Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucumfix komikliği ... (Oversell'den uzak durun.)

ayberkkys ayberkkys helal et sunucunu patlatmışım hileyle

S Staris sende helal et kanki sana vuracak adamların önüne geçememişim

Bu arada fivem cok sunucu vurdum hile soktum gizlim saklım yok hersey karsılıklı bana dokunana dokundum onun için bi sıkıntı yok
erdener hep boşsun biliyo musun arma 3 te de böyleydin hala böylesin boşsun amaçsızsın keşke SANSÜR yakalayıp 2 tur SANSÜR

Fivemtürk üzerinde milleti dolandırdığını buldum.

73147

Böyle elemanlar forumda hala varmış...

Bugünki konumuz yalan ve yalanın altında yatan Psikoloji

Bu arkadaşlar illa şunu istiyorlar. O firmanın yaptığına dair kanıt... Ben müşterisi olsam gider sorardım bi açıklık isterdim bunlarda yalakalık yapıyor ...

merhaba, ben sunucumfixten 1 senedir hizmet alıyorum vds lerde sorun yaşamadım şuanda bir ilk yaparak piyasaya threadripper getirdi köstek olmak yerine destek olmak gerekiyor bence iyi forumlar

max sunucumfix

merhaba, ben sunucumfixten 1 senedir hizmet alıyorum vds lerde sorun yaşamadım şuanda bir ilk yaparak piyasaya threadripper getirdi köstek olmak yerine destek olmak gerekiyor bence iyi forumlar
İyi çalışmalar kardeşim. Demek ki sen dolandırmadığı tayfadansın değerlisin çünkü nadirsin.

Gece Gece Film İzlicektim Burayı Okurken Çekirdek Bitmiş Eline Sağlık :D @F3D3R4LL

///

Zaten kaliteli bir sunucu açıcaksan datafex'den şaşmaman gerekiyor bizzat satın almadım ama 2 3 kere kullanmışlığım oldu gerçekten türkiyedeki fivem açısından en kaliteli makinelere sahipler böyle 5 para etmeyen adamlardan uzak durmak gerekiyor gerçekten...

yani adamların threadripperi var olm 6 tane i9 a bedel :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!