Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü TeamSpeak3 Sorunu

• Konbuyu başlatan BerkRG
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BerkRG

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
roleplay.arcenia.com
Merhaba FivemTürk Konuyu Nereye Açacağımı Bilemediğim İçin Burayı Açtım Dün Kendi Fizeksel Makineme TeamSpeak3 Server Kurdum Kendi Serverimde TeamSpeak3 Kullanmak için fakat yatqa girdiğim zaman kendime ServerQuery Verdiğim Zaman Hata Alıyorum Bunu Nasıl Çözebilirim Acaba VeriTabanımı Lazım Yardımcı Olursanız Sevinirim Bu Arada Herkes Bağlanabilmesi İçin Hangi Portları Açmam Gerekli TCP,UDP için Yardımlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar

16911
Bu Arada Hatanın Türkçe Çevirisi : Sunucu sürüm 3.6.0'da TeamSpeak Her zaman kullanımdan kaldırılan bir özellik olan sorgu istemcilerine ses istemcisi ekleme seçeneği kaldırıldı. Bu veya var olmayan bir istemci bu hatanın en yaygın nedenidir

Son düzenleme:
Merhaba FivemTürk Konuyu Nereye Açacağımı Bilemediğim İçin Burayı Açtım Dün Kendi Fizeksel Makineme TeamSpeak3 Server Kurdum Kendi Serverimde TeamSpeak3 Kullanmak için fakat yatqa girdiğim zaman kendime ServerQuery Verdiğim Zaman Hata Alıyorum Bunu Nasıl Çözebilirim Acaba VeriTabanımı Lazım Yardımcı Olursanız Sevinirim Bu Arada Herkes Bağlanabilmesi İçin Hangi Portları Açmam Gerekli TCP,UDP için Yardımlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar

Ekli dosyayı görüntüle 16911
Bu Arada Hatanın Türkçe Çevirisi : Sunucu sürüm 3.6.0'da TeamSpeak Her zaman kullanımdan kaldırılan bir özellik olan sorgu istemcilerine ses istemcisi ekleme seçeneği kaldırıldı. Bu veya var olmayan bir istemci bu hatanın en yaygın nedenidir
Bendede bu oluyor ama geliyor bi kontrol edermisin sende

Kendi fiziksel makinenize kurduğunuz teamspeak3 sunucusu 32 kişiye kadar destekleyebilir eğer lisansınız yok ise ve şöyle bir dezavantajı mevcuttur ki 0 korumaya sahiptir eğer birisi 9987 portune 1Mbit bile bir atak yapsa teamspeak3 sunucunuz düşecektir.

Bunun Yerine ServerButik.com.tr 'den sizlere uygun TeamSpeak3 Sunucu Paketini seçebilir Ddos konusunda sorun yaşamadan lisanslı dilediğiniz slotlu paketle vakit geçirebilirsiniz.

Lisanssız Teamspeak 3 kullandığınız zaman bu hatayı alırsınız.

Anladım Koruma Mevcut Yakın Zamanda Lisansı Alınacak Eğer Server Query Önemli Değilse Server Admin'e Tüm Yetkileri Verdim Konu Kapatılsın Sorun Çözülmüştür.

Peki Fivem Sunucuma Ve TeamSpeak3 Sunucuma TokoVoip Nasıl Kurabilirim

Anladım Koruma Mevcut Yakın Zamanda Lisansı Alınacak Eğer Server Query Önemli Değilse Server Admin'e Tüm Yetkileri Verdim Konu Kapatılsın Sorun Çözülmüştür.
Konu cozuldugu icin tarafimca kapatilmistir.
Peki Fivem Sunucuma Ve TeamSpeak3 Sunucuma TokoVoip Nasıl Kurabilirim
Yeni konu acarak devam etmeniz daha iyi olacaktir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!