Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Sunucu arıyorum

batuhanyildiz

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar Ben Batuhan Yıldız yaklaşık 3+senedir fivem oynadım 7-8 ay gibi bir süredir de Fivem ortamını bırakmıştıım tekrardan dönmeye karar verdim.
Aradığım sunucu özellikleri:Canı sıkılan silah çekmesin(İllaki silah olacak ama tadında-tuzunda)
Sosyal rp ağırlıklı
Her önüne gelen birbirini soymasın yeni gelen üyelere-oyunculara biraz şans ve vakit ayırsın
PD'ler her gördüğü yolda giden aracı çekip ceza yazmasın biraz vatandaşa da hak versin

Merhabalar Ben Batuhan Yıldız yaklaşık 3+senedir fivem oynadım 7-8 ay gibi bir süredir de Fivem ortamını bırakmıştıım tekrardan dönmeye karar verdim.
Aradığım sunucu özellikleri:Canı sıkılan silah çekmesin(İllaki silah olacak ama tadında-tuzunda)
Sosyal rp ağırlıklı
Her önüne gelen birbirini soymasın yeni gelen üyelere-oyunculara biraz şans ve vakit ayırsın
PD'ler her gördüğü yolda giden aracı çekip ceza yazmasın biraz vatandaşa da hak versin
Konu yanlış kategoride açıldığından, tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

ODDO RP Merhabalar sunucumuz roleplay sunucusu olarak farklı şeyler yapmak istiyoruz ve sunucu olarak hedeflediğimiz bir çok şey rol ortamını düzgün sağlamak ve scriptlerle farklılık göstermek bizle beraber rol yapmak veya bize katılmak isteyenleri bekliyoruz Gangsta Paradise lık HARD RP sunucumuz. ODDO RP
HardRP

Baron ve Kartel Sistemi Yok!
Orta Ekonomi
Gang Ağırlıklı
Custom Çeteler Açık! Tüm Çetelerin Alımları Açık!
PD Alımları Açık!
SD Alımları Açık!
EMS Alımları Açık!
Ekiplere ve Ganglere Güzel Yardımlar
Özel Meslekler
Pay to Win Yok
+60 FPS Optimizasyonu Harika
Meth, Ot, Kenevir gibi Gelişmiş Sistemler
Mini-Smg'ye Kadar Silah Satılan Blackmarket. Şansa Bağlı Blackmarketten Gelen Silahlar Yanabiliyor. Polislere ihbar gidiyor.
İl-Legaller için birçok rol kalitesini arttırıcak scriptler (Plakasok/Plakatak vs.)(düzenlendi)
Gangler için Çöplerden Malzeme Toplayıp Madde Yapabilme Scripti.
Güncel YMAPLER
Ölü Soyma Scripti
Gelişmiş PD Araçları
Özel Meth Kenevir Extazy Sistemi (İçinde Koşma Hızınızı Arttıran Canınızı Artıran Armorunuzu Artıran)

Roleplay Discord Sunucusu :

Hard rol anlayışını örnek aldığımız sunucumuza
senide bekleriz açılış 08.05.2021 discord.gg/jetrp

Dostum sunucu reklamı yapmaya gelmedim 4 kişiyiz x bir sunucuda bloods çetesi rolü yapıyoruz 4 ümüzde +20 yaş üstüyüz 9 kişi olduğumuzda sunucunun bir onemi kalmıyor aramızdada rol yapabılırız ( bu arada yası buyuk cok ıyı ınsanlar var ben yok demıyorum hooda davet edip saatlerce rol yapıyoruz) gelmek istersen sunucu +75 görüyor her gün al brom katılmak istersen mutlu olurum ve eğleniriz

Selamlar, bizim yeni açılan HardRP ve SosyalRP konseptinde ilerleyen; Aile ve Mafya gibi oluşumların yerine, story çeteleri ve illegal ekiplerin bulunabildiği bir sunucumuz bulunuyor. Eğer sizde HardRP zevkini yaşamak istersen seni sunucumuza bekliyorum. Seni aramızda görmeyi çok isterim

Selamun aleyküm X Role play olarak Siz değerli İnsanları aramızda görmeği çok isteriz detaylı bilgi için Adresimize gelerek bilgi sahibi olabilirsiniz

Sosyal rp ağırlıklı
Selamun aleyküm X Role play olarak Siz değerli İnsanları aramızda görmeği çok isteriz detaylı bilgi için Adresimize gelerek bilgi sahibi olabilirsiniz

Mitra'nın Amacı Nedir ?
►Sizlere kaliteli rol ortamı sunabilmek
►Oyuncu-Yönetim ayırt etmeden herkesin eşit olduğu bir sunucu ortamı
►Gerçekliğe en yakın deneyim
►Hard Roleplay'i en doğru şekilde gösterebilmek
►Çok insanın değil kaliteli insanların olduğu bir sunucu ortamı yaratmak

Mitrada Ne Var

► Sosyal ağırlıklı meslekler ve optimize edilmiş yüzlerce animasyon
► Ücretsiz yüksek kaliteli modlu araçlar
► Deneyimli yetkili ve yönetim kadrosu
► Hard RP ve Normal Ekonomi
► Legal-illegal meslek çeşitliliği
► Düzenli etkinlikler ve çekilişler
► Sürekli güncellenen ve yenilenen scriptler
► Sunucumuzda siz değerli oyuncularımızın kaliteli rol yapabilmesi için FPS sıkıntısı yaşatan eklentilerden kaçınılmaktadır.

Mitrada Ne Yok

► Baron, kartel, mafya , çete yok.(ic de çete olabilirsiniz hikayeniz bunu destekliyorsa ama discord üzerinden herhangi bir perm veya araç-silah yardımı olmayacaktır.)
► Admin power yok.
► Donate atıp sesi yüksek çıkan yok.
► Yapılan hataları görmezden gelmek yok.
► Destekte oyundan daha fazla vakit geçirmek yok.
► Emeklerinizin sunucu kapanması sonucu çöpe gitmesi yok.
► Mitra Roleplay bir kişinin ya da birilerinin sunucusu değil, içerisinde barındırdığı tüm oyuncularının sunucusudur.
► Amacımız, Fivem'de bazı kişilerin koyduğu saçma kurallardan veya sistemlerden arınarak kendi kurallarımızı eğlenceyi en üst seviyeye çıkaracak şekilde uygulamaktır. Sizler için mantık çerçevesinde bir rol deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.
Bu arada Mitra sadece bizim değil içinde bulundurduğu her oyuncunun sunucusudur ki bunu oyuncularımız benimseyerek bir çok kez göstermişlerdir.
discord.gg/mitrarp
Tanıtım Videosu :
(sorun olursa link kaldırılır)

Sosyal rp ağırlıklı

WOX RP | DEVELOPERLARIN YÖNETTİĞİ SUNUCU

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar sunucumuz öncelikle belirtmek isterim ki ARCADE RP'dir. Rol kurallarını hiçe saymadan yapılabilecek arcade zevkini alabilirsiniz.
Ayrıca 16.05.2021 21.00'da V2 sürümü ile sizlerle olacaktır. Sunucu özellikleri aşağıda mevcuttur. Ama bahsetmek isterim ki Aile & Çete & Gang vb. birliktelikler olmamaktadır. Sadece illegal oluşumlar ve ekipler mevcuttur sunucumuzda.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
> YEPYENİ GÜNCELLEMESİ OLAN V2 SİZLERLE...
> ARCADE RP
> KALİTELİ ROL ZEVKİ
> EN GÜNCEL VE ORİJİNAL SCRİPTLER
> AİLE & ÇETE & GANG YOK
> LSPD & LSSD & EMS BAŞVURULARI AÇIK
> FPS OPTİMİZASYONLARI YÜKSEK

> İŞİNİ BİLEN VE SEVEN BİR YÖNETİCİ KADROSU

//

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mitra'da Ne Var?

► Sosyal ağırlıklı meslekler ve optimize edilmiş yüzlerce animasyon

► Ücretsiz yüksek kaliteli modlu araçlar

► Amerika tabanlı işleyiş

► 16 Kişiden oluşan 20+ deneyimli yetkili ve yönetim kadrosu

► Hard RP ve Normal Ekonomi

► Legal-illegal meslek çeşitliliği

► Düzenli etkinlikler ve çekilişler

► Sürekli güncellenen ve yenilenen scriptler

► Sunucumuzda siz değerli oyuncularımızın kaliteli rol yapabilmesi için FPS sıkıntısı yaşatan eklentilerden kaçınılmaktadır.

-------------------------- • --------------------------

Mitra'da Ne Yok?

► Baron, kartel, mafya gibi saçmalıklar yok.

► Admin power yok.

► Donate atıp sesi yüksek çıkan yok.

► Yapılan hataları görmezden gelmek yok.

► Destekte oyundan daha fazla vakit geçirmek yok.

► Emeklerinizin sunucu kapanması sonucu çöpe gitmesi yok.

► Mitra Roleplay bir kişinin ya da birilerinin sunucusu değil, içerisinde barındırdığı tüm oyuncularının sunucusudur.

► Amacımız, Fivem'de bazı kişilerin koyduğu saçma kurallardan veya sistemlerden arınarak kendi kurallarımızı eğlenceyi en üst seviyeye çıkaracak şekilde uygulamaktır. Sizler için mantık çerçevesinde bir rol deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.
Tanıtım Videosu :

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!