Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[TANITIM/YARDIM] Yenilenmiş UI'li vehicleshop

• Konbuyu başlatan EpEren
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 2K

EpEren

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
github.com
Merhaba, vehicleshop'u basit menü mantığından çıkartıp elimden geldiğince daha tatlı yapmaya çalıştım. Konu hakkında yeni şu eklenebilir. Bu olsa güzel olabilir tarzı yardımlarınızı bekliyorum.
Var olan özellikler:
- Fiyat Filtre
- Kategori Filtresi
- İsim ile arama

Ekli dosyalar

• FiveM_GTAProcess_2020-04-14_23-01-00.jpg
    FiveM_GTAProcess_2020-04-14_23-01-00.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 648
  • FiveM_GTAProcess_2020-04-14_23-01-08.jpg
    FiveM_GTAProcess_2020-04-14_23-01-08.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 668
  • FiveM_GTAProcess_2020-04-14_23-01-21.jpg
    FiveM_GTAProcess_2020-04-14_23-01-21.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 598
  • FiveM_GTAProcess_2020-04-14_23-01-30.jpg
    FiveM_GTAProcess_2020-04-14_23-01-30.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 501
  • FiveM_GTAProcess_2020-04-14_23-01-36.jpg
    FiveM_GTAProcess_2020-04-14_23-01-36.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 430
  • FiveM_GTAProcess_2020-04-14_23-01-45.jpg
    FiveM_GTAProcess_2020-04-14_23-01-45.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 373
  • FiveM_GTAProcess_2020-04-14_23-01-52.jpg
    FiveM_GTAProcess_2020-04-14_23-01-52.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 302
paylaşmayı düşünüyor musun scripti ? ellerine sağlık beğendim

Merhaba, vehicleshop'u basit menü mantığından çıkartıp elimden geldiğince daha tatlı yapmaya çalıştım. Konu hakkında yeni şu eklenebilir. Bu olsa güzel olabilir tarzı yardımlarınızı bekliyorum.
Var olan özellikler:
- Fiyat Filtre
- Kategori Filtresi
- İsim ile arama
eline sağlık şimdiden iyi satışlar :D

Paylaşmayı düşünüyor musun? Çok güzel olmuş ellerine sağlık.

Henüz bir paylaşım söz konusu değil maalesef çünkü vehicleshop u tamamen UI ye dökmek istiyorum. Eğer yapar isem ve talep yoğun olursa satmak yerine paylaşmayı düşünüyorum.

Satsan hoş olur

Hocam normal gta 5 teki gibi telefona entegre etmeyi düşündünüz mü? internet sitesinden alıyormuş gibi, galeriyede teslim alma scripti olur veya başka bir yöntem olur. Böyle bir script görmedim, farklı bir şey olabilir. Elinize emeğinize sağlık. Güzel gözüküyor.
Var olan özellikler:
- Fiyat Filtre
- Kategori Filtresi
- İsim ile arama

Hocam normal gta 5 teki gibi telefona entegre etmeyi düşündünüz mü? internet sitesinden alıyormuş gibi, galeriyede teslim alma scripti olur veya başka bir yöntem olur. Böyle bir script görmedim, farklı bir şey olabilir. Elinize emeğinize sağlık. Güzel gözüküyor.
Telefona entegre etmek baya uğraştırır bence. Gcphone source kodunu alacaksın, vehicleshop ile bağlayacaksın, kodu derleyeceksin, orijinal gcphonea dökeceksin kodu, söylediğim gibi baya bir uğraştırır ama yapmak isteyen ve bilgisi olan yapar.

@ M miscrowt Çok güzel bir fikir yapılabilir.
@ Ruqen Yagiz Sandığınız kadar zor değil aslında GCPhone source'si açık bir şekilde lua ile yazılmış zaten kalan kısımlar html+css biraz lua kısmına kalıyor. GCPhone'de sadece satın ala tıklatıp vehicleshop event'ini triggerlamak gerekiyor. Basit görünüyor. Yakında bu tarzda paylaşımda bulunurum.

Son düzenleme:
E EpEren hocam fikri attım ortaya benim bilgim yetmez :) Şimdiden kolay gelsin. Güzel bir işçilik olursa parayla bile baya alıcısı olur diye düşünüyorum.

Güzel paylaşım , paylaşmayı düşünüyorsan çok güzel olur

Var olan özellikler:
- Fiyat Filtre
- Kategori Filtresi
- İsim ile arama

İyi Satışlar Başarılı Bir Script :)

Yeni bir güncelleme ile satış kısmını telefona bağlamak istedim. GCPhone çok vue.js ile yazılmış ve geliştirmeye açık olduğunu düşünmediğimden dolayı daha developer dostu bir telefon yazım aşamasındayım. Proje bittiğinde yeni telefon ve telefona entegre olmuş GCPhone özellikleri yanında bu script'i de bağlayacağım. Beklemede kalın ?

Yeni bir güncelleme ile satış kısmını telefona bağlamak istedim. GCPhone çok vue.js ile yazılmış ve geliştirmeye açık olduğunu düşünmediğimden dolayı daha developer dostu bir telefon yazım aşamasındayım. Proje bittiğinde yeni telefon ve telefona entegre olmuş GCPhone özellikleri yanında bu script'i de bağlayacağım. Beklemede kalın ?
Pog

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!