Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

sunucumuza yetkili aranmaktadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brkalkn1907

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Fivem Serverimde Yetkili Admin Arıyorum

Sunucu Adı : Hyper RolePlay
Yaş Sınırlaması : 18
İstediğiniz Günlük Online Süre : 5
Aradığınız Özellikler : Admin , Rehber , Rol eğitmeni, graphic editor, script işinden anlayan kişiler aramaktayız. Discord bilgisi olan, oyun içi bilgisi olan ve rol kurallarına göre hareket edebilen varsa discord adresimize gelebilir.
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : kullanıcı adı : ProofStriker#3025
Diğer / Ek :
--KURALLAR-- 1.) RDM Kesinlikle yasaktır, affedilemez bir geçici/kalıcı uzaklaştırma sebebidir. 2.) RP oyunda kalır, discorddan rol yapılamaz. Aynı şekilde herhangi bir anlaşmamazlığınızı Discord'a taşımamaya gayret edin, çözemediğiniz bir konuda bize bildirin. 3.) Mikrofon kullanmak kesinlikle zorunludur, kullanmamak sınırsız ban sebebidir. 4.) Herkes birbirine saygı duymak zorundadır. 5.) Reklam yasaktır. 6.) Script, mod, bug, vs. gibi kullananlar veya kullanmaya çalışanlar kalıcı olarak uzaklaştırılacaktır. 7.) Yoneticileri Discord'da etiketlemek yasaktır. 8.) Kufur cok hassas bir noktadır, etmemeye özen gösterin. Bunun için desteğe çağrılırsanız geçici veya kalıcı uzaklaştırma ile karşılaşabilirsiniz. 9.) Oyunda rol dışına çıkmak yasaktır. 10.) Ems ve polise saygılı olmanız beklenir.

--KURALLAR-- 11.) Kimse kimseden üstün değildir. 12.) Polis ve Doktor Araçlarını Çalmak Yasaktır ve Ban Sebebidir. 13.) Rehber ve üzeri yetkiye sahip kişileri etiketlemek yasaktır. 14.) Tarafımızca zararlarınızın karsılanması için SS veya Video atmanız yeterlidir. ( 2 side yoksa yapacak birsey yoktur. ) 15.) Guvenli bölgelerde adam kaçırmak,çatışma cıkarmak kesinlikle yasaktır.( GALERİ-HASTANE-İŞ KUR ) 16.) WhiteList Mesleklerinde olan kişiler gecersiz ihbar geldigi zaman yekililere bildirmek zorundadırlar. 17.) Araç ile kacış rollerinde araba takla atarsa biryerlere hızlıca carparsanız yaralı rolu yapmanız zorunludur. ( eger surekli saga sola carpıp dewam edersenız uyarı alırsınız.) 18.) Banka soygunlarında kapı girişleri bloke edilemez. ( araç cekmek - kutu koymak ) 19.) Rol esnasında arac spawn noktalarından tekrardan arac cıkartıp kacmaya calısmak uyarı sebebidir. 20.) Eger illegal işlerde sürekli araçsız yapılırsa ve cantanız yoksa polis ustunuzdeki herseye el koyabilir. ( cunki cantanız ve arabanız olursa sizin için daha iyi olur eger yoksa ustunuze o kadar fazla illegal bulunduramazsınız.) 21.) Polislere ve Doktorlara boş ihbar vermek agır uyarı sebebidir. 22.) Karakol onunde copbait yapmak polisleri kıskırtmak ban sebebidir. 23.) Rolün ortasında sacma birsekılde rol dısı konusuyorum demek uyarı sebebedir. ( Eger ciddi bir probleminiz varsa sorun olmayacaktır.) @everyone

DF
Son düzenleme:
Discord davet linki geçerlilik süresi bitmiş aktif sınırsız bir link atarsan bir konuşabiliriz 750 saat fivem oynamam var ve birçok Server de yönetim ve adminlik yaptım.

DF

buyrun davet linki gelebilirsiniz. ismim burak söylerseniz yönetimden birine yardımcı olacaktır.

DF
Son düzenleme:
merhabalar discord daveti geçersiz diyor bende bi kaç yerde yöneticilik olsun adminlik olsun yaptım ve yeni yerler denemeye karar verdim
discord daveti atarsanız konuşalım yaşım 20 bu arada

DF
Konu pasiflikten dolayı tarafımca kapatılmıştır.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!