Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Sunucuya Rest attıktan sonra

oguzhan1414

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba iyi forumlar sunucuya Rest attıktan sonra herkesin motelde oyuna başlamasını istiyorum bunun için bir script vs. Var mıdır?

DF
Rest Derken anlamadım ama giriş başlangıcını jsfour-register den ayarlıyabilirsin.

DF
Sunucuya her rest atıldığında oyuncuları belli bir alana toplayacak bir script lazım

DF
Sunucunuzun resources>System>spawnmanager içinde spawnmanager.lua'yı editleyebilirsiniz.

DF
gurunyx gurunyx kanka rest den sonra spawn için diyorum yanlız yanlış anlamadın dimi? Rest den sonra oyuncuların bir konuma toplanmasını istiyorum

DF
O oguzhan1414 Evet, oyundaki tüm spawnlar spawnmanager'dan geçer. Tüm spwan tanımlamaları spawnmanager'a bağladır. İsterseniz burada tanımlanmış function örneklerinden kendiniz yazabilir veyahut ilgili kısımları editleyebilirsiniz.
Hali hazırda bir şey yok, kendiniz yazmanız veyahut düzenlemeniz gerekiyor. Ben de yol göstermek istedim.

DF
Lakin küçük bir uyarıda bulunmak isterim, Oyundan düşme, ping, ms, crash sorunlarıyla rol ortasında düşen kişiler her daim motelde başlamak zorunda kalacaklar. Oyun içi yetkilileri bu durum yorabilir.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!