Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım [TANITIM] cylex_phone | IOS 16

cylex

Developer
FT Kullanıcı
Discord
cylexdev
Yaklaşık 1 ay içerisinde yapımına başladığım telefondan bir kaç görsel.
Telefon hala yapım aşamasında, süreci cylex store discordumda paylaşıyorum.

image.png
resim_2023-04-02_150929937.png
(resime tıklayıp zoom atın)

Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için discord üzerinden ulaşabilirsiniz.
Discord: C Y L E X#0337

Bence ios teması yerine kendin bir tema oluşturup tamamen custom bir telefon yapabilirsin, piyasa da çok fazla ios temalı telefon var.

Bence ios teması yerine kendin bir tema oluşturup tamamen custom bir telefon yapabilirsin, piyasa da çok fazla ios temalı telefon var.
Kendim tema yapıp ekstra uğraşmak yerine hali hazırda beğenilen işletim sisteminin hazır tasarımı olan uygulamalarını kullanmak çok daha mantıklı ve pratik. Piyasadaki telefonların neredeyse hepsinin kendine göre bir sorunu var, bazısı 40 oyuncu üstünde sunucuda çok fazla lag yapıyor, bazılarında direkt ui kasıyor, bazılarının tasarımı kötü, bazıları da direkt kötü yazıldığı için çok sorunlu. Kasma sebebinin sayfalara doğru ayrılmaması ana sebebi, bu telefonda da tüm uygulamalar sayfalara ayrıldığı için açılmadığı sürece herhangi bir div'i yüklenmeyecek ve böylece böyle bir sorun olmayacak. Lag kısmında da gerekmedikçe herhangi bir şekilde SQL kullanmayı düşünmüyorum, onun yerine JSON ile datalarını tutacağım.

bok gibi olmuş derdim ama güzel olmuş eline sağlık

Kendim tema yapıp ekstra uğraşmak yerine hali hazırda beğenilen işletim sisteminin hazır tasarımı olan uygulamalarını kullanmak çok daha mantıklı ve pratik. Piyasadaki telefonların neredeyse hepsinin kendine göre bir sorunu var, bazısı 40 oyuncu üstünde sunucuda çok fazla lag yapıyor, bazılarında direkt ui kasıyor, bazılarının tasarımı kötü, bazıları da direkt kötü yazıldığı için çok sorunlu. Kasma sebebinin sayfalara doğru ayrılmaması ana sebebi, bu telefonda da tüm uygulamalar sayfalara ayrıldığı için açılmadığı sürece herhangi bir div'i yüklenmeyecek ve böylece böyle bir sorun olmayacak. Lag kısmında da gerekmedikçe herhangi bir şekilde SQL kullanmayı düşünmüyorum, onun yerine JSON ile datalarını tutacağım.
Bir yandan bu tarz bir problem de var evet.

Güzel cihaz çentik dinamikmi?

güzel gözüküyor eline sağlık

+rep güzel görünüyor başarılarınızın devamını dilerim.

Güzel olmuş dinamik adayı da yapınca tam olur

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!