Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[TANITIM] ISKUR EDITLENMIS ISKUR

• Konbuyu başlatan ksox
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 2K

ksox

Üye
FT Kullanıcı
MERHABALAR BI ONCEKI MENU GIBI YENI BI TASARIMA BASLADIM GENELLIKLE 3D YOLUNDA GIDICEM TEST SUNUCUSUNDA YAPTIM BI KAC TASARIM DENIYORUM TEST SUNUCUSUNDA SONRA YAPTIGIM PAKETE AKTARICAM BUNUN ISTEGI FAZLA OLURSA PAYLASABILIRIM

FOTO
10779

BAZI KISILER VAR TASARIMLAR YAPIYOLAR MILLETI KAZIKLAYANLARIN YAPTIKLARININ 2 KATI DAHA IYISINI HEM TASARIMSAL HEMDE FPS VE MS ANLAMINDA ONLARA INAT ISTEK GELIRSE PAYLASICAM

TAMAMEN KENDIM YAPTIM UFAK BISILERI ALDIM FAKAT TASARIM TAMAMEN BANA AITTIR

Konunuz yanlış yere açıldığı için tarafımca taşınmıştır.

Beğenmedim, ayrıca açıklama da gereksiz olmuş bu esx_jobs'un tasarım yapılmış hali zaten sen sadece arkasına background koymuşsun, böyle açıklamalar yapmadan önce kendini biraz olsun geliştir.

Beğenmedim, ayrıca açıklama da gereksiz olmuş bu esx_jobs'un tasarım yapılmış hali zaten sen sadece arkasına background koymuşsun, böyle açıklamalar yapmadan önce kendini biraz olsun geliştir.
CSS DEDIM ZATEN JOBLIST I ALDIM CSS BEN YAPTIM

Olmamış...

Bunun aynısı zaten hali hazırda var. Senin yaptığına emin misin.

onnumara olmuş basarilarinin devamini diliyorum ksox come back abi

Bunun aynısı zaten hali hazırda var. Senin yaptığına emin misin.
ben gormedım zaten bunu kullanmıcam ben jsfour-computera ıskuru baglıcam guzel bısıler yapıcam onun hakkında calısyıom buna sadece css duzenledım 10 dakıklaıgına

ben gormedım zaten bunu kullanmıcam ben jsfour-computera ıskuru baglıcam guzel bısıler yapıcam onun hakkında calısyıom buna sadece css duzenledım 10 dakıklaıgına
Aynısı Başka Pakette VVardı Dostum Birebir Aynısı Başka Şeyler Yapmaya Çalış Bunu Esgeç

Hazır olan birşeyi değiştirmek sizi developer yapmaz.

Hazır olan birşeyi değiştirmek sizi developer yapmaz.
BEN DEVELOPERIM DEMEDIM HERKES GIBI ORTADA DEVELOPER DIYE GECINMIYORUM BEN DEDIMKI CSS E YENI BASLADIM CSS I BIRAZ DUZENLEDIM DEDIM ZATEN BU TARZ SEYLERI KULLANMICAM DAHA IYISINI YAPICAM

BEN DEVELOPERIM DEMEDIM HERKES GIBI ORTADA DEVELOPER DIYE GECINMIYORUM BEN DEDIMKI CSS E YENI BASLADIM CSS I BIRAZ DUZENLEDIM DEDIM ZATEN BU TARZ SEYLERI KULLANMICAM DAHA IYISINI YAPICAM
Sakin ol reis :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!