Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[TR] West Roleplay | 01.07.2020 | Cartel - Mafia Yok | Çete Alımları Açıktır | Yeni Bir Rol Deneyimi | discord.gg/2tncfBh

takashiv2

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
KİRA#0001
-WEST ROLEPLAY-

-Sunucumuz oyuncuların en iyi şekilde rp yapabilmesi ve en doruk seviyede eğlenebilmesini amaçlıyor.

-Serverimizde kendinizi asla yabancı gibi hissetmeyeceğinizin garantisini veriyorum.

-Eğer amacınız rol yapmak ise bu server tam size göre.

-ÖNEMLİ BİLGİLER-

-Serverimizde /bu kası yok bu kası vs gibi durumlar kesinlikle yoktur ve do ve me komutları kullanmak önemle rica edilir.-

-Bağış sistemi pay to win kafasında değil daha cok servere katkı sağlasın diyerek ayarlanmıştır.-
-Oyuncularımız 17+ve Min 200 saat olarak alınmaktadır.-
-Serverimizde kesin ve net kurallar vardır.-

-Çete rolleri kesinlikle hikayeye bağlı kalınarak yapılmalıdır.-

-LEGAL MESLEKLER-

Telefondan Uber Sistemi ( Animasyonlu )

Karpuz toplama
Balık tutma
Pizzacılık sistemi
West Lojistik ( Çöpçülük )
Oduncu - Madenci - Kasap -
Terzi

-İLLEGAL MESLEKLER-

Kargo Sağlayıcı ( Gpsteki bölgeye arabayı ulaştırma )
Kokain
Kuyumcu Soygunu
Meth
Üzüm toplama ( Şarap )
Araç çalma , parçalama sistemi ( Animasyonlu )

( 300 + EV SOYGUNU SİSTEMİ )

-TOKEN SİSTEMİ-

Serverda durduğunuz her 10 dakika başına 3 token almaktasınız.
Tokenler ile gps'te bulunan Underground bölgesine giderek
Tokeninizin yettiği sayıdaki eşyaları satın alabilir , hatta ve hatta craft yapabilirsiniz.

Telefonumuzda

- Vale sistemi

Garajınızdaki size ait olan arabaları ayağınıza kadar getirir

- Youtube

İstediğiniz videonun linkini yapıştırarak izleyebilir veya dinletebilirsiniz

- Crypto Market

Bitcoin vb şeyler satın alarak piyasaya göre kâr veya zarar yapabilirsiniz

- Twitter

Özel gönderi paylaşabilir ve istediğiniz takdirde kendi gönderilerinizi silebilirsiniz

- Uber sistemi

Gpste işaretlenen yere gerekli yiyecek , içeceği götürerek para kazanabilirsiniz

- Banka sistemi

Kimin size para yolladığı veya sizin yolladğınız kişilerin geçmişi gözükmektedir

Eğer sunucumuza gelip role yapmak isterseniz kapımız her zaman size açık.

Discord Davet Linkimiz
:

westlogo3.png B1.png B2.png B3.png B4.png B5.png B6.png B7.png B8.png B9.png B11.png B12.png B13.png B10.png telefonlar2.png

DF
Gercekten ilgili yonetim ve cok güzel bir sunucu , Türkiye de olan whitelistli fivem list de gözüken sunucuların en iyisi diyebilirim W E S T . . . ?

DF
Söylenmesi Gereken Tonlarca Özelliği , İlgili mi İlgili Mükemmel Yönetim Ekibi , Aşırı İyi Sosyal RP'ler ve niceleri . Gerçekten Bu Serveri Keşfettiğinizde Diğer Sunucuları Unutacaksınız . Buradan Bize Bu Güzel Deneyimi Sundukları İçin Tüm Yönetime Teşekkürlerimi Sunuyorum ...

DF
Oyunculara ilgileriyle, içerisindeki scriptlerle kendi farklarını fazlasıyla ortaya koyan bir sunucu. Herkese tavsiye ediyorum sonuna kadar WEST RP

DF
Yetkili ekip çok ilgili ve scriptleri çok güzel kesinlikle oynadığım en güzel server

DF
Yönetim ekibi süper tek kelimeyle.Çok hızlı ilgileniyolar.Scriptler efsane

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!