Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [TANITIM] Oyun dosyalarıyla damage-firerate yapanları engellemek

• Konbuyu başlatan MIXAS
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 36
  • Görüntüleme 3K

MIXAS

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar uzun uzadıya yazıp vaktinizi çalmayacağım.
Bildiğiniz üzere FiveM\FiveM.app\citizen\common\data editleyerek hilesiz ve ücretsiz istediğiniz silahın damageini vs istediğiniz tüm değerlerini değiştirebiliyorsunuz. Bu sorun TR başta olmak züere tüm sunucularda oyuncular tarafından popüler olarak kullanılmakta. Bu Methodu MIXAS AntiCheat Müşterilerimize özel olarak 'Ücretsiz' fixledik. Sizlerde MIXAS AntiCheat alarak bu dosyaya ücretsiz erişebilirsiniz.
Video :

Son düzenleme:
Selamlar uzun uzadıya yazıp vaktinizi çalmayacağım.
Bildiğiniz üzere FiveM\FiveM.app\citizen\common\data editleyerek hilesiz ve ücretsiz istediğiniz silahın damageini vs istediğiniz tüm değerlerini değiştirebiliyorsunuz. Bu sorun TR başta olmak züere tüm sunucularda oyuncular tarafından popüler olarak kullanılmakta. Bu Methodu MIXAS AntiCheat Müşterilerimize özel olarak 'Ücretsiz' fixledik. Sizlerde MIXAS AntiCheat alarak bu dosyaya ücretsiz erişebilirsiniz.
Video :
Bu biraz fazla basit gibi ac konusundan anlamam boş konuşmucam dediğin konuyu da bilmiyorum fakat videodan gördüğüm kadarıyla ai adlı dosyanın varlığını kontrol ediyorsun ve bunu yapmak çok basit yani insanlara tanıtım olarak koyduğun şey çok basit değil mi? şu kodla dediğin mevzuyu yaptım mesela:

C:
function file_exists(name)
    local f=io.open(name,"r")
    if f~=nil then io.close(f) return true else return false end
end

RegisterNetEvent('esx:playerLoaded')
AddEventHandler('esx:playerLoaded', function(id, playerData)
    if file_exists("C:/Users/MOXHA/AppData/Local/FiveM/FiveM.app/citizen/common/data/ai") then
        DropPlayer(id, 'Dosya Editlemişsin?')
    end
end)

Belki sistemin farklıdır dosyanın boyutunu, içindeki kodları falan tarıyorsundur bilemiyorum fakat dediğin şey eğer buysa cidden çok basit

Bu biraz fazla basit gibi ac konusundan anlamam boş konuşmucam dediğin konuyu da bilmiyorum fakat videodan gördüğüm kadarıyla ai adlı dosyanın varlığını kontrol ediyorsun ve bunu yapmak çok basit yani insanlara tanıtım olarak koyduğun şey çok basit değil mi? şu kodla dediğin mevzuyu yaptım mesela:

C:
end

if file_exists("C:/Users/MOXHA/AppData/Local/FiveM/FiveM.app/citizen/common/data/ai") then
    end
end)

Belki sistemin farklıdır dosyanın boyutunu, içindeki kodları falan tarıyorsundur bilemiyorum fakat dediğin şey eğer buysa cidden çok basit
iyi yapmissin kanka bolca Allaha dua edersen clientte bunu calistirabilirsin

kisisel gorusumce biraz daha fazla odaklanırsan clientte Dropplayer ide kullanırsın

C:
end

end
end)

öncelikle kod yanlış clientte güvenlik açığı gibi şeyler oluşmasın diye fivemin kendisi çoğu orjinal lua fonksiyonunu blokluyor. ki bunlar açık olsaydı fivemde rat yemeyecek eleman olmazdı. ikincisi client tarafta dropplayer nası kullanılıyo EQWPKFQWPOĞEFKĞLQWĞO. üçüncüsü herkesin bilgisayar adını çektiremezsin çektiremediğin için de hiç kimsenin fivem dosyasına ulaşamazsın

Super yani ben beğendim yani bence süper mixas yapmışsa yapmıştır ama fyac daha iyi yani haberiniz olsun ben fyac alırdım ama mixas daha iyi yani anladınız mı bilmem ama

fyacye 70tl verecek adama bunu bedava verebilirim teselli maksadıyla

Hayır çektirirsin %USERNAME% boşuna koyulmamış. Attığım kod server için zaten client için değil client içinde esx:playerLoaded üzerinden id çekebiliyorsun'da ben mi bilmiyorum? Boş yorum yazmayın attığım kod zaten tamamiyle hazır değil sadece söylemek için yazdığım kod eğer bu kodu herhangi bir sunucuya giriş yapan birisi için çalıştırabilirsen ki zaten zor kısmı burası çalışıcaktır. Ben kimseyle laf dalışına veya onun gibi bir şeye girmedim bu arada sadece görünüşe göre kolay olduğunu söyledim.

Hayır çektirirsin %USERNAME% boşuna koyulmamış. Attığım kod server için zaten client için değil client içinde esx:playerLoaded üzerinden id çekebiliyorsun'da ben mi bilmiyorum? Boş yorum yazmayın attığım kod zaten tamamiyle hazır değil sadece söylemek için yazdığım kod eğer bu kodu herhangi bir sunucuya giriş yapan birisi için çalıştırabilirsen ki zaten zor kısmı burası çalışıcaktır. Ben kimseyle laf dalışına veya onun gibi bir şeye girmedim bu arada sadece görünüşe göre kolay olduğunu söyledim.
tamamda server a yazarsan onu serverın yani makinenin klasorunu kontrol edersin -->

çektiremezsin bro server side ile yapmak zorundasın o zaman makinayı baz alır :D adamın bilgisayarına erişemezsin lütfen biraz mantık

tldr;

clientte file'lı hiçbir şeye erişemezsin

PAC al yani tamam mı ama MIXAS da süper PAC AL!

Ama bir garip şey daha var fivemin lokasyonu değiştirilebilir peki o zaman nasıl yakalabiliyorsun ki?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!