Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucumfix komikliği ... (Oversell'den uzak durun.)

-10 ıq ile zorthost kuruyorum

Erdener -
Necip -

bunlar 4 yıl öncede rezil insanlardı hala öyleler insan bi kendini değiştirir geliştirir be kardeşim zamanında arma 3 sunucuları kendi hostuna geçsin diye ddos atıp kardeşim gel benim firmama geç geçmezsen didos atmaya devam ederim diyen rezil insanlar bunlar bunlardan 1 kuruşa bile birşey alınmaz necip çakır çakır bomba gibi sen bilirsin bunu çakıroğlu burası arma 3 e benzemiyor maalesef fivem de başka insanların borusu ötüyor

Erdener -
Necip -

bunlar 4 yıl öncede rezil insanlardı hala öyleler insan bi kendini değiştirir geliştirir be kardeşim zamanında arma 3 sunucuları kendi hostuna geçsin diye ddos atıp kardeşim gel benim firmama geç geçmezsen didos atmaya devam ederim diyen rezil insanlar bunlar bunlardan 1 kuruşa bile birşey alınmaz necip çakır çakır bomba gibi sen bilirsin bunu çakıroğlu burası arma 3 e benzemiyor maalesef fivem de başka insanların borusu ötüyor
Arma 3 <3

Bak bak yeni görüyorum :D

73027

Bir gün konuşmada bu muhabbet geçiyor ve bana inanılmıyor. Açıp intel i9 ların olduğu vcenter'ı gösteriyorum.

14 Fiziksel 160 Sanal sunucu (Sadece sanallaştırma için alttaki grafik geçerlidir)

Bir tek benim bunu yapmadığımı söyleyip, (bunu yapmayan tek gördüğüm firmasın diyor). Şimdi de yazmış 20 core işlemci verip overselling yapmadığımı :D

Ben tüm müşterilerimizin, hatta rakip firmaların önünde bile açıp sunucularımı gösterebiliyorken kendisi aynı şeffaflıkla müşterilerine hizmet verebilir mi acaba ????

73029

Bak bak yeni görüyorum :D

Ekli dosyayı görüntüle 73027

Bir gün konuşmada bu muhabbet geçiyor ve bana inanılmıyor. Açıp intel i9 ların olduğu vcenter'ı gösteriyorum.

14 Fiziksel 160 Sanal sunucu (Sadece sanallaştırma için alttaki grafik geçerlidir)

Bir tek benim bunu yapmadığımı söyleyip, (bunu yapmayan tek gördüğüm firmasın diyor). Şimdi de yazmış 20 core işlemci verip overselling yapmadığımı :D

Ben tüm müşterilerimizin, hatta rakip firmaların önünde bile açıp sunucularımı gösterebiliyorken kendisi aynı şeffaflıkla müşterilerine hizmet verebilir mi acaba ????

Ekli dosyayı görüntüle 73029
Tabiki veremez tr1 datafex ?

Ekli dosyayı görüntüle 73011
Ekli dosyayı görüntüle 73016

Dehost bir bu iki oldu artık yeter diyip tüm çıplaklığıyla ortaya dökelim her şeyi ???

Durumuma oversell (1 Tane fiziksele 40-50 tane sanal sunucu koyup overselling yapma ile alakalı bir şey yazıyorum)

Ekli dosyayı görüntüle 73013

Firması olup yine aynı şekilde yapan bir arkadaşım bana yazıyor bana mı yazdın diye yok hayır diyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 73014

Biz firma olarak oversell mantığının çalışma şeklini bile takip edemezken adamlar yaptığı itiraf ediyor.

Kim kimin altında kimler fiyatlara karar veriyor.

Ekli dosyayı görüntüle 73015

Ekli dosyayı görüntüle 73017

Durup durup Türknette ki yapıda ki ana dağıtıcılardan hat teklifi alan 0.10 kuruş daha ucuz olsa o tarafa kayacak bir firma :D

Kendi fiziksel sunucuları olmadığı için

Ekli dosyayı görüntüle 73018

Benden gelip fizikseller için teklif alan, sonra da bizi barındıran koca yürekli necip çakıroğlu....

Çokta kafa yormamak gerektiğini düşünüyorum.

Bu arkadaşlar türeme arkadaşlar kasa toplayamazken yardım istiyor gidip kasasını topluyorum. Sonra bizleri barındırıyor oluyorlar. Adımız üstünden prim yapıyorlar dehost adlı firma bir bu iki oldu neymiş efendim dehost datafexi barındırıyormuş yok efendim neymiş sunucumfix datafexi barındırıyormuş.

2 Adet fizikseli olan eleman 2 kabin barındırıyorsa (bu iki bahsi geçen firmanın kendine ait bile kabini olmaması ayrı bir komiklik tabi) tebrik ederdim yani...

Türknet üzerinde 2-3 büyük firma olarak bir yapı kurduk maliyetleri ortak yapmak için herkesin ağzına laf çalınmış durumda yok aynı yerden hizmet alıyoruz. Yok bizim altımızda barınıyor senin barındığın yapıyı kuran kişilerdenim ben. Bir problem olduğunda veri merkezine giriş yapıp problemi çözenlerdenim aynen efendim bizi barındırıyorsun.

Müşterilerine whmcs & wisecp üzerinden kesilmiş otonom faturayı düzenleyip atıyorlar. Ortada somut bir e-arşiv faturası bile bulunmuyor.

Siz siz olun bu tarz firmalardan uzak durun.
SEN BENİM BÜNYEMDE BARINMIYORMUYDUN OLM :D

Erdener -
Necip -

MahAllemizin muhtar adayı Erdener ve Dodisci yakın akrabası bomba gibi olan çakır GHFAJHADJGJGADJHDFH

Son düzenleme:
Okumayanda okusun kimse mağdur olmasın. Herkes gerçekleri öğrensin

Türkiyeye ilk threadripper 3970x vds hizmetini getirdiler bence hafife almamak lazım benim ismim niye geçti anlamadım ilk önce herkes kapısının önüne temizlemesi lazım
mecazi anlamda söylüyorum eşek mühürdar olmuş katır da defterdar kendiniz söyleyip kendiniz oynuyorsunuz fivemtürk datafex bünyesindedir onun için firmalar arası hesaplasma yeri olamaz tarafsızlık olmaz uzun lafın kısası adam başarılı işler yapıyor günes balcıkla sıvanmaz

vay vay vay ÇaKıRoĞlU abim arma 3 de fivem de dolandırmadığı saldırmadığı adam kalmamış sıra hostinglerde

Merhaba, fikrimi söylüyorum . Arkadaş oldugunuz zamanlar aranızda ticaretin dönmesi fiziksel alınıp satılması normal , bunları buralarda ifşalaman kötü göstermeye çalışmanız yanlış, burda ayıp birşey yok 3970x 256 ram fiziksel alabilen varsa alsın herkes konuşur.

Türkiyeye ilk threadripper 3970x vds hizmetini getirdiler bence hafife almamak lazım benim ismim niye geçti anlamadım ilk önce herkes kapısının önüne temizlemesi lazım
mecazi anlamda söylüyorum eşek mühürdar olmuş katır da defterdar kendiniz söyleyip kendiniz oynuyorsunuz fivemtürk datafex bünyesindedir onun için firmalar arası hesaplasma yeri olamaz tarafsızlık olmaz uzun lafın kısası adam başarılı işler yapıyor günes balcıkla sıvanmaz
Erdener dilersen konu altına geçmiş mesajlarından olan alıntıları yapıp;

Çakır beni dolandırdı. Bir daha bu *** le çalışmam. Bunun ben taa diye başladığın mesajları da atabilirim. Yalakalığın yeri bu forum değil

Yıl 2020 Erdenerle geçen mesajlarda ne buldum

73136

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!