Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Tamamiyle Disc Uyumlu Piyasa Değeri 500₺+ Olan Yaptığım Paketi Ücretsiz Veriyorum Empire V1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başka Bir Bilgisayarda Tekrar Denedik Sorun Yoktu Bilginize Kurulumda Bir Hata Yapıyor Olabilirmisiniz

indirip dosyayı atıp spqlini okutup start verdik

Paketin piyasa değeri tarafımızca çok yüksek belirlenmiştir. Ancak Son zamanlarda şahit olduğumuz olaylar iyice canımızı sıkmaya başladı. Amacımız bozuk paket satan ve editleyip kendi paketi gibi paylaşan kişilerin önüne taş koymaktır. Evet taş koymak yanlış duymadınız. Piyasada artık çakma developerlar dolaşmaya başladı. İsminin önüne Laptop işareti koyup, sonuna "</>" işareti koyarak işler başardıklarına, başaracaklarına inanıyorlar. Belki bu pakete de eklemeler koyup satacaklar, ama herkes en azından bu paketin burdan çıktığını bilmiş olacak. Aylarca, haftalarca işini tamamlayamayan developerlar var. 24 Saatlik bir süre zarfında bu işi ortaya koyduk. Paketi herkese açık paylaşma sebebimiz piyasada olmayı hak etmeyen kişilere karşı koymaktır. Çok düşman kazanacağız belki, belki sunucularımıza akıllarınca DDOS atacaklar. Fakat unutmasınlar ki biz piyasada yeni değiliz, son da olmayacağız. Bir yerden darbe alırız, öbür yerden yine yükseliriz. Amacımız piyasayı öldürmek değil, sadece işinin ehli olan insanları ayıklamaktır. Teşekkür ederim. Özellikler aşağıda yazmaktadır. Kullananlara şimdiden hayırlı olsun :)

-----Görüntüler-----

Özel Hazırlanmış Harita

Ekli dosyayı görüntüle 5670

-
Slotlu Envanter Sayesinde Silah Basan Hilecilerden Ve Admin Power Kullanan Zeki Arkadaşlarımızdan Bu Sayede Önlem Alındı

Ekli dosyayı görüntüle 5671

-

Animasyonlu Bagaj Ve Torpido Sistemi

Ekli dosyayı görüntüle 5673

-
Animasyonlu Zırhlı Araç Soygunu

Ekli dosyayı görüntüle 5674

-
Özel Hack Sistemi

Ekli dosyayı görüntüle 5675

-
Geliştirilmiş Banka Sistemi

unknown.png

-
Bidon Alabilirsiniz Fakat Bidon İtem Olarak Gelmediği İçin Cheat Engine Veya Farklı Hile Kullanan Arkadaşlarımız Bidondan Silah Üretemiyor Sadece Araca Benzin Doldurabilir

unknown.png

-
Animasyonlu Ot Kesme Sistemi

unknown.png

-
İllegal Altın Kaçakçılığı Yapılabilir (Tüm Sitemler ProgressBar Uyumlu Ve Animasyonlu)

unknown.png

-
NPC'lere Uyuşturucu Satılabillir Not: İyi Görünümlü Yani Takım Elbiseli Vs. İnsanlar Ya Almıyor Yada Daha Çok Para Veriyor Aynı Zamanda İlk Reddedince Birdaha Daha Düşük Fiyattan Teklif Verebilirsiniz Eğer Onuda Reddederse Polise İhbar Atıyor Veya Bazen Direk Polise İhbar Gönderiyorlar

unknown.png

-
Özel Araç Taşıma Sistemi Çalıntı Araçları Bir Uçtan Öbür Uca Taşıyorsunuz Ancak Polise Bildirim Gidebiliyor Dikkatli Olun

unknown.png

-
Aracınızı Belirli Noktalara Tamire Bırakabilirsiniz 1-2 Dakika Sürer Ve İşlem Bitince Telefonunuza İsminiz Ve Aracın Plakası İle Araç Tamir Edilmiştir Mesajı Gelir

unknown.png

-
Hapishanedeki Arkadaşınız İle Konuşabilmeniz İçin Özel Kısım Vardır Ekstra Olarak Hapisteyken Koli Taşıyarak Ceza Sürenizi Azaltabilirsiniz... Bir Diğer Özelliklerimiz İse Hapishane Güvenlikleri İçin Özel Çalışma Alanları Mevcut Bu Kısımlara Sadece Keycard İle Giriliyor

unknown.png

-
Polis Silahcısı Disc İle Uyumlu Hale Getirilmiştir

unknown.png

-
Polis Müdürü Ve Amiri Baskınlardan Gelen Karaparayı Veya Rüşvet İle Kara Para Bozabilir

unknown.png

-
Polisler İçin Veritabanı Sistemi Suçlu Eklemek Ve Çıkarmak Çok Basit

unknown.png

-
Meslek Gerektirmeyen Çiftçilik İle Mevsim işcisi Olunabiliyor Ücretsiz Sağlanan Traktör İle Tarlada Gezinip Sonrasında Buğdaydan Ekmek Üretip Satabilirsiniz Veya Ürettiğiniz Ekmeği Yiyebilirsiniz

unknown.png

-
Belirli Bölgelerde /tamir Komutu İle Arac Tamiri

unknown.png

-
Özel 3D Oda Seçimli Motel Sistemi Oda Görseldeki Gibi Seçilip Satın Alınıyor

unknown.png

-
Animasyonlu Ölü Lootlama Ve Adam Soyma Vardır Ancak Video Çekemediğim İçin Gösteremedim Uploadım 0.20 Civarında

Paketin Daha Eklemediğim Birçok Özelliği Vardır Ve Güncellemeyede Devam Edicem Paketi Kullanan Arkadaşlardan Bir Ricam Var Sunucu Tagına Empire Ve Mafalay Eklerseniz Beni Mutlu Etmiş Olursunuz.
Discord: Mafalay#2472

Paketi Yapımında Büyük Emeği Geçen Cebrail'e Ve Basic Paket İçin FatihKaan'a Özellikle Teşekkür Ediyorum

Virüstotalde 2 adet tehtid Var Neden Olduğu Hakkında Bir Fikrim Yok Tıpatıp Kendi Sunucumda Kullandığım Halini Paylaştım Menüsü Felan Santosturk Özel Editlenmiş Zaten Farkedersiniz​
+REP

++

Her şeyi düzgün kurduğumu düşünürken başlat cmd yi çalıştırıyorum fakat anında kapanıyor, acaba kısa şekilde pakedi kurmak isteyen birinin yapması gerekenleri birkaç madde halinde açıklar mısınız, teşekkürler.

//

Son düzenleme:
başlat cmd dosyasını aç içini kendine göre düzenle klasör konumundan dolayı kapanıyor olabilir

Çevrimiçi dosya olarak kaydetmemden ötürü hataya sebep oluyormuş, paket güzel elinize sağlık.

+güncel

PAKETTE BUG VAR KİMSE BİRBİRİNİ GÖREMİYOR ARADA KAYBOLUNUYOR VS.

PAKETTE BUG VAR KİMSE BİRBİRİNİ GÖREMİYOR ARADA KAYBOLUNUYOR VS.
Sorun Seninle Alakalı Suan 3 Sunucuda Aktif Aynı Paket Kullanılıyor Onu Geçtim Özelden 5 Veya 6 Kişide Bana Teşekkür Mesajı Yolladı Kendin Yapamayıp Paketi Suçlaam

Arkadaşlar pakette sorun yok bende kurdum siz kurarken sql i essential mode düşürüp yeni database ekleyip server cfg üzerinde yazan database ismi ile yeni database oluşturun ve tekrar okuturun direk sql açıp okutursanız çalışmayabilir.

Paketin piyasa değeri tarafımızca çok yüksek belirlenmiştir. Ancak Son zamanlarda şahit olduğumuz olaylar iyice canımızı sıkmaya başladı. Amacımız bozuk paket satan ve editleyip kendi paketi gibi paylaşan kişilerin önüne taş koymaktır. Evet taş koymak yanlış duymadınız. Piyasada artık çakma developerlar dolaşmaya başladı. İsminin önüne Laptop işareti koyup, sonuna "</>" işareti koyarak işler başardıklarına, başaracaklarına inanıyorlar. Belki bu pakete de eklemeler koyup satacaklar, ama herkes en azından bu paketin burdan çıktığını bilmiş olacak. Aylarca, haftalarca işini tamamlayamayan developerlar var. 24 Saatlik bir süre zarfında bu işi ortaya koyduk. Paketi herkese açık paylaşma sebebimiz piyasada olmayı hak etmeyen kişilere karşı koymaktır. Çok düşman kazanacağız belki, belki sunucularımıza akıllarınca DDOS atacaklar. Fakat unutmasınlar ki biz piyasada yeni değiliz, son da olmayacağız. Bir yerden darbe alırız, öbür yerden yine yükseliriz. Amacımız piyasayı öldürmek değil, sadece işinin ehli olan insanları ayıklamaktır. Teşekkür ederim. Özellikler aşağıda yazmaktadır. Kullananlara şimdiden hayırlı olsun :)

-----Görüntüler-----

Özel Hazırlanmış Harita

Ekli dosyayı görüntüle 5670

-
Slotlu Envanter Sayesinde Silah Basan Hilecilerden Ve Admin Power Kullanan Zeki Arkadaşlarımızdan Bu Sayede Önlem Alındı

Ekli dosyayı görüntüle 5671

-

Animasyonlu Bagaj Ve Torpido Sistemi

Ekli dosyayı görüntüle 5673

-
Animasyonlu Zırhlı Araç Soygunu

Ekli dosyayı görüntüle 5674

-
Özel Hack Sistemi

Ekli dosyayı görüntüle 5675

-
Geliştirilmiş Banka Sistemi

unknown.png

-
Bidon Alabilirsiniz Fakat Bidon İtem Olarak Gelmediği İçin Cheat Engine Veya Farklı Hile Kullanan Arkadaşlarımız Bidondan Silah Üretemiyor Sadece Araca Benzin Doldurabilir

unknown.png

-
Animasyonlu Ot Kesme Sistemi

unknown.png

-
İllegal Altın Kaçakçılığı Yapılabilir (Tüm Sitemler ProgressBar Uyumlu Ve Animasyonlu)

unknown.png

-
NPC'lere Uyuşturucu Satılabillir Not: İyi Görünümlü Yani Takım Elbiseli Vs. İnsanlar Ya Almıyor Yada Daha Çok Para Veriyor Aynı Zamanda İlk Reddedince Birdaha Daha Düşük Fiyattan Teklif Verebilirsiniz Eğer Onuda Reddederse Polise İhbar Atıyor Veya Bazen Direk Polise İhbar Gönderiyorlar

unknown.png

-
Özel Araç Taşıma Sistemi Çalıntı Araçları Bir Uçtan Öbür Uca Taşıyorsunuz Ancak Polise Bildirim Gidebiliyor Dikkatli Olun

unknown.png

-
Aracınızı Belirli Noktalara Tamire Bırakabilirsiniz 1-2 Dakika Sürer Ve İşlem Bitince Telefonunuza İsminiz Ve Aracın Plakası İle Araç Tamir Edilmiştir Mesajı Gelir

unknown.png

-
Hapishanedeki Arkadaşınız İle Konuşabilmeniz İçin Özel Kısım Vardır Ekstra Olarak Hapisteyken Koli Taşıyarak Ceza Sürenizi Azaltabilirsiniz... Bir Diğer Özelliklerimiz İse Hapishane Güvenlikleri İçin Özel Çalışma Alanları Mevcut Bu Kısımlara Sadece Keycard İle Giriliyor

unknown.png

-
Polis Silahcısı Disc İle Uyumlu Hale Getirilmiştir

unknown.png

-
Polis Müdürü Ve Amiri Baskınlardan Gelen Karaparayı Veya Rüşvet İle Kara Para Bozabilir

unknown.png

-
Polisler İçin Veritabanı Sistemi Suçlu Eklemek Ve Çıkarmak Çok Basit

unknown.png

-
Meslek Gerektirmeyen Çiftçilik İle Mevsim işcisi Olunabiliyor Ücretsiz Sağlanan Traktör İle Tarlada Gezinip Sonrasında Buğdaydan Ekmek Üretip Satabilirsiniz Veya Ürettiğiniz Ekmeği Yiyebilirsiniz

unknown.png

-
Belirli Bölgelerde /tamir Komutu İle Arac Tamiri

unknown.png

-
Özel 3D Oda Seçimli Motel Sistemi Oda Görseldeki Gibi Seçilip Satın Alınıyor

unknown.png

-
Animasyonlu Ölü Lootlama Ve Adam Soyma Vardır Ancak Video Çekemediğim İçin Gösteremedim Uploadım 0.20 Civarında

Paketin Daha Eklemediğim Birçok Özelliği Vardır Ve Güncellemeyede Devam Edicem Paketi Kullanan Arkadaşlardan Bir Ricam Var Sunucu Tagına Empire Ve Mafalay Eklerseniz Beni Mutlu Etmiş Olursunuz.

Discord: Mafalay#2472

Paketi Yapımında Büyük Emeği Geçen Cebrail'e Ve Basic Paket İçin FatihKaan'a Özellikle Teşekkür Ediyorum

Virüstotalde 2 adet tehtid Var Neden Olduğu Hakkında Bir Fikrim Yok Tıpatıp Kendi Sunucumda Kullandığım Halini Paylaştım Menüsü Felan Santosturk Özel Editlenmiş Zaten Farkedersiniz​
Elline sağlık. Çok iyi olmuş. Fakat bu paket ve database Google drive a yüklerseniz çok mutlu olurum. OneDrive dalimit olduğu için artık database indiremiyorum yandexdede hesap kurmamız lazım. Google drive a yüklersen çok iyi olur.

Elline sağlık. Çok iyi olmuş. Fakat bu paket ve database Google drive a yüklerseniz çok mutlu olurum. OneDrive dalimit olduğu için artık database indiremiyorum yandexdede hesap kurmamız lazım. Google drive a yüklersen çok iyi olur.
Hocam CEBRAIL CEBRAIL arkadaşımız paylaşmış sadece link olarak. Oradan indirebilirsiniz. Pakette sıkıntı yoktur. Yapamayanlar bilen kişilerden yardım alabilir.

onerın ıcın sagol hemen haledıcez

EmpireV1.rar EmpireV1.sql google drive linklerıdır kısa zamanda konuyada eklenecektır

Moderatör tarafında düzenlendi:
Linkler tarafımca kaldırılmıştır. VirüsTotal ile birlikte tekrar ekleyebilirsiniz.
Hocam 500MB üstü dosyalara virustotal ekleyemediğimizi 3 cevapta belirttik. Lütfen anlayışla karşılayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!