Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[TR]? UFO RolePlay ? | ?KASABA SISTEMI | ✔ YÜKSEK FPS ✔ | ? EFSANEVİ ROLEPLAY DENEYİMİ ? |?ÖZEL İLLEGAL ALANLAR ?|?EN GÜNCEL SCRİPTLER?|

• Konbuyu başlatan UFO
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 36
  • Görüntüleme 3K
Çete - Mafya Alımlarımız Mevcuttur . Aynı Şekilde Legal Mesleklerde de boş yerler vardır . Katılmak isterseniz bekleriz :)

İlgili Yönetim, discord sunucularına gittiğimde gayet iyi bir şekilde ilgilenildi Sunucu daha tam olarak açılmamış yarın açılacak gibi birşey dedi. Girip inceledim gerçekten harika scriptler var.Hiçbir sunucuda görmediğim meslekleri gördüm. Organizatör, Hacker (Meslekler rol içinde gerçekten iyi işler çıkarır.)Hacker mesleğinide inceleme şansım oldu menüsü gerçekten kaliteli ( Daha gerçekçi olsun diye Z menüyü kapatmışlar. Hacker kaç polis olduğunu görebiliyor belirli bir ücret karşılığında, kart çalma ve kapı açma da cabası.Çoğu sunucuda gcphone buglu burda düzgün ve içinde sarı sayfalar vs. var o da güzel olmuş. Ek olarak .ok kaliteli bir grup gelmediği sürece kimseye çete mafya vs. vermeyi düşünmüyoruz dedi bu çok güzel... Kurucuları aşırı samimi, kayıtlarla ve benim kaydımla birebir ilgilendi, ekibi eksik olduğu için değil, herkesi eşit gördüğü için... Sitelerinde devamlı canlı destek ekibi var, bir problemim olduğunda yazdığım an geri dönüş alıyorum. Sunucuda lisanlı key var, modlu kıyafet vb. inanılmaz güzellikleri var. Herkese tavsiye edebileceğim "roleplay" sunucusu...

Bu Değerli Düşünceniz İçin Minnettarız . Her Zaman Bunun İçin Uğraşacağımızdan Emin Olabilirsiniz . Sizler Böylesine Güzel Yorumlar Yapınca Bize Çok Daha Fazla Çalışma İsteği Geliyor . Her gün Onlarca Script Deneniyor , Ekleniyor . Sizlere En İyi Roleplay Deneyimini Sunmak İçin Gece Gündüz Çalışıyoruz .

Teşekkür Ederiz :)

Server in çok güzel olacağından eminim scriptleri çok güncele benziyor başarıların devamı gelir inş.

Teşekkür Ederiz Düşünceniz İçin . İnşallah Çok Daha İyi Yerlere Gelecek .

Ben discorda bulundum çok kaliteli ve rp bilgisi yüksek insanlar var yönetim ekibide güzel bence kaliteli bir sw olmuş eylenerek oynayabileceğinizi garanti ederim

Bu Güzel Yorumunuz İçin Çok Teşekkür Ederiz . Sunucumuz Her Geçen Gün Extra Özellikler İle Buluşuyor

Sunucumuz Az Sonra Açılacaktır . Tüm Roleplay Severleri Bekliyoruz

Sunucumuz 2 Gündür Açık Ve Çoğu Meslek Alımları Dolmak Üzere . Legal , İllegal Mesleklere Alımlar Devam Ediyor Katılabilirsiniz :)

Konu Güncellenmiştir .

başarılar kardeşim

Eyvallah reis

Çete - Mafya -Kartel - LSSD - EMS - Avukatlık - Alımları Tekrardan Başlamıştır . Tüm Roleplay Ekiplerini Bekliyoruz ... Konu Güncellenmiştir .

BU SERVER HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN İYİ GÜZEL ROL ÇEVİRİLEN BİR SERVER
YÖNETİM KADROSU ÇOK HOŞGÖRÜLÜ VE ANLAYIŞLI BİRİLERİ
HERKESE TAVSİYE EDERİM HERKESE İYİ ROLLER:):)

• Beğen
Tepkiler: UFO
Güzel Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!