Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Web Panel TR DE İLK FİVEM WEB YÖNETİM PANELİ (TÜRKÇE DİL DESTEĞİYLE)

• Konbuyu başlatan Parzil
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 1K
Merhabalar,

Tarafımca discord yönlendirmesi kaldırılmıştır ve 24 saat içerisinde ürün fiyatı ekleyiniz.

İyi forumlar, Saygılarımla...

DF
Merhabalar,

Tarafımca discord yönlendirmesi kaldırılmıştır ve 24 saat içerisinde ürün fiyatı ekleyiniz.

discord kanalı kendime ait fivem hizmetleri hakkındadır sistemin sadece satışı hakkında iznim olduğundan dolayı kampanyadan bahsettim ve orda belirtilen tebex linki üzerinde fiyatlar belirtilmiştir..

DF
discord kanalı kendime ait fivem hizmetleri hakkındadır sistemin sadece satışı hakkında iznim olduğundan dolayı kampanyadan bahsettim ve orda belirtilen tebex linki üzerinde fiyatlar belirtilmiştir..
Merhabalar,

Discord yönlendirmesi yasaktır ve fiyatı konuya eklemeniz gerekmekte.

DF
Merhabalar,

Discord yönlendirmesi yasaktır ve fiyatı konuya eklemeniz gerekmekte.

Discord yönlendirmesi yasak diyorsunuz peki diğer konularada göz attınız mı?
yoksa bana özel mi bu davranış biçi mi ?
Lütfen ADİL VE EŞİT OLUN.
1696263323754.png

DF
Discord yönlendirmesi yasak diyorsunuz peki diğer konularada göz attınız mı?
yoksa bana özel mi bu davranış biçi mi ?
Lütfen ADİL VE EŞİT OLUN.
Ekli dosyayı görüntüle 89095
Merhabalar,

Bazı konularda discord yönlendirilmesi izin veriliyor ama sizin açtığınız konu'da discord yönlendirilmesi yasaktır bu bir kutaldır

DF
forum üzerinde satış yapmaktasınız konuya sadece kişisel Discord adresinizi örnek ''tgemre#6161'' bırakabilirsiniz. Aksi taktirde sıralı şekilde cezai işlem alacaksınız ceza örgüsü;
Sözlü uyarı,
uyarı puanı,
uzaklaştırılma.

DF
forum üzerinde satış yapmaktasınız konuya sadece kişisel Discord adresinizi örnek ''tgemre#6161'' bırakabilirsiniz. Aksi taktirde sıralı şekilde cezai işlem alacaksınız ceza örgüsü;
Sözlü uyarı,
uyarı puanı,
uzaklaştırılma.
Mesela ne gibi konularda bu örnekteki arkadaşta aynı şekilde satış yapıyor ve tek bu değil genel olarak herkes belirtiyor
benimkiyle onların arasındaki fark ne çok merak ediyorum açıkcası.

DF
Mesela ne gibi konularda bu örnekteki arkadaşta aynı şekilde satış yapıyor ve tek bu değil genel olarak herkes belirtiyor
benimkiyle onların arasındaki fark ne çok merak ediyorum açıkcası.
İşlem loglarımıza görme imkanın olsa hak verirsin senin gibi birsürü kişiye discord yonlendırmesı olduğu içinişlem uyguluyoruz eğer gözümüzden kaçırdığımız birşey olursa bize söyleyebilirsin ama sen yeni konu açmışsın bende inceledim ve hatalarını söyledim.

DF
İşlem loglarımıza görme imkanın olsa hak verirsin senin gibi birsürü kişiye discord yonlendırmesı olduğu içinişlem uyguluyoruz eğer gözümüzden kaçırdığımız birşey olursa bize söyleyebilirsin ama sen yeni konu açmışsın bende inceledim ve hatalarını söyledim.
hocam ben şunu sormak istiyorum link koyamam doğru eywallah yasaksa yapmayız ama şuanda aktif olan neredeyse birsürü konuda var ona şaşırıyorum sadece ve link dışında nasıl koyabiliriz mesela web panel değilde script diye mi açmalıyım

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!