Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım tgiann-mdtv2 css edit

isot31

Üye
FT Kullanıcı
Discord
hz.iso
new qb-core bir pakette test edip yaptım bir sıkıntı çıkmıyordu tablet konusunda yardımcı olmuyorum güle güle kullanın +rep

Ekli dosyalar

• tgiann-mdtv2.zip
    615.9 KB · Görüntüleme: 2,029
  • tabletresim1.PNG
    tabletresim1.PNG
    914.7 KB · Görüntüleme: 763
  • tabletresim2.PNG
    tabletresim2.PNG
    935.5 KB · Görüntüleme: 744
  • tabletresim3.PNG
    tabletresim3.PNG
    917.6 KB · Görüntüleme: 608
  • tabletresim4.PNG
    tabletresim4.PNG
    896.7 KB · Görüntüleme: 737
Son düzenleme:
en azından bi görüntü koyaydın

//

Canım benzetmeye calışmışsınız da olmamış (Amacım övünmek değil, zaten 1 saatlik bir uğraş gerektirecek bir şey, aman aman bir şey değil zaten.)
image.png

Reis senin pakedindeki scriptlere ulaşamayanlara benzerini yaptım attım free bir şekilde zaten senin pakedini satın alıp kullanabilir mdtni

+rep

kanka ikiside guzel degil raiderin gene biraz guzel de seninki tam olmamis bence bunlarin yerine orjinali daha guzel.

yapma be kanka gözünü seviyim eskide kalmadı mı be artık o

buraya salladım kullanmak isteyen kullanabilir gözüne güzel gelen

kanka ikiside guzel degil raiderin gene biraz guzel de seninki tam olmamis bence bunlarin yerine orjinali daha guzel.
orjinali tabikide daha güzel bunlar benzetilmiş olan işler zaten tgiann-mdtv2 üzeriden yapılmış şeyler. Özen göstermek istenseydi 0 dan yapılırdı bu şeyi yapmak benim max 1 - 1.5 saatimi aldı ve demekki arkadaşta görmüş benim tabletin fotosunu benzetmek istemiş

Son düzenleme:
max 1 saat alıyo zaten yapmak

Canım benzetmeye calışmışsınız da olmamış (Amacım övünmek değil, zaten 1 saatlik bir uğraş gerektirecek bir şey, aman aman bir şey değil zaten.)
image.png
bunu 15dk içinde yapacak insanlar tanıyorum ve bazıları senin developer değil dediğin adamlar (z""")

orjinali tabikide daha güzel bunlar benzetilmiş olan işler zaten tgiann-mdtv2 üzeriden yapılmış şeyler. Özen göstermek istenseydi 0 dan yapılırdı bu şeyi yapmak benim max 1 - 1.5 saatimi aldı ve demekki arkadaşta görmüş benim tabletin fotosunu benzetmek istemiş
orjinali daha hoş duruyor yukarda arkadaş eskimedi mi demiş okay eskimiş olabilir ama bu daha güzel ve estetik durduğu gerçeğini değiştirmez yani.

1686965617409.png

ayrıca insanların arkasından bu şekilde konuşmak doğru değil.
amacım drama çıkartmak değil.

Eee öyle zaten elimde pakedi var istesem mdtsini aticam en ufak bir scriptine benzer bişey görsün kuduruyo yan hesap bu
iso development ya öz kardeşim elinde olsa olsa leak paketim olur hadi diyelim o yok, yalvarıp kendini aldırttığın paket sattığım sunucunun 15. developeri falan olursun :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!