Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Tekgoz's Obfuscator(Sifreleme)

AideN

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba Dostlar! Bugün sizin kodlarınızın çok pastelendiğini, deobfuscate edildiğini, breachlenip yayıldığını ve satıldığını farkettiğimden dolayı Loni ve Benim Tarafından hazırlanan Tekgoz's Lua Obfuscatoru sizlere tanıtmak istedim!

"İlk önce bu obfuscator cidden güvenilir mi?" Sourcak olursak cidden güvenlidir, VPS OVH tarafından alınmıştır ve scriptleriniz PSU, MoonSec'de olduğu gibi loglanmayacaktır. Ve çoğu OPCODE'ler mutate ediliyordur bu ne demek? Kodunuzu attığınızda ona daha güvenli bir şekilde modifiye eder, ve obfuscate eder

Kullanılan Lua VM Versionu: 5.3(Şuan betada olduğumuz için çok versionu destekleyemiyoruz)

ROBLOX, Vanilla Lua, FiveM, JIT scriptlerinizi rahatlık, güven ile obfuscate edip kullanabilirsiniz

Not: PSU IronBrew MoonSecV2/V3 gibi obfuscaterler suanda DEOBFUSCATE Edilebiliyor GÜVENLİĞİNİZ İCİN KULLANMAYANIZ.

Kullanım : Bota dm den +nigafuscate (code block veya dosya) atın

asoodasdasdoasd.PNG

//

-- Tekgoz's Obfuscator

Video Link

Psu'nun Script Logladıgının Kanıtı :

+ racist DEGİLİZ. +nigafuscator tamamen şakasına yapılmıştır. herkes gibi +obfuscate yapmayalım die xd

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
+rep başarılı

DF
+ psunun script datasının videosu datayı yayınlamayacağız.

DF
+rep yararlı paylaşım

DF
Merhaba Dostlar! Bugün sizin kodlarınızın çok pastelendiğini, deobfuscate edildiğini, breachlenip yayıldığını ve satıldığını farkettiğimden dolayı Loni ve Benim Tarafından hazırlanan Tekgoz's Lua Obfuscatoru sizlere tanıtmak istedim!

"İlk önce bu obfuscator cidden güvenilir mi?" Sourcak olursak cidden güvenlidir, VPS OVH tarafından alınmıştır ve scriptleriniz PSU, MoonSec'de olduğu gibi loglanmayacaktır. Ve çoğu OPCODE'ler mutate ediliyordur bu ne demek? Kodunuzu attığınızda ona daha güvenli bir şekilde modifiye eder, ve obfuscate eder

Kullanılan Lua VM Versionu: 5.1(Şuan betada olduğumuz için çok versionu destekleyemiyoruz)

ROBLOX, Vanilla Lua, FiveM, JIT scriptlerinizi rahatlık, güven ile obfuscate edip kullanabilirsiniz

Not: PSU IronBrew MoonSecV2/V3 gibi obfuscaterler suanda DEOBFUSCATE Edilebiliyor GÜVENLİĞİNİZ İCİN KULLANMAYANIZ.

Kullanım : Bota dm den +nigafuscate (code block veya dosya) atın

Ekli dosyayı görüntüle 67720

-- Tekgoz's Obfuscator

Video Link

Psu'nun Script Logladıgının Kanıtı :

+ racist DEGİLİZ. +nigafuscator tamamen şakasına yapılmıştır. herkes gibi +obfuscate yapmayalım die xd
AHAEÜHEPWAKEHAWPĞOEVKAOWDMVWAOCEMAWOLEÖASDVASİDAÖSLDFAWMEROWMEO AHAHAHAAHAHAWERQWÜĞPCEÖAWEVAWOMEAWWQĞOECMWQEVOIMASCDPAWÖEVOAWÖOECLAWEO ALLAHIM KAFAYI YIYECEGIM AWPERLÖAPWVMÖPAÖCWPEMÖAWPEKMAWCEMWAOI GULME TUTTU BENI YA
CIDDEN BORONIDENIN OPEN SOURCE OBFUSCATORUNUN ADINI DEĞİŞTİRİP KENDİ YAPIMINIZ GİBİ GÖSTERMENİZ ÇOK KOMİK OLMUŞ EWQÖĞPOÖWQEOCQ

Kısaca arkadaşların "kendi" yaptığı obfuscator zaten açık kaynak kod olarak paylaşıldı ve skidlik yapıp burda kendilerininmiş gibi gösteriyorlar acınası

DF
Obfuscator yazmak hakkında en ufak bir fikriniz yok. Bir lua interpreter'inin nasıl çalıştığını bilmiyorsunuz, lua instruction set'lerinin syntax'ını bile bilmiyorsunuz. Boronide adlı obfuscator'un kaynak kodunu alıp, stringleri değiştirip kendi obfuscator'unuz gibi gösteriyorsunuz. Bakalım buna deobfuscator yazınca patch'lemeniz kaç hafta sürecek :)

DF
Obfuscator yazmak hakkında en ufak bir fikriniz yok. Bir lua interpreter'inin nasıl çalıştığını bilmiyorsunuz, lua instruction set'lerinin syntax'ını bile bilmiyorsunuz. Boronide adlı obfuscator'un kaynak kodunu alıp, stringleri değiştirip kendi obfuscator'unuz gibi gösteriyorsunuz. Bakalım buna deobfuscator yazınca patch'lemeniz kaç hafta sürecek :)
konus abi ya!!4+!'^+!'

DF
sen daha kendininkini patchleyemedin ki ya :(

DF
AHAEÜHEPWAKEHAWPĞOEVKAOWDMVWAOCEMAWOLEÖASDVASİDAÖSLDFAWMEROWMEO AHAHAHAAHAHAWERQWÜĞPCEÖAWEVAWOMEAWWQĞOECMWQEVOIMASCDPAWÖEVOAWÖOECLAWEO ALLAHIM KAFAYI YIYECEGIM AWPERLÖAPWVMÖPAÖCWPEMÖAWPEKMAWCEMWAOI GULME TUTTU BENI YA
CIDDEN BORONIDENIN OPEN SOURCE OBFUSCATORUNUN ADINI DEĞİŞTİRİP KENDİ YAPIMINIZ GİBİ GÖSTERMENİZ ÇOK KOMİK OLMUŞ EWQÖĞPOÖWQEOCQ

Kısaca arkadaşların "kendi" yaptığı obfuscator zaten açık kaynak kod olarak paylaşıldı ve skidlik yapıp burda kendilerininmiş gibi gösteriyorlar acınası
skidlik adını degiştirseydim fivem desteklemezdi <3

DF
satmadan once deobfuscate edilebiliyordu biliyomuydun LD ile

denemedigin ortada
LD hiçbir zaman moonseci desteklemedi. Destekleyeceği ileride söylendi.

Evet denemdim çünkü source ile 1:1 olan şeyin sonucunun nereye varacağını tahmin edebiliyorum:eek:

DF
LD hiçbir zaman moonseci desteklemedi. Destekleyeceği ileride söylendi.

Evet denemdim çünkü source ile 1:1 olan şeyin sonucunun nereye varacağını tahmin edebiliyorum:eek:
destekliyodu BCMQ ile FEDERAL Arkadaş oldugu icin bunu engelleti ://// bence hic birşey bilmiyorsun sen

DF
destekliyodu BCMQ ile FEDERAL Arkadaş oldugu icin bunu engelleti ://// bence hic birşey bilmiyorsun sen
Eski announcelar silinmeseydi gösterirdim dostum LDye moonsecin ekleneceğini bmcq söyledi. Kısaca henüz gelmedi paralı olacağı zaman gelecek. (bmcq öyle yazdı)

DF
kendini rezil etme bence daha fazla
Rezil etme? 1:1 source kopyalayıp üstüne fivemde çalışmayan obfuscator yapan ben değilim herhalde? ah tabii copy paste olduğu için bazı kodla vpsini çökertebiliyoz bu da copy paste olduğunun ekstra bir kanıtı.

DF
Eski announcelar silinmeseydi gösterirdim dostum LDye moonsecin ekleneceğini bmcq söyledi. Kısaca henüz gelmedi paralı olacağı zaman gelecek. (bmcq öyle yazdı)
knk beyin özürlüsü fln mısın BCMQ Onu ENGELLEDI Neyini ANLAMIYORSUN Zaten DEOBFUSCATELENIYORDU MOONSEC LD ILE AMA BCMQ ONU ENGELLEDİGİ İCİN DEOBFUSCATELETMEDI CUNKU FEDERAL LURAPH DA CALISIYOR

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!