Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

tahliye

Boşuna boş sanal mafyaclık yapmayın sadece boş muhabbet yaparsınız arkadaşlar. 17-18 yaşında sanalda sabah akşam takılan insanlarsınız. O atılan videoda ki cocuklardansınız anladığım kadarıyla bu kadar boş yükselip ağlamanıza gerek yok

DF
Boşuna boş sanal mafyaclık yapmayın sadece boş muhabbet yaparsınız arkadaşlar. 17-18 yaşında sanalda sabah akşam takılan insanlarsınız. O atılan videoda ki cocuklardansınız anladığım kadarıyla bu kadar boş yükselip ağlamanıza gerek yok
bak dosti yaşım 17 sanal mafyacılık falanda oynadığım yok. bana burda boş laga luga yapma ayrıca instagram mehmet_viber bak bakayım sabah akşam sanalda mı takılıyorum. cebine sokamayacağın paralarla giremeyeceğin mekanlara giriyorum embesil evlat seni. istanbuldaysan gel yeke yek kim düşerse bu mesaja yanıt olarak adres & şehir veremiceksende sus botunu geliştir harici benim konumdan uzaklaş.

DF
Dosti 17 yaşında cocuklara adres mi :D ne yapcan benim evimede eşya mı gönderceksin, cc mi geçeceksin kıyamam ya sana yapsana birşeyler

DF
Kanka botu yazmak için çok düşündün mü komutlar hakkında ne yapabilirim diye

DF
Dosti 17 yaşında cocuklara adres mi :D ne yapcan benim evimede eşya mı gönderceksin, cc mi geçeceksin kıyamam ya sana yapsana birşeyler
17 yaş dalgası, eşya mı göndercen dalgasını boşa vur bra, aight adres falan verme. ver şehrinde semtinde çıkabileceğin bi mekan, park, sokak farketmez oraya geleyim

DF
17 yaş dalgası, eşya mı göndercen dalgasını boşa vur bra, aight adres falan verme. ver şehrinde semtinde çıkabileceğin bi mekan, park, sokak farketmez oraya geleyim
bi hesapladım da ben sanala başladıgımda sen 10 yaşındaymışsın la :D

DF
bi hesapladım da ben sanala başladıgımda sen 10 yaşındaymışsın la :D
hala yaş tatavası yapıyosun tamam benden yaşça büyüksün eyvallah, ben doğmadanda bu dünyadaydın tamam sensin. şimdi uzatma laga lugayı kes bana gelebileceğim bi yer söyle yaşını karşımda göster forumdan, fivemden ne bana laf yapıyon sanal mafyalık duyarı kasan sendin gel IRL ne oldu? 17 yaşında çocuktan mı korktu götün???

DF
7-8 Yıldır senin gibi real gel, adres ver, kapışalım, öldürürm, vururum, kırarım diyen veledleri gördüm. Sadece lafta boş iş yapıyorsunuz. Ondan dolayı pek siklemiyorum, ilerde sende anlarsın zaten bu muhabbetleri sen gidip babanın adına kullandıgın hattın ve ev internetin ile sanal mafyacılık yapmaya devam et

DF
7-8 Yıldır senin gibi real gel, adres ver, kapışalım, öldürürm, vururum, kırarım diyen veledleri gördüm. Sadece lafta boş iş yapıyorsunuz. Ondan dolayı pek siklemiyorum, ilerde sende anlarsın zaten bu muhabbetleri sen gidip babanın adına kullandıgın hattın ve ev internetin ile sanal mafyacılık yapmaya devam et
baksen 😃

DF
Korkulanadam231

DF
beni tanıyan tanıyo bra senin gibi fivemden atıp tutan 2 - 3 tane daha kendini büyük gören elemanı kapısının önünde rezil ettim hala gelmiş bana sanal mafyalık diyosun lan sana diyomki adres ver hadi onuda verme bana yer söyle hadi yeride söyleme istanbul/fatih/mevlanakapı mahallesi/şehremini meydan parkı ya gel ya bana mekan ver ya da dcden ulaş sana telefon numaramı atayım ara beni yüzüme konuş ya da s* konumda gözükme

DF
Kimseye jest filan yapma sakın tamam?

DF

Ekli dosyalar

• 1680857044398.png
    1680857044398.png
    23.8 KB · Görüntüleme: 35
, o zaman yapta paylaş benim botu
kanki o kadar boş ve ezik bir insansın ki cevap bile vermiyecektim, burda yaş, bilgi muhabbetine girmek istemiyorum zaten şu an bu konunun altına yazan insanlar kendini kanıtlamış insanlar sen neyin dalgasındasın anlamış değilim. + olarak sabah akşam sanaldasınız diyosun daha ortamımızda yoksun ne anlatıyon?

DF
beni tanıyan tanıyo bra senin gibi fivemden atıp tutan 2 - 3 tane daha kendini büyük gören elemanı kapısının önünde rezil ettim hala gelmiş bana sanal mafyalık diyosun lan sana diyomki adres ver hadi onuda verme bana yer söyle hadi yeride söyleme istanbul/fatih/mevlanakapı mahallesi/şehremini meydan parkı ya gel ya bana mekan ver ya da dcden ulaş sana telefon numaramı atayım ara beni yüzüme konuş ya da s* konumda gözükme
bekliyorum Raviwen Raviwen

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!