAFTING SISTEMI
Bu sistem tüm oyuncularımıza açıktır. Gelişmiş üretim sistemi ile gereken çaba ve zaman sonucunda bir çok işinize yarayacak eşyalara ulaşım sağlayabileceksiniz.

67449

ENVANTER SISTEMI ve TUŞ AYARLARI
Slotlu gelişmiş envanter sayesinde eşyalarınızı organize etmeniz daha kolay olacaktır. Oyun içerisinde kullandığınız tuş atamalarınızı oyunun ESC menüsündeki Fivem kısmından dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

67450

HUD
Sadece gelişmiş hud sistemimiz ile düzenlemesini kendiniz yapabilirsiniz.

"Los Santos çok güneşlidir... Bu şehirde zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın bile..."

67451

MEKANİK SİSTEMİ
Gelişmiş Mekanik sistemi ile hem araçlarınıza daha yeni özellikler kazandıracak aynı zamanda artırılmış gerçekçilik ile aracınız gerçekten sorumluluğunuz altına olacak.

"Ayakların seni A noktasından B noktasına götürür... Ancak Los Santos'ta araban seni heryere götürür..."

67452

BURGERSHOT
Özenle hazırlanmış bir sistem olan burgershot'ta gerçekten bir hamburgerci işlettiğinizi / çalıştığınızı iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Tüm işlem basamaklarının özenle ve dikkatlice hazırlandığı Burgershot ile tüm Los Santos'u doyurmaya hazırmısınız?

67453

MODLU SİLAHLAR VE EKLENTİLERİ
Optimizasyon çalışması yapılmış ve yeraltı dünyanız için hazırlanmış size yaşadığınız anı iliklerine kadar hissettirecek silah ve parçaları.

"Bunlar gerçekten Los Santos'un ölüm melekleridir. Ancak elinde ateş tutmaya çalışmaya benzer... Dikkatli olmalısın..."

67454

METHLAB
Gelişmiş laboratuvar sistemi ile akşam krallara layık bir yemeği hakedebilirsin. Tabi nasıl yapacağını biliyorsan...

"Elinde patlamasın dikkat et, yoksa bembeyaz bir toz bulutuna dönüşmen an meselesi."

67455

15.12.2021 Bazı Uİ güncellemeleri yapıldı.

67528

67529

67530

Örnek Resmon Değeri

67459

TEST SUNUCUSU AKTİF;
85.117.239.72

Paketin Sürümü V1 olarak satışa sunulmuştur en kısa sürede V2 sürümü piyasaya çıkacaktır. Piyasa da ki kalitesiz projelerden değildir. Dosya düzeninden tutunda script optimizasyonu ve diğer bütün her şey " Clean Code" prensiplerine göre yazılmış ve paket oldukça uzun bir süre Debug sürecinden geçmiştir. Aktif oyuncu olarak da oynatılmıştır. Olumsuz geri dönüş sayıcı oldukça azdır. Kurulumda ve satış sonrasında destek sağlanmaktadır.

Detaylar için Discord ; LEDUN#8815

Son düzenleme:
cidden güzel olmuş fakat yarı ingilizce yarı türkçe satmıyosan daha güzel +rep

+rep

cidden güzel olmuş fakat yarı ingilizce yarı türkçe satmıyosan daha güzel +rep
Paketin satışı daha önce yabancı sunuculara yapıldığı için ingilizce kısımları mevcuttur. Satın alan kişilere çevirilip verilebilir. V2 de tamamen türkçe satışa sunulacak.

+rep kardoma

Paketin satışı daha önce yabancı sunuculara yapıldığı için ingilizce kısımları mevcuttur. Satın alan kişilere çevirilip verilebilir. V2 de tamamen türkçe satışa sunulacak.
paket ne kadardı? dcden ulaşamadım istek atılmıyorda

paket ne kadardı? dcden ulaşamadım istek atılmıyorda
Discorddan ekleyebiliyorsunuz veya forum üzerinden ulaşırsanız gerekli bilgi sağlanır. Paketin resmon bilgiside image olarak eklendi.

Discorddan ekleyebiliyorsunuz veya forum üzerinden ulaşırsanız gerekli bilgi sağlanır. Paketin resmon bilgiside image olarak eklendi.
yok ekleyemedim !¡ᔑ⊣ᒷ||#8459 siz ekleyin istiyosanız

kanka gayet hoş görünüyor ama görsel olarak eklendiğin scriptlerin yarısı leak.

kanka gayet hoş görünüyor ama görsel olarak eklendiğin scriptlerin yarısı leak.
Piyasa da ki bir çok paket zaten leak yüzde yüz custom bir paket gösterebilir misiniz emin değilim. Kullanılan scriptlerin bir çoğunu "Refactor ettik" görselde de bahsettiğim resmon değerleri .90 - 95 arası gidip geliyor konuyu daha iyi incelemenizi tavsiye ederim. Ayrıca Rework ettiğimiz bir çok Uİ kısmını da görsellerde paylaşmadık bilginize..

Örnek: Bitmemiş bir Uİ tasarımı
67466

Piyasa da ki bir çok paket zaten leak yüzde yüz custom bir paket gösterebilir misiniz emin değilim. Kullanılan scriptlerin bir çoğunu "Refactor ettik" görselde de bahsettiğim resmon değerleri .90 - 95 arası gidip geliyor konuyu daha iyi incelemenizi tavsiye ederim. Ayrıca Rework ettiğimiz bir çok Uİ kısmını da görsellerde paylaşmadık bilginize..
:cool:

paket güzel görünüyor ama sadece leaklanmış scriptleri göstermesine yorum yapmak istedim.
Teşekkürler Paketin içinde ki bütün her şeyi maalesef görselleştiremedik ama yorumunuz için teşekkür ederim. V2 de daha detaylı bir konu açabiliriz.

Örnek: Bitmemiş bir Uİ tasarımı
Ekli dosyayı görüntüle 67466
Bu clothing menü varsa hemen bu paketi almalıyım ??✌✌

paket güzel görünüyor ama sadece leaklanmış scriptleri göstermesine yorum yapmak istedim.
Selam dostum görsellerdeki scriptlerden sadece mechanic ve crafting leak methlab için ayrı para verildi envanter zaten qb tabanlı sadece qb de olan hataların ve birkaç bugun düzeltilmesi yapıldı css konusunda da orta kısmı kafiden bakarak yaptım renk seçimi nopixel üst kısmı da edrp den bakarak yaptım altını çiziyorum YAPTIM. resimlerdeki 2 script haricinde hiç biri leak değil.

Selam dostum görsellerdeki scriptlerden sadece mechanic ve crafting leak methlab için ayrı para verildi envanter zaten qb tabanlı sadece qb de olan hataların ve birkaç bugun düzeltilmesi yapıldı css konusunda da orta kısmı kafiden bakarak yaptım renk seçimi nopixel üst kısmı da edrp den bakarak yaptım altını çiziyorum YAPTIM. resimlerdeki 2 script haricinde hiç biri leak değil.
öyledir yahu tabii

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!