Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

TimCoder farkı ile script ve ana bacı sövmece?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

laot

Üye
FT Kullanıcı
Discord
laot#2599
Selam arkadaşlar beyler bayanlar bu timcoder denen arkadaşlar galiba biraz minik kendileri garip çünkü anlamadım. Fivem ortamı her gün bunlarla doluyor neyse ben konuma geçiyim. Bu arkadaşlar geçenlerde bir tece-codesystem isimde bir sistem paylaşmış ve bu scriptin yordi-coords sisteminden alındığını kör gelse koklayarak anlar. Daha sonrasında bunların foyasını ve bilgisizliğini ortaya çıkardım diyip discorddan söwüş moduna geçiyor sinirli arkadaş. Demem o ki bu ve bunun gibi kişilere para asla ödemeyin.

Fotolar mod on:

46540

AFTER

46547

46543

Son düzenleme:
Bir admin isterse arkadaşın kullandığı küfürleri sansürleyebilirim.

Hissediyorum teco Yaklasiyor Hissediyorum Geliyorlar Hissediyorum Linc Geliyor....

laot laot Knkm Daha Laf Kuramayan Insanlardan Ne Bekliyorsun ? :)

46544

yordi-coords Scriptini kullanmamızın sebebi içerisindeki css almamız eğer aklınıza başka birşey varsa dm e taşıyabilirsinzi ama devam edicekseniz fake hesaplardan değil kendı hesaplaarınızdan yazabılırsınız dc üzerinden

abi bişi sorcam bana texture pack yapar mısın nolur yalvarırım

AranızDa script bile yapamayan kişiler bize laf atması çok komik

yordi-coords Scriptini kullanmamızın sebebi içerisindeki css almamız eğer aklınıza başka birşey varsa dm e taşıyabilirsinzi ama devam edicekseniz fake hesaplardan değil kendı hesaplaarınızdan yazabılırsınız dc üzerinden
tamam abi kusura bakma ozaman ana avrat sövdünüz ama yakışmadı timcoder gibi büyük bir ekibe :mad: ayrıca fake hesap dediğin ne kanka fake hesaplardan niye yazayım :D?

Yüklenen görsellerin içerisinde abartı şekilde küfür olduğundan kaldırılmıştır​

Bize Script Yazmayi Bilmiyorsunuz Diyip "Developer" ' izin 15 Yasinda Olmasi Daha Ironik Degilmi :) ?

tamam abi kusura bakma ozaman ana avrat sövdünüz ama yakışmadı timcoder gibi büyük bir ekibe :mad: ayrıca fake hesap dediğin ne kanka fake hesaplardan niye yazayım :D?
Ben sana küfür eden arkadaşımı yardım evet haklısın sende sana küfür o konuda haksızız kusura bakmayın ama TeamCoder ı lekeleyecek işlere keşke girmeseydiniz biz yaptığımız her scripti fiveme beleş veriyoruz burada bir sakınca görmüyorum

Bize Script Yazmayi Bilmiyorsunuz Diyip "Developer" ' izin 15 Yasinda Olmasi Daha Ironik Degilmi :) ?
Seninle derdim yok salak salak muhabbete girme istersen büyüklerin konuştuğu bir yerde

Ben sana küfür eden arkadaşımı yardım evet haklısın sende sana küfür o konuda haksızız kusura bakmayın ama TeamCoder ı lekeleyecek işlere keşke girmeseydiniz biz yaptığımız her scripti fiveme beleş veriyoruz burada bir sakınca görmüyorum
Evet Arkadaslar Hakaretlerin Sonu Gelmiyor ......

46548

Olay o değil. Yaptığınız emek hırsızlığıdır free paylaşınca bir şey olmaz. Madem aldınız credit vermeniz mecburdur. Blood denen üyeniz TEAMCODER BİLGİSİNE SAHİP DEĞİSLİN ATILDIN diyince birine benimde garibime gitti?

,
Öncelikle herhangi sadece senin yaptığın sıfırdan bir yere özenmeden kodlarına bakamdan bir scriptin varsa aramıza katılabılırsın ama yoksa konuşma

Olay o değil. Yaptığınız emek hırsızlığıdır free paylaşınca bir şey olmaz. Madem aldınız credit vermeniz mecburdur. Blood denen üyeniz TEAMCODER BİLGİSİNE SAHİP DEĞİSLİN ATILDIN diyince birine benimde garibime gitti?
Ben zaten dedim atılmadı diye ama siz bilirsiniz

,

Öncelikle herhangi sadece senin yaptığın sıfırdan bir yere özenmeden kodlarına bakamdan bir scriptin varsa aramıza katılabılırsın ama yoksa konuşma
Bir Yere Özenmeden ???? hahahaha utk_housesden özenip yaptim "Aktif Projelerinizde t0sic_phone" yi editlemek yada teamDemonun banka soygununu editleyip paylasma bunlar özenti olmuyor dimi bide "Open Source" olan kodlari ben en azindan begendigim seyleri 0 dan yaziyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!