Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[TR] [SB] Monarch Roleplay V2 | Çete ve Aile | LSPD/EMS/LSSD Alımlarımız Aktiftir | Orta Ekonomi | İlgili Yönetim

OBTurkish

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
obt-development.tebex.io
monarch.jpg

Hakkımızda
18 yaş üstü user ve 20 yaş üstü yönetim ekibi ile 05.07.2020 tarihinden bu yana Fivem platformunda hizmetteyiz. MonarchRp yönetim ekibi olarak sunucumuzda oynamakta olan user'larla hiçbir şekilde yönetim user ilişkisi yoktur tamamen samimiyet ve dostluk çerçevesi altında iletişim kurmaktayız. Sesli destek'te zaman kaybetmek yerine Ticket sistemi üzerinden yazılı olarak daha hızlı çözüm üretmekteyiz. 7/24 yönetim tarafından destek ve kayıt sağlanmaktadır. Yıkıcı değil yapıcı bir sistemi izlediğimizden dolayı uyarı ve ban son çözüm olarak kullanmaktayız. Hatalı rolleri oyun içinde rolle düzeltme taraftarıyız. Sunucumuzun belli başlı kuralları vardır bunların çiğnenmesini kesinlikle onaylamıyoruz. Biz user değil DOST kazanmak istiyoruz.

Ekiplere tanınan özelliklerimiz
* Ailelere donate olmayan malikane veya mekan tahsis ediliyor
* Gang'lerin özel hoodları ve illegal üstünlükleri sağlanıyor
* Bütün oyuncularımıza yönetim ekibimiz özel roller paslıyorlar
* Her gün etkinlik yapmaya, ve insanların sıkılmaması için roller paslamaya çalışıyoruz
* Her Gang'e özel garaj ve araç verilmektedir
* Bayan oyuncularımız aralarında özel etkinlikler yapmaktadır

Monarch Roleplay olarak sizlerden beklentilerimiz
* Gang'ler gang rolünü güzel yapmalarını, social rp'ye ağırlık vermelerini
* Mafya, kartel veya kartelleşme rollerine girmek kesinlikle girmemelerini
* GunRP yapmak, yapmaya çalışmamalarını
* Ailelerin illegallerini UnderGrand şekilde yapmalarını
* Hiçbir oyuncularımıza saygısızlık yapmamalarını
* Güvenli bölge kabul edilen yerlerde olay vs. çıkartmamalarını
* NPC olmasa bile tüm oyuncuların şehirde halk varmış gibi role girmelerini isteriz

Monarch Roleplay Özellikleri
F3D3R4LL'in yapmış olduğu v2 paketini kullanmaktayız. Serverimiz 256 slotunda olup, bütün scriptlerimiz optimize şekilde çalışmaktadır.
Ekonomimiz orta şekilde tutup oyuncuları sıkmamak adına rol içinde ödüller ile birlikte güzel etkinlikler yapmaktayız.

Serverimiz ile ilgili Güzel Görsellerimiz
20200803231523_1.jpg

Adminlerimiz rol pası yaparken :)

unknown.png

V2'e geçmeden önceki arınma gecemiz :)

unknown.png

Hediyeci rol pasımızdan güzel görsel :)

unknown.png

? Ballas ve Grove'nin karşılaşması ?

NOT : Kişilerin üzerinde isimlerinin çıkmasının sebebi adminlerimizin kullanmış olduğu vMenu'de olan özellik sayesindedir. Normal oyuncularımız herhangi bir isim görmemektedir !

Siz değerli oyuncularımızı sunucumuza bekliyoruz. Bir birinden özel etkinlikler ile sizlere kapımız açıktır.

Son düzenleme:
Konunuzun daha canlı ve interaktif gözükmesi için sunucunuzun içinden en az 3 adet görsel ekleyiniz.

Buyrun bekleriz, oyuncularımız kaynaşmaya hazırdır :)

+1

Ekip alımlarımız açıktır. Çetelerimiz de boştur :))

Çete ve Ailelere özel girişte verilen başlangıc paketlerimiz mevcut

Çete ve Ailelere özel atanmış oyun içi rollerine rol katıcak Legal-İllegal meslekler mevcuttur

LSPD-LSSD ekip alımlarımız mevcuttur

Eğer aklınızda sorularınız varsa discordumuza davetlisiniz gelin bütün sorularınızı yanıtlayalım sizleri aramızda görmekten şeref duyarız

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!