Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ekip Arıyoruz Tax Roleplay 1.0 | Solo & Ekip Alımı

taxcommunity

Üye
FT Kullanıcı
Katılım
1 ay 16 gün
Mesajlar
5
Tax Roleplay
Tax Roleplay, weriflexs, mosthatedfedakarim ve zexonduty tarafından geliştirilen Grand Theft Auto V rol yapma sunucusudur. Haziran ayında açılması planlanmaktadır.. Tax Geliştiricileri tarafından oluşturulan özel komut dosyaları içerir.

Tax Roleplay olarak misyonumuz, oyuncularımıza hem legal hem de illegal tarafların eşit ve dengeli bir şekilde ilerlediği, eğlenceli ve sosyal bir rol yapma ortamı sunmayı hedefliyoruz. Özel hazırlanmış komut dosyaları ve yenilikçi oyun mekanikleri ile oyuncularımıza benzersiz ve tatmin edici bir deneyim sağlamak için buradayız. Amacımız, her bir oyuncunun kendini önemli ve değerli hissettiği, yaratıcı ve özgür bir oyun dünyası inşa etmektir.

Tax Roleplay olarak vizyonumuz, oyuncularımızın en sevdikleri rol yapma platformu haline gelmek ve bu platformda legal ve illegal aktiviteler arasında mükemmel bir denge kurarak, her iki tarafın da eşit derecede zevk aldığı bir oyun ortamı oluşturmaktır. Çeşitli işletmeler ve geniş bir yelpazede sunulan legal ve illegal meslekler ile oyuncularımıza çeşitli kariyer yolları ve rol yapma seçenekleri sunuyoruz. Özel hazırlanmış komut dosyalarımız ve sürekli gelişen yenilikçi içeriklerimiz ile oyuncularımıza en yüksek kalitede oyun deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Sosyal etkileşimlerin, işbirliklerinin ve rekabetin iç içe geçtiği, canlı ve dinamik bir topluluk yaratmak için çabalıyoruz.

Sunucumuza solo veya ekip olarak yeni oyuncularımız arıyoruz, yeni açıldık ortalama 25 aktif oyuncumuz bulunmaktadır.
Tanıtım Konusu: https://www.fivemturk.com/threads/tax-roleplay-sunucu-tanitimi.52341/
discord.gg/taxroleplay
 
DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!