Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum SUNUCUM İÇİN FİNANSAL BİR ORTAĞA İHTİYACIM VAR!

AYURTAX

Üye
FT Kullanıcı
FiveM üzerinden çok büyük bir projem var ve bu projem için finansal olarak sıkıntı yaşamayan bir ortak aramaktayım. Bu inanılmaz büyük projeye dediğim gibi katılmak istiyorsan DİSCORD İSMİNİZİ VERE BİLİRSİNİZ

NOT: TEKRAR EDİYORUM FİNANSAL OLARAK SIKINTI YAŞAMAYANLAR ORTAKLIK İÇİN YAZSIN

Son düzenleme:
FiveM üzerinden çok büyük bir projem var ve bu projem için finansal olarak sıkıntı yaşamayan bir ortak aramaktayım. Bu inanılmaz büyük projeye dediğim gibi katılmak istiyorsan DİSCORD İSMİNİZİ VERE BİLİRSİNİZ

Oggi Oggi ID:345636610488008704 konuşalım

iletişim kurar mısın imza da dc adım var

Arkadaşlar kendisine itibar etmeyin beni dolandırdı resmen ortaklık ayağına size paket vs vs şeyler aldırıp daha sonra gidiyor ailem yok diye yalan söyleyip arkadan oğlum diye ses geliyor. Eğer dolandırılmak isteyen varsa buyursun.

Ortak vs olmayı kimse düşünmesin bu arkadaş bı tık rüya falan görmekte rezil insanın teki zamanında benim tasarım sunucumda hep sese gelip bana ücretsiz logo yaparmısınız bana logo yapmayı öğretin diye geziniyordu sonrada bi psd attık diye profiline graphic designer yazmış

Sslerin hepsi değiştiği hesaplardan alınmıştır.

1712736413637.png

1712736420174.png

Eski nickleri : magota , valance , riso , ariso olarak geçmekte

fivem için yaşadığımız sorunlar ise hudda logomuz yok diye hep developere triggerlanıyordu ayrıyetten durduk yere gereksiz scriptler ekletme çabalarındaydı ben developerim diye geziyordu enson sözde tasarımcı olan arkadaş sadece script isimlerini vs biliyor kurmayı entegre etmeyi optimize etmeyi hiç birşeyi bilmiyor oyuncu çekmemiz lazımken adam sadece araba scriptlerine değer veriyordu sunucumuza kız owner çekmiştik sabah akşam onun aklıyla oynuyordu oyuncu çekmeye çalışıyordu kendisinin hiç bir bilgisi olmayarak ve şuanda bu adam benim arkadaşım xmagnetude ile yaptığım logoyu kullanıyor zenv sunucusuna özel o sunucuyla bu arakadaşın alakası yok bile sadece project leaderlik yaptı onuda doğru düzgün yapmadı bizde banlayınca buraya gelmiş ortak arıyor
ve önceki ortaklarıda hep script çaldığını hep oyuncuları çalıp farklı sunucular açtığını söylemesine rağmen biz onlara inanmayı bu adamı yanımıza aldık ama sonuc doğru çıktı

1712736605937.png

Herkese iyi bayramlar dilerim, discordumada beklerim .d

bu sahtekara inanmayın sunucuma ortak diye aldım bu vatandaşı iki yüzlülük yapıp beni sevdiğim dostlarımdan mahrum bırakıyordu ve kendisinde takıntı hastalığı tanısına vardım alt tarafı sunucu logosu yüzünden sunucuyu oyunculara göstermiyordu ufacık logo alt tarafı belki 5 saniyemi almaz düzeltmeye yani kısaca laf taşımayı seven bir eleman 25 yaşında olduğunu idda ediyor ama ben 25 yaşında olduğunu da düşünmüyorum 25 yaşında olan bir insanın ergen ergen tavırları olmaması gerekir sese girip bağırmalar çağırmalar falan yani olmaz böyle iş.

bu sahtekara inanmayın sunucuma ortak diye aldım bu vatandaşı iki yüzlülük yapıp beni sevdiğim dostlarımdan mahrum bırakıyordu ve kendisinde takıntı hastalığı tanısına vardım alt tarafı sunucu logosu yüzünden sunucuyu oyunculara göstermiyordu ufacık logo alt tarafı belki 5 saniyemi almaz düzeltmeye yani kısaca laf taşımayı seven bir eleman 25 yaşında olduğunu idda ediyor ama ben 25 yaşında olduğunu da düşünmüyorum 25 yaşında olan bir insanın ergen ergen tavırları olmaması gerekir sese girip bağırmalar çağırmalar falan yani olmaz böyle iş.
Zenv Sunucu Sahibi bu arada egehan..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!