Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Sunucu seçemiyorum!

ayberkreil

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle hepinize selam umarım herkes iyidir. Kısa ve öz bir şekilde konuya giriş yapacağım. 650 saattir GTA 5 ve yaklaşık 1k saat arma3 rp deneyimine sahibim. Ancak sunucu bulmakta güçlük yaşıyorum. Elbette bütün sunucular tanıtımında çok güzel. Herkes emek veriyor o yüzden elbette her sunucunun güzel yanları var ancak benim sunucularda gördüğüm ve baydığım bir olay var bilmem katılır mısınız ama olay şu RP sunucusu diye açılıp sadece HIRSIZ - POLİS oynayan sunucuları görmekten çok sıkıldım. Sosyal rp dediler tek yaptıkları market soymak, hard rp kuyumcu soymak, fun rp banka soymak. Kısacası gerçekten eğlenmedim ve kimse ile tartışmadan bulunduğum sunuculardan ayrıldım. Girmesi çok zor aylarca bekleyeceğim sunucularla işim yok. Gerçekten alımı açık olan ve rol anlamında kuvvetli bildiğiniz sunucular varsa lütfen bu postu cevaplayın.

⚠️Lütfen aşağıda belirttiğim sunucu tiplerini şimdiden hiç bana yollamayın.
-Sunucuda az kişi olan sunucuları atmayın ben ekip değilim sunucunun popülasyonu için bir şey yapamam.
-Gun Rp sunucularını atmayın.
-Fun Rp mümkünse atmayın çünkü fun rp yaparken eğlenmeyenlerdenim.

Şimdiden benimle eğlendiğin sunucuyu paylaştığın için teşekkür ederim.

-yorumu düzenledim silemediğim için.

Son düzenleme:

Yeni açıldık göz atmanızı öneririm ilgili destek ekibimiz ve scriptlerimiz hoşunuza gideceğini düşünüyorum.

Öncelikle merhaba bende arma 3'den gelen bir oyuncuyum ve senin düşünceni anladığım için Arma 3'den gelen yetkili kadromuzla bir sunucu açıyoruz senide aramızda görmekten gurur duyarız.
discord.gg/hasrp

adresine gelirseniz size sunucuyu tanıtabiliriz sevgiler sağlıcakla kalın

merhabalar sunucumuz yeni açıldı bizde ona göre kaliteli ekipler arıyoruz sizler gelmek ister misiniz?

Öncelikle hepinize selam umarım herkes iyidir. Kısa ve öz bir şekilde konuya giriş yapacağım. 650 saattir GTA 5 ve yaklaşık 1k saat arma3 rp deneyimine sahibim. Ancak sunucu bulmakta güçlük yaşıyorum. Elbette bütün sunucular tanıtımında çok güzel. Herkes emek veriyor o yüzden elbette her sunucunun güzel yanları var ancak benim sunucularda gördüğüm ve baydığım bir olay var bilmem katılır mısınız ama olay şu RP sunucusu diye açılıp sadece HIRSIZ - POLİS oynayan sunucuları görmekten çok sıkıldım. Sosyal rp dediler tek yaptıkları market soymak, hard rp kuyumcu soymak, fun rp banka soymak. Kısacası gerçekten eğlenmedim ve kimse ile tartışmadan bulunduğum sunuculardan ayrıldım. Girmesi çok zor aylarca bekleyeceğim sunucularla işim yok. Gerçekten alımı açık olan ve rol anlamında kuvvetli bildiğiniz sunucular varsa lütfen bu postu cevaplayın.

-Sunucuda az kişi olan sunucuları atmayın ben ekip değilim sunucunun popülasyonu için bir şey yapamam.

Selam, sen de HardRP anlayışını benimsemiş, gerçekçi ekonomisi olan sosyal bir sunucuda rol yapmak istemez misin? Yüksek FPS optimizasyonu ile akıcı bir roleplay deneyimi yaşamak istersen aramıza katıl! Üstelik bir ekibin varsa onlarla birlikte katılabilirsin! #4JusticeRP

Merhaba, size istediğiniz rol ortamını sunma kapasitesine sahip olan sunucumuz 4Justice'a davet ediyorum. Sunucumuzda çeşitli mlo ve script bulunmakta. Aklınıza gelebilecek her türlü rolü, sanki gerçek hayattaymış gibi oyuna taşımak için tek adres. Özlenen hard-rp'yi tam da burada bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için discord adresimize bekleriz.
discord.gg/4justice

**ParaGon Roleplay V1 Açılış 01.02.2024 - Newqb altyapısı,
╠═════════════════════════════════════════════════
║► Eşsiz Scriptler, & %85 Sosyal - %15 Gun RP
║► Legal - İllegal Ekip Alımları
║► Çetelere özel oyun için meslekler,
║► Gelişmiş ve Kaliteli Scriptler
║► Gang permleri & Garajları & Hoodları
║► Yüksek FPS
║► Ekiplere İşletme Desteği
╠══════════════════════════════════════════════════
║► Uygun Fiyatlı Donate Araçlar, Mekanlar, Silahlar
║► Özlenen Fivem Rolleri
║► Çeşitli sosyal etkinlikler,
║► Sosyal mekan hediyeleri*
╠══════════════════════════════════════════════════
║ Discord Sunucumuz:**

Sesli olarak konuşursak daha sağlıklı olacağını düşündüm Discord ( chunter. ) dönüşünüzü bekliyorum şimdiden teşekkürler.

discord.gg/merlinv buyrun görüşelim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!