Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Sunucuya bağlanırken connection timeout aftter 60 seconds

• Konbuyu başlatan Japs
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 1K

Japs

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba başlıkta da yazdığım gibi bazı insanlar sunucuma girerken connection timeout after 60 seconds hatası alıyor ve bu duruma denk gelen bir daha sunucuya girmiyor acil yardıma ihtiyacım var sebebini bulamadım bir türlü fikri ya da çözümü olan varsa bekliyorum,iyi forumlar.

citizenfx.log.9 dosyanızı gönderin incelemek isterim.

Bu dosya yalnızca benim bilgisayarımda var ve ben bu sorunla karşılaşmıyorum panelde aradım ve panelde bu dosya yok.

Ekli dosyalar

• citizen.zip
    34.3 KB · Görüntüleme: 15
Kod:
[    321484] ^1SCRIPT ERROR: @skinchanger/client/main.lua:374: attempt to index a nil value (local 'skin')^7
[    321484] ^3> ref^7 (^5@esx_clotheshop/client/main.lua^7:157)
[    321484] ^3> handler^7 (^5@esx_skin/client/main.lua^7:296)
[    321484] ^3> handler^7 (^5@esx_clotheshop/client/main.lua^7:156)
[    321484] ^3> fn^7 (^5@esx_clotheshop/client/main.lua^7:218)

Bu hatayı çözmeyi deneyin muhtemelen çözülecektir diye tahmin ediyorum gözüme çarpan bu var.

İlginiz için teşekkür ederim fakat bahsettiğim gibi vds sunucuma kendim giriş yaparken sorun yaşamıyorum fakat bağlanmaya çalışan "bazı" oyuncular bu hatayı alıyor ve doğal olarak oyuncu kaybediyorum , yardımınız için teşekkürler.

İlginiz için teşekkür ederim fakat bahsettiğim gibi vds sunucuma kendim giriş yaparken sorun yaşamıyorum fakat bağlanmaya çalışan "bazı" oyuncular bu hatayı alıyor ve doğal olarak oyuncu kaybediyorum , yardımınız için teşekkürler.

Tamam bu sorunu çözerseniz belki "bazı" oyuncular da artık girebilir denemekten zarar gelmez.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!