Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Sunucu Gecikmesi

ferhatbaba37

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Ferhat Ç. "TurBo"#7442
Kendime ait Freeroam sunucum var , sunucu 30 kişiyi gördüğünde f3 menü envanter ve chat açılması gecikme yaratıyor resmon değerleri çok fazla değil gibi , bir ara 19 kişi varken bile gecikme yaptı, Vds performansı kötü değil ama bazen interneti yavaşlıyor gibi sebebi bu olabilir mi tecrübeli arkadaşlar cevaplarsa sevinirim ,ona göre makine değiştirecem

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    16.2 KB · Görüntüleme: 84
F3, envanter, chat gibi UI ile çalisan seyler client tarafli oldugu icin verdigin bilgi dogrultusunda sorununun server tarafli olmadigini dusunuyorum.
Sorunu bulmak için profiler i çalistirip bu tarz seyleri kullanarak profiler den daha ayrintili bilgi alabilirsin.

F3, envanter, chat gibi UI ile çalisan seyler client tarafli oldugu icin verdigin bilgi dogrultusunda sorununun server tarafli olmadigini dusunuyorum.
Sorunu bulmak için profiler i çalistirip bu tarz seyleri kullanarak profiler den daha ayrintili bilgi alabilirsin.
1 sorun yok gibi

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    168.7 KB · Görüntüleme: 12
Tam olarak neye dayanarak 1 sorun olmadigini düsünüyorsun ?
Call tree altinda bence birkaç sorun ile rastlasacaksin grafiklerden gördügüm kadariyla..
evet haklısın ,sorun var bir kaç gün önce drift scripti bulmuştum bende ki paket qb o script esx diye paketi me ayrıyeten esx altyapı da kurmuştum bunlar sorunlu görünüyor

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    188.4 KB · Görüntüleme: 7
  • hghAlıntısı.PNG
    hghAlıntısı.PNG
    177.5 KB · Görüntüleme: 7
Tam olarak anliyamadim, qb pakete esx mi kurdun ?
evet deneme amaçlı kurmuştum esx in altyapı dosyasını essetinemode falan sırf drift scripti çalışacak mı diye deneme amaçlıydı baktım çalışıyor kalsın demiştim dosyalar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!