Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [TANITIM] Yeni Paketten Ufak Bir Spoiler

MrBerkk

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
mrberk.com
Discord
mrberk
Yeni paketten ufak bir tanıtım videosu. Tam olarak içeriğini çekmedim üstten bir-kaç gösterim yaptım.
Bu paket bittikten sonra önceki konumda bahsetmiş oldugum projeye baslayacagım.

NOT: YENİ FARK ETTIM MEKANIGI GÖSTERMEMISIM :/

silah sıkınca ekran sallanması çok eskide kaldı sekme eklesen daha iyi

O Paylasilan Durabilityli Envanteri Kurmustum Silahin Kirilmasina Ragmen Kullanilabiliyordu Eger Fixlediysen Iyi Paket

Bide Bir Tavsiyem Var vMenuyu Kaldir Yaklasik Eger Optimizasyon Yapmadiysan 0.50 fln yiyor

Hocam yanlış anlama tavsiye vermek isterm ilk 5 dk izledim ama motel kötü her oyuncuya / bilmem ne yap demek sıkıntı lsfr en iyisi şu an sosyallik açsından bu bir vespucci karakol kullanışsız envanter kısıtlı hastane gereksiz büyük kullanışsız ve yeri sorun olur pakette değişiklik olması için değil kullanışlı yapmanızı öneririm birde /atm varsa acayip zor ve gereksiz E candır

Hocam yanlış anlama tavsiye vermek isterm ilk 5 dk izledim ama motel kötü her oyuncuya / bilmem ne yap demek sıkıntı lsfr en iyisi şu an sosyallik açsından bu bir vespucci karakol kullanışsız envanter kısıtlı hastane gereksiz büyük kullanışsız ve yeri sorun olur pakette değişiklik olması için değil kullanışlı yapmanızı öneririm birde /atm varsa acayip zor ve gereksiz E candır
Tavsiyeler için teşekkür ederim :) tanıtımdan bu yana çok fazla değişiklik oldu ve %85 kadarı bitti paket v2-v2.1 ve 2.2 olarak sunulacak yanı 3 çesit umarım tanıtım videosuna bir göz atarsın ??

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!