Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Sunucumun Serverlist De Gözükmesini Nasıl Sağlarım ?

• Konbuyu başlatan beakq
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 2K
Ev(Kişisel Bilgisayar) sunucuma eklediğim scriptlerin arkadaşım ile sıkıntısı olup olmadığına bakmak istiyoruz fakat sunucum serverlist de olmadığı için gelemiyor ne yapmam gerek?
direct connectden "localhost" yazarak giriş yapabilirsin.

bu videoda 8.30 dan itibaren gösterilen herşeyi yaptım ama dediğini anlamadım :(
2889
Sondaki "30170" kısmını "30120" yaparmısın eğer zaten "30120" ise öyle kalsın olması lazım. Açtığın portta sıkıntı vardır demektir bu. Ve arkadaşına ip adresini ver şu şekilde girsin f8 konsola "connect xx.xx.xx.xxx:30120" şeklinde denesin arkadaşın.

30120 portuna port açıp ayarlar.cfg'sine portunu girdikten sonra arkadaşın connect ip:30120 ile giriş yapsın eğer server liste gözükmesini istiyorsan key alman gerekir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!