Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Sunucu Arıyoruz

Merhaba,#
Ekibimle LSPD Rolü yapabilceğimiz sunucu arıyoruz.
Yaş Ortalaması min 16.
Eğer sunucu güzelse yetkili ekibe katılabiliriz.
Lütfen 3-5 çeken sunucular yazmasın ve ilgilenebilecekseniz iletişime geçin.

Sunucu sahipleri Discord adreslerini bu konu altına yazarsa iletişime geçebilirim.

En geç pazar akşamına kadar arkadaş eklemiş olurum, bu aralar dışarıda işlerim var.

Sunucuyu beğenirsek donate atabiliriz.
Ortlama 600 saat LSPS tecrübem mevcut LSPD de yeni değilim.
Umarım güzel bi sunucu bulur ve güzel roller çeviririz.

PC Başında değilim Telefondan yazdığım için yazım hatası olabilir kusura bakmayın.

Son olarak benim fps sorunum yok fivem i High ayarlarda oynuyorum yani gözler kötü gibi bahane olmaz
Merhabalar iletişime geçelim lütfen! 911#9112

Merhaba hala sunucu arıyorsanız iletişim bilgilerimi size bırakıyorum Nefaice#1025

size burayı öneririm beyefendi.

Merhaba,
Yaş Ortalaması min 16.

Sunucu sahipleri Discord adreslerini bu konu altına yazarsa iletişime geçebilirim.

En geç pazar akşamına kadar arkadaş eklemiş olurum, bu aralar dışarıda işlerim var.

PC Başında değilim Telefondan yazdığım için yazım hatası olabilir kusura bakmayın.

Son olarak benim fps sorunum yok fivem i High ayarlarda oynuyorum yani gözler kötü gibi bahane olmaz
iletişime geçebilirsiniz Kylos#3104

Merhaba,
Yaş Ortalaması min 16.

| ***Selamlar, sizleri ve ekibinizi değerli hissettirecek sunucumuzda görmek isteriz.***

| ***Legal ve İllegal ekip alımlarımız açıktır. ( LSPD - SASP - LSSD - LSMD - DOJ )***

| ***Sosyal rol severlere özel map'ler ve etkinlikler.***

| ***Ailelere özel malikhaneler ve daha fazlası..***

| ***Çetelere özel Hood'lar***

| ***! +20 Oyuncu ile gelen ekiplere 1 aylık meslek ücretsiz. !***

| ***Gelip bilgi almanızı tavsiye ederim.*** ❤️

| discord.gg/viperp |

En güncel ve gelişmiş LSPD scriptlerini kullanıyoruz. Detayları görmek veya öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel discord: b.gurkan
Sunucu Discord:

Merhabalar DashV Roleplay sunucumuzda sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bizimle birlikte eşsiz bir rol deneyim yaşayacak ve keyifli vakit geçireceksiniz. Topluluğumuzda herkesin saygı gördüğü bir ortam oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Adaletli ve yetenekli bir yönetim ekibimiz var, kurallara uymak ve diğer oyunculara saygı göstermek herkesin görevi. Bizim sunucumuzda, gerçek hayatın heyecanını ve özgürlüğünü sanal dünyada yaşayabilirsiniz. Kendi karakterinizi oluşturarak, maceralara atılabilir, arkadaşlarınızla etkileşimde bulunabilir ve farklı mesleklerde kendinizi deneyebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız olduğunda, yönetim ekibimiz size yardımcı olmak için burada olacaktır.
  1. (düzenlendi)
    9326a1dd2217af6de80855060c7fc2ad.jpg

SUNUCUYA KATILMASI İÇİN BİR DAVET GÖNDERDİN​

DashV​

490 Çevrimiçi
    654 Üye

Katıldın

Ekli dosyalar

• STORy.png
    STORy.png
    1 MB · Görüntüleme: 1
Merhaba,
Yaş Ortalaması min 16.

.mergen. discord'dan bana ulaşırsan yardımcı olabilirim.

Merhaba arkadaşlar!

Heyecanla duyurmak istediğimiz bir haberimiz var: Yakında açacağımız Maximum Roleplay FiveM sunucusu için hazırlıklar tamamlandı! eşsiz ve kaliteli dolu bir deneyim yaşamak için hala sizin için geç değil.
- Arcade RP
- Orta Ekonomi
- Legal ve İllegal meslek çeşitliliği.
- Herkesin emeğini alabileceği güvenilir sistemler.
- Düzenli sosyal etkinlikler ve sosyal etkinliklere destek.
- Optimize edilmiş, oyuncu dostu sistemler ve mekanlar.
- Aile, kartel ve baron rolleri bulunmamakta.
- Sunucu uzun soluklu ve süreklilikli bir proje olduğu için emeğinizin boşa gitmesi gibi bir durum yok.
- Hızlı ve optimize destek sistemimiz ile boşa giden zamanlar artık geride kaldı.
- Admin power ve adam kayırmaya töleransımız yok!
- Herkes hata yapabilir ama suistimal edilmesine izin vermiyoruz.
- Donateler kesinlikle p2w değil kostümizedir.
- Kadın oyuncularımız tereddüt etmeden gelebilir. Rahatsız edici olaylar sergileyen oyunculara tavrımız sert ve nettir.
- Oyuncularımızın özgür olmasını ve kendi etkinliklerinin duyurularını OOC yerine İC olarak yapmasını destekliyoruz.
- AMACIMIZ HERKESİN KEYİF ALIP OYUN OYNABİLECEĞİ BİR PLATFORM KURMAKTIR.
- Discord Adresimiz: - Yaş sınırı : +17 - Çete, holding, LEGAL alımları aktiftir.
- 7/24 ilgili destek ekibi ekibi.
- Sosyal role destek ve imkan.
- Çete veya custom çete açmak için en az 5 kişi olmalısınız
- Holding açmak için en az 9 kişi olmalısınız Discord Sunucumuz Sunucumuzun gelişmelerini takip etmek, topluluk üyeleriyle etkileşime geçmek ve önemli duyuruları kaçırmamak için discord sunucumuza katılabilirsiniz. Discord sunucumuzda ayrıca script önerileri ve geri bildirimler için özel kanallar bulunmaktadır. Hepinizi sunucumuza bekliyoruz! Eşsiz bir roleplay deneyimi için hazır olun. BU AKŞAM BAŞLIYORUZ! Sevgiler, Maximum Roleplay Yönetimi

Selamlar. FiveM Türkiye platformuna nazaran farklı atmosfere sahip bir projemiz mevcut. İlgilenirseniz discord adresine girerek daha fazla bilgi sahibi olabilir veya farklı sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca fivemtürk forum ana sayfası üzerinde bulunan Reality V başlıklı sabit konu aracılığı ile bilgi sahibi olabilirsiniz.

merhabalar sunucumuz yeni açıldı bizde ona göre kaliteli ekipler arıyoruz sizler gelmek ister misiniz?

Selam, sen de HardRP anlayışını benimsemiş, gerçekçi ekonomisi olan sosyal bir sunucuda rol yapmak istemez misin? Yüksek FPS optimizasyonu ile akıcı bir roleplay deneyimi yaşamak istersen aramıza katıl! Üstelik bir ekibin varsa onlarla birlikte katılabilirsin! **#4JusticeRP **

Son düzenleme:

END V - NEW GB & GÜNCEL MÜKEMMEL SKRİPTLER & TEMİZ SOSYAL RP. ENDV​

Dostum selam. Sunucuyu 5-6 gün önce aktif ettik. Aktif olarak ekip arıyoruz. Sunucumuz sosyal rp paket üzerine gelişmiş sistemler, gelişmiş kıyafet paketleri, gelişmiş mekanik sistemi, mdt vs. tamamen güncel new qb'dir. İlgilenirseniz discord.gg/endv olarak sizi bekliyoruz. xayibogantr'e ulaşabilirsin.

Teşekkür ettim şimdiden.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!